Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Katastrofa w Smoleńsku: Przyczyna to dwa wybuchy. Debata w UKSW

Smoleńsk=Katyń

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 23:44

Wybuchy to się dzieją w głowach tych którzy tym się zajmują. Kto śmie podważyć honor polskiego żołnierza i nazwie go kłamcą. Piloci jaka 40 słyszeli zaniżone o połowe komendy z wieży co spowodowało uderzenie w drzewa i ziemie. Jednego już powieszono drugi omal nie zginął w wypadku samochodowym. Nawigatorzy nie mogą zostać przesłuchani bo odesłano ich na drugi koniec rosji. A stosunek Rosji do Polski wyrazil również pan Putin ogłaszając świętem narodowym  dzień wypędzenia polaków z moskwy HOWGH!

A dlaczego piloci tutki im nie uwierzyli, że j"wyszła mgła" i "nie ma warunków". To zwolennikom wybuchów i parówek najbardziej zależało na ich milczeniu.

#22 Bolek82

Bolek82

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:34

Uszanować, uszanować, zawsze tak zdrajcy i szubrawcy mówili - siedźcie cicho i uszanujcie zmarłych - a temat pod dywan i sprawy nie było. Katyń też tak przesiedzi i uszanowali, "ku chwale". Drążyć trzeba do końca, zmarłym już nic nie będzie, a dla Polski to stety/niestety sprawa kluczowa.

#23 ~hall~

~hall~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:05

Uszanować, uszanować, zawsze tak zdrajcy i szubrawcy mówili - siedźcie cicho i uszanujcie zmarłych - a temat pod dywan i sprawy nie było. Katyń też tak przesiedzi i uszanowali, "ku chwale". Drążyć trzeba do końca, zmarłym już nic nie będzie, a dla Polski to stety/niestety sprawa kluczowa.

Epidiaskop i czarnych zaliczasz do zdrajców i szubrawców??? :blink:

#24 Olek61o

Olek61o

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:43

według mnie to niemozliwe jest

#25 ~KIX~

~KIX~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 18:01

Zamach za zamachem - normalnie co drugi dzień Tusk z Brukseli zdalnym sterowaniem rozbija samochody Beci i Du.pie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 13:32

Tyle czasu od tej katastrofy minęły, a nadal jest ona głównym powodem wielu sporów. :P

Zakończenie śledztwa byłoby przyznaniem się do winy za bałagan i późniejszą katastrofę w kancelarii Lecha Kaczyńskiego /Sasin, Duda i wielu innych żyją, a byli współorganizatorami/. Szkoda, że mimo ostrzeżeń  kolegów z JAKa piloci ulegli, a nie uciekli na zapasowe lotnisko.

#27 adwww

adwww

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 12:54

zawsze wygodniej jest zrzucić winę na innych niż samemu się do niej przyznać. Zwłaszcza jeśli jej skutki są na taką skalę

#28 kieczok

kieczok

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 17:08

Szkoda, ze cala Polska musi tym zyc, a nie zajeli sie od razu tym specjalisci, tak by ludzie martwiliby sie po prostu swoim zyciem. Balismy sie jasno dac do zrozumienia Rosji, ze to nasz wrak, tylko sfrustrowani zaczelismy w Polsce wojne domowa. Nasi politycy sa nieudacznikami na skale swiatowa... Ciemny lud niestety wszystko kupi

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 23:49

Szkoda, ze cala Polska musi tym zyc, a nie zajeli sie od razu tym specjalisci, tak by ludzie martwiliby sie po prostu swoim zyciem. Balismy sie jasno dac do zrozumienia Rosji, ze to nasz wrak, tylko sfrustrowani zaczelismy w Polsce wojne domowa. Nasi politycy sa nieudacznikami na skale swiatowa... Ciemny lud niestety wszystko kupi

Poproś ładnie, a Antek ci załatwi nawet wojnę z Rosją.  Obiecali w kampanii, że w ciągu trzech miesięcy wszystko wyjaśnią i ściągną wrak, a Dobrej Zmianie musimy wierzyć.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 00:55

Jedne .y zginęły drugie .y to '' badaja'' i burdelik z ulicy wiejskiej się kreci:-) hahahahahaah

#31 Beneq

Beneq

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 14:09

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

#32 Reniczka

Reniczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 14:24

Ja niestety nie bardzo się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

#33 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 18:43

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

Ktoś znów odpalił bota-idiotę. Śmierdziel forumowy.

#34 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 18:43

Ja niestety nie bardzo się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

Ktoś znów odpalił bota-idiotę. Śmierdziel forumowy.

#35 comp2015

comp2015

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 04:57

Dzień dobry

Chce powiedzieć, że użytkownicy forum wypowiadający się oraz chcą znać prawdę.

Nigdy, ale to nigdy na tym forum nie poznają prawdy oraz na innych forum związany temat tą tematyką. 

Ponieważ nie wiem dlaczego Administratorzy różnych forum, usuwają post o opisie prawdy, a także dożywotnio blokują użytkownika, który pisze prawdę. I dlatego prawda jest zakazana w Polskim forum, a jedynie akceptowana, fikcje, przemyślenia, jakieś wymyślone bajki, prognoza itp. Ja się z takim czymś spotkałem na wielu forum. 

Pozdrawiam

#36 comp2015

comp2015

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 05:01

Więc jak nie chcecie być zablokowani oraz żeby wasz post nie został na trwałe usunięty nigdy nie pisz prawdy, jedynie jakieś bajki, fikcje przemyślenia, prognoza itp. ale nigdy prawdę. Ja pisałem na różnych forum, gdzie pisałem prawdę to mój post został usunięty oraz dożywotnio zostałem usunięty z forum. Więc nauczyłem się, że trzeba na forum pisać wymyślone bajki. Nie powiem na jaki temat, ponieważ Administrator tego forum może mnie zablokować, tak jak w innych forum Polskich. Więc UWAŻAJCIE CO PISZECIE NA FORUM.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych