Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Katastrofa w Smoleńsku: Przyczyna to dwa wybuchy. Debata w UKSW

Smoleńsk=Katyń

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 11:26

Lasek zarzuca, że " ich wypowiedzi bardziej przypominają manifest polityczny niż wypowiedzi ekspertów". Skoro tak to dlaczego nie wział udziału w debacie i tego nie udowodnił. Eksperci Komisji Parlamentarnej a nie Macierewicza jak piszecie, merytorycznie udowodniają kłamstwa Komisji Tuska, która opracowała raport na podstawie oględzin zewnętrznych nawet bez niezbednych dowodów, których nie otrzymali na swe żadania z Rosji, o czym sami się przyznają. Raport Millera, broniony przez Laska można skomentować jako "KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE" , kolejne po kłamstwie katyńskim, do dziś trwającym. Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw, a autorzy kłamstwa okryją się wieczną hańbą jako zdrajcy Polski.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 14:47

Lasek zarzuca, że " ich wypowiedzi bardziej przypominają manifest polityczny niż wypowiedzi ekspertów". Skoro tak to dlaczego nie wział udziału w debacie i tego nie udowodnił. Eksperci Komisji Parlamentarnej a nie Macierewicza jak piszecie, merytorycznie udowodniają kłamstwa Komisji Tuska, która opracowała raport na podstawie oględzin zewnętrznych nawet bez niezbednych dowodów, których nie otrzymali na swe żadania z Rosji, o czym sami się przyznają. Raport Millera, broniony przez Laska można skomentować jako "KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE" , kolejne po kłamstwie katyńskim, do dziś trwającym. Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw, a autorzy kłamstwa okryją się wieczną hańbą jako zdrajcy Polski.

dowiemy się gdy główni gracze: USA-Rosja-Izrael-Chiny wyrżną się między sobą ,pociągając znów za sobą Polskę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 21:31

#4 bled3

bled3

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 październik 2013 - 18:22

Tak naprawdę jest to drążenie problemu bez podstaw i szukanie sensacji. Najlepiej by było, gdyby zostawić temat i uszanować pamięć ofiar, ale Polaczki już tak mają, że lubią drążyć temat.

#5 rostyk

rostyk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2013 - 13:43

I tak prawda nigdy nie wyjdzie na jaw. To co się tam stało pozostanie tajemnicą na zawszę 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 19:19

MOŻNA BY ZAPYTAĆ: CO SIĘ STAŁO W TYCH "40 MINUTACH ROZBIEŻNOŚCI"?

"Smoleńsk. Zapis śmierci" / str. 62. Warszawa: "Zalewski, który tak bardzo wzbraniał się przed dzwonieniem do Klicha, w końcu musiał się z nim połączyć. Była 9.25.

- Panie ministrze, chciałem pana poinformować o katastrofienaszego wojskowego statku powietrznego. TU sto pięćdziesiąt cztery, który ...

- Tak, pośpieszył go Klich.

- ... prawdopodobnie rozbił się przed podejściem do lądowania na lotnisku Smoleńsk ...

- Zapalił się czy nie? - spytał minister. Wyglądało na to, że musiał już z kimś wcześniej rozmawiać na ten temat.

- Z informacji otrzymanych od załogi Jaka wynika, że samolot się rozbił i nie doszło do zapalenia statku powietrznego.

... BOR i jego służby nie mogą tego na razie potwierdzić. Oni otrzymali informacje od policji rosyjskiej."

str. 63 "Centrum Ochrony Rządu, godzina 9.38.

- Halo - telefon odebrał dyżurny Tuszyński.

- Kąkolewski raz jeszcze - dyszał głos w słuchawce - Jestem już na miejscu. Sytuacja jest krytyczna. To nie wygląda na awaryjne lądowanie. Samolot jest roztrzaskany. Wygląda, że nikt nie przeżył."

>>> CAŁA NOTKA >>> www.kacpro.blogspot.com

#7 marissa

marissa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2013 - 00:05

dokładnie, nigdy się nie dowiemy, chyba że wynajdą jakeś super nowoczesne urządzenia

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 07:37

Śledzionę i serce zamiast w jamie brzusznej, zaszyto ojcu… w nodze – powiedziała podczas II konferencji smoleńskiej Małgorzata Wassermann, ujawniając część tajnych akt śledztwa ws. katastrofy. Głos zabrał również prof. Chris Cieszewski, wyjaśniając, jak odkrył, że słynna „pancerna brzoza” była złamana kilka dni przed 10 kwietnia 2010 r.

Małgorzata, córka śp. Zbigniewa Wassermanna, po raz pierwszy opowiedziała o szokujących szczegółach rosyjskiej sekcji zwłok ojca. – Śledzionę i serce zamiast w jamie brzusznej zaszyto ojcu w nodze. Nie umyto zwłok po sekcji. Nie zaszyto głowy. Pozostawiono otwartą czaszkę – wymieniała córka koordynatora ds. służb specjalnych.

niezalezna

#9 ellie

ellie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2013 - 14:28

rosja - co tu dużo mówić

#10 lodkaklotka

lodkaklotka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:11

Ja osobiście nie wierzę, ze tutaj jakiś przypadek był. Cała władza polski w jednym samolocie to po prostu doskonały cel i wróg to wykorzytsał ...

#11 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 21:32

to na pewno nie był wypadek no chyba wiemy ze Rosjanie nie sa uczciwi chyba wszyscy widza co się na ukrainie dzieje :) ta katastrofa to robota rosji u nich przechodzil generalny remont i nawet nie musiało być bomby żeby samolot uziemić skoro oni go remontowali i mgla tez mogla być sztuczna itp. winni to rosja i tylko oni

#12 teraźniejszy

teraźniejszy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 12:26

Jakie by przyczyny tej katastrofy nie były to już nigdy nie będziemy pewni jaka jest prawda ponieważ za dużo szumu medialnego i rozbieżnych ekspertyz usłyszeliśmy przez ten czas. Gdyby nawet teraz ktoś odkrył niezbite dowody na to, że był to zamach lub nieszczęśliwy wypadek to nie zdoła przekonać do siebie całej opinii publicznej. To już jest niemożliwe.

#13 Angmar

Angmar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 22:39

A może na pokładzie samolotu był zamachowiec - samobójca?

#14 Dorota_90

Dorota_90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:23

merytorycznie

Ahahahahhahahhahhaha :D.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:58

Witam, jestem Theresa Williams Po bycia w relacji z Anderson od lat, on ze mną zerwał, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go z powrotem tyle z powodu miłości, jaką mam dla niego, Błagałam go ze wszystkiego, zrobiłem obietnic, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem do mojego przyjaciela i zasugerowała, że ​​powinien raczej zwrócić się do rzucającego czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby sprowadzić go z powrotem, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcia, nie miałem wyboru, niż go, staram wysłane rzucającego czar, a on powiedział mi, nie było problemu, że wszystko będzie w porządku, zanim trzy dni, że mój ex wróci do mnie trzy dni wcześniej, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugi dzień, to było około 4pm. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, odpowiedziałem na wezwanie, a wszystko, co powiedział, że był bardzo przepraszam za wszystko, co się stało, że chciał, abym wróciła do niego, że mnie kocha tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i udał się do niego tak właśnie zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. Od tego czasu, mam obietnicę, że każdy wiem, że mają problem z relacjami, chciałbym być pomocne dla takiej osoby odnosząc go do jedynego prawdziwego i potężnego zaklęcia maga, który pomógł mi z moim problemem. Jego email: drogunduspellcaster@gmail.com  możesz wysłać go jeśli trzeba go o pomoc w związku lub w każdym innym przypadku.
1) Zaklęcia miłosne
2) Między Czary Miłość
3) czary rozwodowe
4) Czary Ślub
5) Oprawa pisowni
6) Czary rozpadzie
7) Banish w przeszłości kochanka.
8.) Chcesz być promowane w biurze
9) chcą zadowolić swojego kochanka
Skontaktuj to wielki człowiek, jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący trwałego rozwiązania
przez drogunduspellcaster@gmail.com

#16 Levan

Levan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 07:57

Szkoda słów, szkoda ludzi, szkoda rodzin - Szkoda Polski

#17 ~Biały Orzeł~

~Biały Orzeł~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 13:18

Kurcze ... czym się przysłużył Ś.P. Lech Kaczyński że go na Wawelu pochowano ???

Jakoś nikt mnie o tym nie poinformował ... 

Ciekawe o czym w krypcie rozmawiają ?

Swoja drogą ruscy nie są takimi amatorami aby robić taką komedię w zamach, ani to był mąż stanu , ani ambitna delegacja.

Poza tym poco nagłaśniać katastrofę w Smoleńsku gdzie mordowano polaków.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 13:27

Kurcze ... czym się przysłużył Ś.P. Lech Kaczyński że go na Wawelu pochowano ???

Jakoś nikt mnie o tym nie poinformował ... 

Ciekawe o czym w krypcie rozmawiają ?

Swoja drogą ruscy nie są takimi amatorami aby robić taką komedię w zamach, ani to był mąż stanu , ani ambitna delegacja.

Poza tym poco nagłaśniać katastrofę w Smoleńsku gdzie mordowano polaków.

On niczym, ale jego braciszek do tej pory robi rozrywkę na cały świat.

A oglądanie cyrku Maciory i jego komisji jest najlepszą rozrywką  od kilku lat.

Może Putin też chciał się zabawić? ;)

#19 tomcio_0

tomcio_0

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 październik 2016 - 09:42

Witam, jestem Theresa Williams Po bycia w relacji z Anderson od lat, on ze mną zerwał, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go z powrotem tyle z powodu miłości, jaką mam dla niego, Błagałam go ze wszystkiego, zrobiłem obietnic, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem do mojego przyjaciela i zasugerowała, że ​​powinien raczej zwrócić się do rzucającego czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby sprowadzić go z powrotem, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcia, nie miałem wyboru, niż go, staram wysłane rzucającego czar, a on powiedział mi, nie było problemu, że wszystko będzie w porządku, zanim trzy dni, że mój ex wróci do mnie trzy dni wcześniej, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugi dzień, to było około 4pm. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, odpowiedziałem na wezwanie, a wszystko, co powiedział, że był bardzo przepraszam za wszystko, co się stało, że chciał, abym wróciła do niego, że mnie kocha tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i udał się do niego tak właśnie zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. Od tego czasu, mam obietnicę, że każdy wiem, że mają problem z relacjami, chciałbym być pomocne dla takiej osoby odnosząc go do jedynego prawdziwego i potężnego zaklęcia maga, który pomógł mi z moim problemem. Jego email: drogunduspellcaster@gmail.com  możesz wysłać go jeśli trzeba go o pomoc w związku lub w każdym innym przypadku.
1) Zaklęcia miłosne
2) Między Czary Miłość
3) czary rozwodowe
4) Czary Ślub
5) Oprawa pisowni
6) Czary rozpadzie
7) Banish w przeszłości kochanka.
8.) Chcesz być promowane w biurze
9) chcą zadowolić swojego kochanka
Skontaktuj to wielki człowiek, jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący trwałego rozwiązania
przez drogunduspellcaster@gmail.com

Drogunu spellcasterze, o prosze, zaczaruj tak nasza władze i ta biedna częsc społeczeństwa, która dalej draży temat katastrofy Smoleńskiej o opamiętanie i zycie, juz nawet nie przyszłościa, ale chociażby tym co sie dzieje aktualnie i co powinno byc dla nas wazne. Niech Antoine M. również znajdzie sobie nowe hobby, a prezes nowego kotka! :)

Użytkownik tomcio_0 edytował ten post 26 październik 2016 - 09:42

#20 ~jim~

~jim~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 22:28

Wybuchy to się dzieją w głowach tych którzy tym się zajmują. Kto śmie podważyć honor polskiego żołnierza i nazwie go kłamcą. Piloci jaka 40 słyszeli zaniżone o połowe komendy z wieży co spowodowało uderzenie w drzewa i ziemie. Jednego już powieszono drugi omal nie zginął w wypadku samochodowym. Nawigatorzy nie mogą zostać przesłuchani bo odesłano ich na drugi koniec rosji. A stosunek Rosji do Polski wyrazil również pan Putin ogłaszając świętem narodowym  dzień wypędzenia polaków z moskwy HOWGH!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych