Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KATASTROFA SMOLEŃSKA. TROTYL W SAMOLOCIE PREZYDENCKIM

ślady trotylu zamach TQ

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 20:13

dosyć już tego! prawda chociaż okrutna i niewygodna musi się wyjaśnić.jeżeli ktoś, ukrywa prawdę tej okrótnej zbrodni nie jest godzien zwać się patriotą . dlaczego oddano wrak samolotu największemu wrogowi?! Boże, miej w opiece POLSKI NARÓD...

#2 ~TQ~

~TQ~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2012 - 10:19

Mi się zdaje że za całą aferą zamachu istnieją sieci GSM nie chcę dokładniej przybliżać ale wszystkich osób ale myśle że są zamieszani w to Magdalena Gera Pikulska i Klaus Hartmann.Chodzi tutaj o duże pieniądze i kształtowanie polityki kraju ,mają na to pieniądze i myśle że ma to powiązanie z przeszłym certentelem .Bor powinien zbadać tą sprawe jeśli myśli że nie był to wypadek moim zdaniem był to zamach są tam experci od łączności i mają możliwości w zakłucaniu przyrządów nawigacyjnych samolotów i opłacają lekarzy prawo w Polsce którzy są skłąni wszczepić implant wzrokowy i włożyć wkładki wewnątrz uszne które mogą zakłucic nawet mózg są to experci i jest to już 21 wiek np firma telefunken i czarna odsłona .Wystarczy żeby Bor się zają ww osobami w spisku mogli też toważyszyć Maciej Sliwinski Sosnowiec Zyta Bugaj SzkuliK Sosnowiec Beata Bychawska Szczecin Andzej Kędys Choszczno .Nie lubie głupoty w państwie naszym

#3 ~Zakłócacz mózgów~

~Zakłócacz mózgów~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 09:52

Mi się zdaje że za całą aferą zamachu istnieją sieci GSM nie chcę dokładniej przybliżać ale wszystkich osób ale myśle że są zamieszani w to Magdalena Gera Pikulska i Klaus Hartmann.Chodzi tutaj o duże pieniądze i kształtowanie polityki kraju ,mają na to pieniądze i myśle że ma to powiązanie z przeszłym certentelem .Bor powinien zbadać tą sprawe jeśli myśli że nie był to wypadek moim zdaniem był to zamach są tam experci od łączności i mają możliwości w zakłucaniu przyrządów nawigacyjnych samolotów i opłacają lekarzy prawo w Polsce którzy są skłąni wszczepić implant wzrokowy i włożyć wkładki wewnątrz uszne które mogą zakłucic nawet mózg są to experci i jest to już 21 wiek np firma telefunken i czarna odsłona .Wystarczy żeby Bor się zają ww osobami w spisku mogli też toważyszyć Maciej Sliwinski Sosnowiec Zyta Bugaj SzkuliK Sosnowiec Beata Bychawska Szczecin Andzej Kędys Choszczno .Nie lubie głupoty w państwie naszym

To celowa "podpucha", czy może jesteś "walnięta (-ty)" ???

P.S. Propozycja: - włóż sobie wkładkę wewnątrzdupną w postaci kostki trotylu i już nie pisz tych rewelacji, bo "czytać hadko"...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych