Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wierzbicka Kornelia~

~Wierzbicka Kornelia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 08:54

To jest straszna ale zarówno ciekawa historia nie wiem napisz o tym książkę zaczytałam się że nie wiem..

#22 ~syl~

~syl~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:15

pytanie do autorki: piszesz tutaj o tym krwawieniu, o poscieli i bieliźnie... bardzo Ci wspolczuje, moglas dostac krwotoku wewnetrznego.. a jak teraz twoje zdrowie?

#23 ~mayakleks~

~mayakleks~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 20:04

Współczuję :(
Nie wieże że nikt nie uwieżył...
przykra sprawa : (

#24 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 22:33

Współczucie morze zaprzyjaźnimy się i porozmawiajmy.o takich sprAwach moją przyjaciółka teraz przechodziła gwałt przez dwa miesiące ni spała teraz jej mówiłam pomóc.

#25 ~Łacze sie w bólu~

~Łacze sie w bólu~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 08:28

To ze ta kobieta miala tak przejeb*ne nalezy winic nie ja, z natury spokojna i wstydliwa, tylko jej patologicznych rodzicow, przeciez powiedziala ze od malego ojciec ja bil, to dlatego ona od samego poczatku miala takie leki, matka tez jakas chora skoro niby taka opiekuncza niby zawsze racjonalne myslenie, a jak przyszlo co do czego dowiedziala sie to jakby nigdy
nic, a przeciez powtarzala jej to od poczatku. Takich rodzicow powiesic i tyle, tez mam patologie w domu , taka co ma psychike niesamowicie mocno siada, bo moi rodzice tez sa chorzy, takze nie jestes sama , rozumiem Cie , pomimo ze nigdy nie bylem wykorzystany (musieliby mnie zabic najpierw) , ale bity owszem normalka. Nie wiem , jest bardzo mala szansa, ze to do Ciebie dotrze, temat jest juz stary, ale czytalem go ze skrojonym sercem. Powiem Ci tak, przezwyciezylas swoje leki, szczegolnie jeden ten najwazniejszy, bardzo sie ciesze, ze sobie poradzilas w zyciu, wiem ze te mysli pewnie nigdy nie znikna, ale dzieki rozmowie z podobnymi do Ciebie, bedzie Ci to latwiej znosic i z tym funkcjonowac. I tego Ci z calego serca zycze.
W razie czego zostawiam swoj kontakt gg , chcialbym z Toba porozmawiac : 21098826.
Pozdrawiam.

#26 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 13:35

nie ma takiej opcji zeby nie uwierzyla wlasnemu dziecku !!!

#27 ~kololo~

~kololo~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 16:51

Czesto matki w takich sprawach nie wierzą córkom.

#28 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:04

Czesto matki w takich sprawach nie wierzą córkom.

Wystarczyło, że poszłaby z córką do ginekologa. Od razu wszystko byłoby jasne. Matka, również powinna ponieść karę. To ona jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo swojego dziecka.

#29 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 23:56

Tamaro, bardzo mi ciężko było czytać to co napisałaś. bardzo Ci współczuję, a jednocześnie gratuluję, że znalazłaś wspaniałego człowieka i odważyłaś się z nim związać. Ja mialam o wiele mniejszą traumę, a nie udało i się nawiązać trwałej relacji. Pan Bóg też leczy rany. Poczułam ulgę i satysfakcję, że twój oprawca "zdechł" przed apelacją. Myślę, że byłoby dużo ciężej gdyby żył i musiałbyś go spotykać. Myślę, że jest w Piekle za to piekło, które Ci zgotował. Nie jest to myślenie chrześcijańskie, ale cóż jesteśmy słabi.

#30 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 00:03

A propos matki - założę się, że ten kuzyn to był syn ojczyma. matki udają, że nie wiedzą, bo boją się zostać same, bez środków do życia. Moja znajoma była gwałcona przez ojczyma od 13 roku życia, nawet jak była dorosła i miała męża to oprawca też ją nachodził. Matka wiedziala, ale udawała, że nie wie. Po latach się przyznała, że wiedziała, ale co to takiego? - powiedziała.

Ja bym zawsze stała po stronie dziecka.

#31 ~Idioci wszędzie...~

~Idioci wszędzie...~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 00:02

[...]

Użytkownik WatchMan edytował ten post 09 styczeń 2015 - 00:15
Zmień słownictwo.

#32 ~rafblo~

~rafblo~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 22:56

Dupek dobrze mu tak trzymaj sie kolezanko dasz rade

#33 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 19:29

Artykuł jest straszny, nikt nie zasługuje na taki los, a tym bardziej małe dziecko. Niestety niektóre komentarze są jeszcze gorsze. Osoby, które piszą "jak można sobie było na tyle pozwolić..., dlaczego nie szukała pomocy gdzie indziej..?" - nie wiecie co piszecie!!! Trzeba bardzo dużo odwagi, żeby powiedzieć własnej mamie, a co dopiero komuś obcemu? Podziwiam i tak próby tej dziewczynki. Nie wyobrażam sobie tylko, jak własna mama może nie pomóc? Ja dziękuję swojej za to, że mnie nie zawiodła, gdy o wszystkim powiedziałam. A propos obgryzania paznokci - strasznie obgryzałam do 4 klasy podstawówki, a jak zrzuciłam cały ciężar, to jak ręką odjął :)

#34 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 19:15

Przecież to jakaś ciota na strzała albo parówa metr 50. Powiedz mu żeby się modlił by mnie nie spotkał nigdy w życiu. Bo ja mam geny szlacheckie, rozpoznaje każdego po rysach twarzy i wyrazach. A takie cioty lubie szczególnie . w dupsko. Twój kuzyn to od teraz moja suka.

#35 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 23:23

Hubert... ale.. ale on nie żyje.

#36 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 01:20

A wy, menżczyźni uważacie, że kobietom należy się gwałt, że zasłużyły, że są słabsze. To straszne. Każdy menżczyzna gdy widzi dziewczynę myśli o jednym. Proponuję założyć organizację dla ofiar takiego typu przemocy seksualnej! Nasz naród pluje na to, skandal! Kobiety swoją godność maja!!!

#37 ~Kraonee~

~Kraonee~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 13:09

Twoja historia jest bardzo przykra... Aż zrobiło mi się słabo, bo czytając to, poczułam się jakbym była w twojej sytuacji... Dziwi mnie, że nikt ci nie wierzył. Już na początku, gdyby chociaż jedna osoba ci uwierzyła, nie musiałabyś aż tyle przechodzić. Widzę, że niektórzy piszą: "Jak można sobie na tyle pozwolić?" Powinni wziąć pod uwagę to, że twój kuzyn zaczął to robić, gdy byłaś bardzo młoda, a gdy jest się dzieckiem, nie rozumie się pewnych spraw. Tak jak ty nie rozumiałaś, czemu on ci to robi. Nie umiałaś się przeciwstawić, bo miałaś tylko 10 lat, i byłaś za słaba. I tak już zostało. Bałaś się go, a pewnie już się przyzwyczaiłaś... Na prawdę bardzo mi przykro. Nigdy nie chciałabym czegoś takiego przejść. Na szczęście wszystko się już skończyło. Bardzo cię podziwiam. Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu wchodzi, ale pozdrawiam, i trzymaj się cieplutko! :)

#38 ~hej~

~hej~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 17:36

Boże święty ! Ta historia jest taka tragiczna że aż nie do uwierzenia Nie mam pojęcia jak może to wszystko znieść dziewczyna Jest naprawdę silna Ja bym od razu samobójstwo popełniła Niestety nie raz slyszano takie historie

#39 ~Fdckzjdjj~

~Fdckzjdjj~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 17:41

Wiem że to nie na temat ale "uwieżyć" i "morze" Ludzie to katastrofija Do przedszkola chodzicie czy co?

#40 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 04:49

Napisz ksiazke jest mi potrzebna !!! Naserio moj wujek mnie probuje dotykac rwie mi wlosy z mojej intymnej csesci ciala potrzebuje ksiazke ja proboje pisac ale nieumiem... Zaczelam wstep i byl super ale srodka ksiazki nieumiem napisz prosze !!!

Zgłoś na policję co robi ci wujek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych