Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 23:45

Witam miałam podobną sytuacje do cb tylko że ja mam 13 lat i u mnie zaczęło się gdy miałam 6-7 lat ja bylam przez brata przyrodniego molestowana (mial wtedy 14-15lat) i pozniej kuzyna tez nikt mi niepomogl nawet mnie oszukali w sądzie nikt mi niewierzy nikt oprócz siostry która przeżyła to samo co ja, bardzo ci współczuję, jeżeli chcialabys o tym pogadać to odpisz mi to podam ci gmail pozdrawiam

#42 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 23:36

XD

#43 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 14:17

Ten kuzyn to pedofil i psychopata jestem chlopakiem i nigdy bym czegos takiego nie robil mam 19 lat

#44 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 15:49

Wiem że to nie na temat ale "uwieżyć" i "morze" Ludzie to katastrofija Do przedszkola chodzicie czy co?

Jebnij sie w leb idioto zafajdany!!!!

#45 ~Szok~

~Szok~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 16:01

To straszne.jako mezczyzna przepraszam za to co Pani przeszla.Takie scierwo powinno byc eliminowane

#46 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 19:39

Proszę o jakąkolwiek informacje odnośnie książki autorki.. czy została ona wydana? Proszę o wiadomość zwrotną na e-maila lub pod komentarzem. E-mail : abcdwp001@wp.pl

#47 ~Same~

~Same~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 22:57

Proszę o kontakt. Milaislodka@interia.pl

#48 ~Krzysiek92~

~Krzysiek92~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 03:23

TAKIEGO SKUR***** BYM TORTUROWAŁ!!!!!!!!! ZAWOD EGZEKUTOR !!!!!! OD DZIECKA GWALCOWA PO DOROSLOSC PRZEZ TEGO FRAJERA Z MATKI KU**** NAJGORSZEJ JAK TO PRZECZYTALEM MYSLALEM ZE ROZ*** COS

przepraszam za wulgaryzmy, jestem kultularnym człowiekiem ale przy takiej historii ciężko zachować kulturę.

#49 ~Biały Orzeł~

~Biały Orzeł~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 07:05

Podaj namiary o ile znasz na łobuza... 10 minut i sam się przyzna pisemnie. 

Gdy ktoś zachowuje się jak drań to inne łagodne czyny do niego nie docierają.

#50 Jowitek32

Jowitek32

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 październik 2016 - 21:47

Tragedia, skad sie biora takie bestie...myslalas zeby o tym napisac jakos szerzej? Zycze Ci spokojnych snow przede wszystkim...

#51 ~sprawiedliwosc~

~sprawiedliwosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 00:16

jezeli to czytasz to daj namiar na frajera 

#52 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 01:40

Przecież ja bym go zabił ....

#53 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 18:18

Po co opisujecie takie durne historie? Jak ktoś jest durnirm, nie przystosowanym do życia, niezaradnym, nie myślącym logicznie, to natura powinna go wyeliminować. Dla mnie tacy ludzie, którzy pozwalają sobie takie rzeczy robić, nie bronią się, ani nie mówią o tym dorosłym maja naturę ofiary życiowej i tacy na zawsze pozostaną. Cywilizacja utrzymuje ich przy życiu. w naturze ich wadliwe geny zostałyby weliminowane. Brzmi brutalnie? Napiszę szczerze. Wku*rwiają mnie takie kobiety. Dają się wykorzystywać, nigdzie tego nie zgłaszają i potem przez nie sprawcy czując się bezkarni, gwałcą inne kobiety. Tylko kobiety z niskim IQ, dają się tak wykorzystywać i wmawiać sobie nielogiczne rzeczy. 80% gwałtów nie jest zgłaszanych przez durne baby. Same jesteście sobie winne, tak duzej skali tego patologicznego zjawiska. Gdybyście każdy gwałt zgłaszały na policję, to sprawcy nie czuliby się bezkarni i liczba gwałtów spadłaby o co najmniej 50%. Nie zgłaszając, krzywdzicie inne kobiety. Ale baby z natury sa ograniczone umysłowo, a Polki do tego w większości są po prostu niezaradne.

....z tego co napisałeś to rzeczywiście musisz mieć niskie IQ...bo niestety 10latka nie jest kobietą tylko dzieckiem!!!!!!

#54 ~Sebastian 16lat~

~Sebastian 16lat~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 03:53

Czytając to aż łzy z oczu mi poleciały, to jest straszne co pani się przytrafiło. Naprawdę współczuję i jestem pełen podziwu że pani wytrwała i się nie poddała a co do takich .i to powinni ich wieczać a nie skazywać na parę lat i wsumie do mamy też miał bym spory uraz że nie reagowała. Naprawdę wiele pani przeżyła.Pani historia bardzo mnie poruszyła nigdy mi chyba nie było kogoś aż tak szkoda.Ps życzę dla pani jak najlepiej.

#55 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 18:44

Popieram Pania,trzymam kciuki by wrocila Pani do rownowagi psychicznej.

#56 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 16:07

Pani nie zaszła w ciąże

#57 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 16:10

Wspułczuje pani

#58 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 16:12

Jek pani sie nie martwi

#59 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 01:22

hej mialam podobna sytuacje jak ty, wiem co przezylas, moze moja historia nie byla az tak brutalna ale przypomnialas mi o tym co bylo. Nie mialam odwagi nikomu o tym powiedziec w sumie czasami wydaje mi sie ze to rowniez moja wina bo moglam krzyczec komus cos powiedziec ale sie wstydzilam, teraz to juz dawno bylo i staram sie o tym zapomniec, nie spotykam sie z tymi osobami staram sie o tym nie myslec tak jakby to sie nigdy nie wydarzylo .  Nie wiem dlaczego nas takie zlo spotkalo. Moja psychika jest wypaczona wiem ze nie jestem taka osoba jaka powinnam byc , najgorsze jest to ze ja nadal boje sie ze moja historia kiedys moze wyjsc na jaw i  tego bardzo sie wstydze. Bardzo Cie podziwiam Twoja odwage 

#60 ~Nieznana~

~Nieznana~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 01:31

Jak dla mnie kobieta, która przeżyła taką historię jako dziecko jest naprawdę bohaterką, a że jeszcze udało się wymierzyć mu sprawiedliwość to już w ogóle sukces. Według mojego skromnego zdania ktoś kto neguje heroizm tej Pani jest kretynem, który żeby zgodzić się ze mną musi sam coś takiego przejść w wieku kilku czy kilkunastu lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych