Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 11:34

Powinnaś napisać książkę i pomóc innym kobietom. Myślę, że sama również będziesz lepiej się czuła.

#2 ~Oleś~

~Oleś~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 23:08

Czy ci wszyscy którym mówiłaś o swoich problemachn pozostaną bez kary? Uważam, że powinni ponieść konsekwencje za nieudzielenie pomocy w sytuacji zagrażającej życiu - próba samobójstwa. Ich elementarnym obowiązkiem było powiadomienie prokuratury. Póżno, ale jednak spotkało cię szczęście, że ten zboczeniec zmarł. Widocznie dowiedzieli się o jego zboczeniu i sprawili manto.
Cieszę się, że spotkałaś normalnego kochanego mężczyznę, który cibie pokochał.

#3 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 26 luty 2012 - 10:31

O ile to prawda co opisałaś, to Ci współczuję.Z tym,że mogłaś zaraz się poskarżyć np.nauczycielce w szkole.Bo matka Ci nie uwierzyła i trochę mnie to dziwi. Dziwi mnie także postępowanie tej osoby,ktora nie przyznała się do znajomości z Tobą.Jak widać miałaś cały czas pod górkę.A to,że on umarł,to wcale nie przez Ciebie,nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów sumienia,umarł przecież przez swoją głupotę i przez obrażenia jakich doznał w wyniku bójki.Zreszta prawdę powiedziawszy spotkała go zasłużona kara.A co do wyroku,moim zdaniem był zbyt niski.A zresztą i tak sie z niego wywinął.Przyjdzie czas,że kiedyś zapomnisz o tym złym dla Ciebie okresie i z pewnością zaufasz jakiemuś mężczyźnie,bo przecież nie wszyscy są kanaliami.Głowa do góry i powodzenia.Uwierz,że są i porządni faceci.Pozdrawiam.

#4 ~Bamnbino~

~Bamnbino~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 01:53

Po co opisujecie takie durne historie? Jak ktoś jest durnirm, nie przystosowanym do życia, niezaradnym, nie myślącym logicznie, to natura powinna go wyeliminować. Dla mnie tacy ludzie, którzy pozwalają sobie takie rzeczy robić, nie bronią się, ani nie mówią o tym dorosłym maja naturę ofiary życiowej i tacy na zawsze pozostaną. Cywilizacja utrzymuje ich przy życiu. w naturze ich wadliwe geny zostałyby weliminowane. Brzmi brutalnie? Napiszę szczerze. Wku*rwiają mnie takie kobiety. Dają się wykorzystywać, nigdzie tego nie zgłaszają i potem przez nie sprawcy czując się bezkarni, gwałcą inne kobiety. Tylko kobiety z niskim IQ, dają się tak wykorzystywać i wmawiać sobie nielogiczne rzeczy. 80% gwałtów nie jest zgłaszanych przez durne baby. Same jesteście sobie winne, tak duzej skali tego patologicznego zjawiska. Gdybyście każdy gwałt zgłaszały na policję, to sprawcy nie czuliby się bezkarni i liczba gwałtów spadłaby o co najmniej 50%. Nie zgłaszając, krzywdzicie inne kobiety. Ale baby z natury sa ograniczone umysłowo, a Polki do tego w większości są po prostu niezaradne.

#5 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 18:29

trzymaj sie ,i ciesz się życiem ty nic nie zawiniłaś zawinił los który sprawił że miałaś taką matkę takiego kuzyna i otaczli cie tacy ludzie ,byłaś wielką małą dziewczynką powiedziałaś wszystkim którzy mieli cię bronić nie zrobli tego - ludzie dziwnie oceniają ciebie bo nie wyobrażają sobie że świat może być aż tak zły

#6 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 03 luty 2013 - 11:35

~Bamnbino~

Niestety to nie są durne historie, takie jest życie, a to co spotkało poszkodowaną, może spotkać każdą. Teraz tylu jest zboczeńców, że nie wiadomo komu można zaufać. A jeśli rodzina prawie patologiczna ,a dziewczyna nie znajdywała u nikogo pomocy, można się załamać i mieć traumę do końca życia. Wcale się nie dziwię autorce opisanych wydarzeń, każda by się załamała, ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze może pomóc specjaliska,już nie mężczyzna, ale kobieta,która pozwoli wyjść z tych zawirowań,bo podejrzewam, że na zgłoszenie do prokuratury,chyba jest już zbyt późno. Sprawa pewnie przedawniona, ale ja bym jeszcze próbowała.

#7 ~tamara koffa wszystkich ..~

~tamara koffa wszystkich ..~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:41

Jezu ja bym sie nozem po pierwszym gwalcie zabila... Hmm weszalam teraz na kompa zeby zobaczyc co to jest orgia a weszlam niechcac na ta strone i z ciekawosci przeczytalam ten tekst mam tylko 11lat i naprawde potym tekstcie bardzo sie boje, ja boje sie isc do dentysty a co dopiero gwaltu!!!! Omg co noc bede sie o cb. I przedewszystkim omnie zeby zapomniec o tym tekstcie. Niemoge w to uwierzyc ze bylas tak odwazna. I ty myslisz ze to twoja wina?! Nawet tak niemysl zapomnij o tym. !!! Jak on mogl ja bym go zabila jak by mi jakas kredke wsadzil !!! Ok niepowinnam komentowac bo mam malo lat i chce o tym zapomniec. Masz tez duze szcsescie bo twoj maz jest z toba. Pozdrowienie Tama (Tamara)

#8 ~~~KAROLCIA~~~

~~~KAROLCIA~~~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:49

Tamara ma racje. Sex z smuszeniem jest karalny a wyszedl on z wieziienia???

#9 ~~~ NAPISZ KSIAZKE ~~~

~~~ NAPISZ KSIAZKE ~~~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:59

Napisz ksiazke jest mi potrzebna !!! Naserio moj wujek mnie probuje dotykac rwie mi wlosy z mojej intymnej csesci ciala potrzebuje ksiazke ja proboje pisac ale nieumiem... Zaczelam wstep i byl super ale srodka ksiazki nieumiem napisz prosze !!!

#10 ~Chocolate~

~Chocolate~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 16:06

Przeczytałam całość i... Poczułam ogromny żal, niechęć do mężczyzn, obrzydzenie!
Tak bardzo mi Cię szkoda, szkoda mi ludzi, których to spotkało, najgorsze w tym wszystkim było to, iż Twoja mama nie chciała Ci pomóc. Bardzo się cieszę, że spotkałaś tego jedynego, który Ci pomoże w wielu kwestiach :).
Mój mąż także przeczytał ten artykuł, bardzo się wzruszył. Dziękuję, że upowszechniłaś swoją historię na internecie, teraz wiem, że osobom, które spotkała owa sytuacja - należy pomóc.
Pozdrawiam!

#11 ~kar~

~kar~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 19:23

ojciec mnie molestowal

#12 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7408 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:03

Powinnaś napisać książkę i pomóc innym kobietom. Myślę, że sama również będziesz lepiej się czuła.

Trafny wpis.

#13 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7408 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:04

ojciec mnie molestowal

Zgłoś to gdzie trza.

#14 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 06 maj 2013 - 15:06

Kar -. na Twoim miejsu zgłosiłabym to u odpowiednich władz. Niestety milczenie oznacza przyzwolenie,a przede wszystkim bezkarność. Każdy gwałciciel bez względu na to kim jest, powinien ponieść zasłużoną karę. Nie wolno przemilczać takich spraw. I nie ma się czego obawiać, że mama, że tata, że ktoś coś może powiedzieć, to wszystko nie jest ważne, ważne abyśmy czuli się bezpieczni, bo jak widać nawet we własnym domu czasami żyjemy ze zwyrodnialcami i dlatego też nie wolno takich spraw pozostawiać nie załatwionych.

#15 ~Zażenowana~

~Zażenowana~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 15:49

BANMBINO

A umiesz czytać? Przecież zgłosiła i matce i lekarce, ale nikt nie słuchał. Poza tym dzięki ludziom, którzy wykazują taką znieczulicę i tak durne poglądy jak Ty zaczynam się zastanawiać, czy aborcja nie jest dobrym pomysłem...

A Autorce współczuję i życzę szczęścia w dalszym życiu :)

#16 ~Dina~

~Dina~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 23:09

Banmbino! Taki post mógł napisać tylko pedofil gwałciciel albo ktoś z IQ równym 0!
Piszesz takie brednie o 10 letnim dziecku? do tego jesteś wtórnym analfabetą bo nie zrozumiałeś, że ta dziewczyna, to dziecko! zgłaszało sprawę i matce i lekarce!!!! za co została pobita!
Po takim dzieciństwie się podniosła, zgniotła go w sądzie jak robaka! ułożyła sobie życie!

#17 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 09 maj 2013 - 07:41

To prawda, dzieci niewiele mogą, a matka albo patrzy na to czasami i nic nie robi z różnych powodów, albo po prostu córce nie wierzy, ale już dorosła osoba, jeśli sprawa się nie przedawniła zawsze może coś z tym zrobić. W tym jej nikt nie przeszkodzi,z tym, że czasami dziecko nie potrafiłoby sobie czegoś podobnego wymyśleć, zawsze prawdomówność można w jakiś sposób sprawdzić,jeśli oczywiście ktoś zająłby się tą sprawą. Czasami dorośli wolą niewygodne sprawy zamieść pod dywan i nie zawracają sobie głowy,nie myśląc co może przeżywać skrzywdzone dziecko,to czasem ciągnie się za nim do końca życia. Ale ktoś kto czegoś podobnego nie przeżył, drugiego nigdy nie zrozumie.

#18 ~trupiaczek~

~trupiaczek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 09:33

mój boże. jaka to matka nie reagować na skargi dziecka sądzę że matka jest tyle samo winna co kuzyn niema dlaniej usprawiedliwienia warto ze walczylas o siebie zyj pelnia szczęścia

#19 ~trupiaczek~

~trupiaczek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 09:39

ojciec mnie molestowal

ktos otym wie? trza to zglosic niewiem nauczycielowi komu kolwiek komus kto ci uwiezy jesli niekt nie uwierzy odpisz bede tu zagladal i postaram ci sie pomuc

#20 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 21:49

Cześciowo rozumiem rozumowanie Banmbino, sa dorosłe kobiety, które żyja w przekonaniu że sa skazane na cierpienie i przyjmują wszystkie "ciosy" jakie zada im życie ukrywając to a tym samym pozwalając by ktoś pozostał bezskarnym.

Niemniej jednak ta historia jest inna. Wszystko dzieje się w domowym zaciszu i cięzko małej dziewczynce poradzić sobie z takim problemem. Zastraszanie dziecka, które żyje w biedzie, które nie potrafi jeszcze myśleć o sobie jako osobie wolnej, mogącej naprawdę dużo żyje z dnia na dzień. Chodzi mi tu o wytworzenie się takich cech jak agresja, zrozumienie jak ważne są takie rzeczy jak higiena osobista, wygląd. Ja sam przez całe dzieciństwo uczyłem się tego od rodziców a tak naprawdę pojąłem znaczenie "własnych potrzeb" dużo później. Tak jest i w przypadku tej dziewczynki, która zaczeła walczyć o swoje gdy została uświadomiona, czy też może zrozumiała że może coś zmienić. Jednak miała pecha, że trafiała na nieczułych ludzi, którzy żyją stereotypami, matka bojąca się tego co powiedzą sąsiadki, lekarka która widziała w niej rozpieszczonego bachora - zal takiej psycholog tak nawiasem mówiąc. Chciałbym tu napisać " niebójmy się zgłaszać takich sytuacji" ale to nie takie proste bez dowodów - a przecież nie podejde do jakiegoś dziecka i nie spytam "czy jesteś gwałcona, bo jesteś bardzo smutna". Dziecko nie powie bo nie wie, my nie możemy gdy nie jesteśmy pewni. Największa wine ponoszą rodzice, zwłaszcza w tym przypadku  gdy matka nie uwierzyła rodzonej córce a kuzynowi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych