Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 09:44

Straszna historia. Naprawdę przykro mi i współczuję, chociaż nie mogę zrozumieć jak można to znosić latami. Zamiast wrzeszczec, krzyczeć o pomoc, walczyć o swoje życie po prostu. Przynajmniej tego .a pobili na śmierć. Karma wróciła?

#62 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 00:17

Kobiety które były gwałcone ,moestowane i zastraszane będąc jeszcze dzieckiem nie są niczemu winne strach i wstyd to zbyt silne uczucie by krzyczeć wołać o pomoc.
Wstydzić powinny się napastnicy i dla Nich powinna być najsurowsza kara
Kara do żywotnego pozbawienia wolności w największych męczarniach jakie tylko istnieją !!!

#63 ~kondi62~

~kondi62~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:56

Przeczytałem ten wpis z wielką uwagą. Toż to masakra jakaś....Nie mam słów żeby określić co czuję...Mogę jedynie napisać że bardzo Pani współczuje.Prosze się trzymać i twardo stąpać po ziemi. Tym bardziej że jest przy Pani męższczyzna godny zaufania.To dowodzi że nie wszyscy faceci są tacy sami.A co do tego zwyrodnialca to myślę że dobrze się stało że zmarł Nie dobrze natomiast ze nie zdążył odbyć kary. Jeślo o mnie chodzi to pozbawiłbym go(z małej litery bo nie zasługuje)penisa wraz z genitaliami. Bez mrugnięcia okiem.Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dużo miłości w życiu.

#64 ~Lutheran Hospital~

~Lutheran Hospital~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 11:14

Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to.
A to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp +1 929 281 1248

#65 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 14:58

czytałam tą opowieść i ja jestem w szoku nawet bardzo w szoku ... Ja też byłam zgwałcona ale nie w wieku 11 ale 16 19 latek mnie wtedy zgwałcił i upił alkoholem . Wiem co czujesz , ale to straszne co musiałaś przeżyć . Gdybym tam była nie pozwoliłabym na to nigdy ten gnój s######ił ci życie matka też ######nięta jak można dziecko bić deską za to jest kara . Ten gnój powinien siedzieć dożywocie a nie 2 lata i 10 mies na 2 lata czy tam 3 idą za pobicie a za gwałt albo 25 lat albo dożywocie . Dobrze że zdechł w tym szpitalu.

#66 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 03:52

Ja jestem pati. Podobnie mialam z wujkiem i tez w wieku 11 lat. Do 14 roku wykorzystywal mnie seksualnie zmuszajac bym oddawala sie jemu i jego koledze.

#67 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 16:01

Strasznejest to, co Pani przeszła. Nikt nie może sobie tego wyobrazić, bezbronna przez tyle lat krzywdzona przez oprawę, matkę i jeszcze organy, które powinne pomagać - lekarze, psychologowie. Życzę dużo siły, spokoju. Mam nadzieję, że los to Pani wynagrodzi, że będzie Pani jeszcze szczęśliwą Kobietą.

#68 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 00:22

#69 ~Marcin Ł~

~Marcin Ł~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 09:44

To szokujące co Pani wspomina. To koszmar. Bardzo Pani współczuję. To ze ten gość zmarł to nie Pani wina, to karma wróciła i dostał to na co zasłużył. Sam bym gościa zajechał za takie coś, nie toleruje gwałcicieli gardze nimi.

Proszę zamknąć tamten etap i iść przez życie z podniesioną głową zacząć wszystko od nowa. Życie jest piękne, jest tyle rzeczy które Pani jeszcze odkryje, doświadczy oczywiście te cudowne i piękne.

Proszę na tym się skupić i nigdy do tego nie wracać. Trzymam kciuki za Panią by reszte życia doświadczyła Pani tylko tych dobrych rzeczy i otoczyła się tylko wspaniałymi ludźmi.

#70 ~Anonymous~

~Anonymous~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:36

Szkoda przestrzeni dyskowej na takie pierdy i pseudo artykuły o niczym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych