Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kibice bojkotują Jagiellonię :: zobacz komentowany artykuł

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 12:49

wszystkie te "dzieci białegostoku" to daję słowo deb***e,zamiast kibicować drużynie to dają się wciągnąć w polityczne zagrywki, tylko komu wyjdzie to na dobre ??.........na złość dla taty odmroże sobie uszy........ehhhhh szkoda gadać !!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 13:13

"Na spotkaniu z Irtyszem Pawłodar pokażemy jak wyglądają trybuny pełne dopingujących kibiców."
Juz pokazaliscie doping jak Polska grala z Litwa albo Jaga jak grala w Grecji rok temu.

"trybuny pełne dopingujących kibiców" najpredzej mozna zobaczyc w tv ogladajac np lige angielska a nie lokalnych patafianow.

#3 ~fan~

~fan~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 13:18

do panów wyżej, co wy ku*** wiecie o prawdziwej pasji? siedzicie w domu na du*** przed telewizorem i wierzycie w to co wam powiedzą w telewizji, przyjdźcie na stadion, poczujcie ten klimat. Może wtedy zrozumiecie.

#4 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 13:50

a ja pytam się tych p...ców ci siedzieli na łuku i śpiewali gola,gola,strzelcie k....m gola , i to ma być kultara , czy ja mogę wybrać się na stadion i słuchać takiego chamstwa.

#5 ~Kategor~

~Kategor~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:05

Do „Fana”: Klimat stadionu? Klimat tego, że banda łysych gości zaczyna się do kogoś pruć, tylko dlatego, że nie ma kolorowego szalika? Klimat tego, że za nic możesz dostać w nos? Możliwe, że dla kogoś to jest świetna zabawa, dla mnie jednak nie ma to nic wspólnego z piłką nożną.

#6 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:34

I bardzo dobrze. Popieram zarząd Jagielloni. W końcu będę mógł bezpiecznie zabrać dziecko na stadion bez obawy że będzie awantura. Nie umiecie się pajace zachowywać na stadionie to siedzieć w domu i oglądać mecz w TV aż się nauczycie kultury !!!

#7 ~Piere Luigi Kartoflina~

~Piere Luigi Kartoflina~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:41

BRAWO!!! W UK też były burdy i dzicz na trybunach i też kibole się stawiali. Margaret Thatcher rozgoniła bydło i zrobiło się normalnie. Ludzie całymi rodzinami przychodzą na mecze ipanuje genialna atmosfera (byłem kilka razy na meczach ligowych Premier League). Wybaczcie ale na Sołoneczną to ja syna nie zabiorę. Podsumowując normalność nie to samo co mamy obecnie na stadionach, normalnie to jest a Anglii, Hiszpanii. Cieszę się że ktoś się zabrał za to towarzystwo. Szczególnie tych ze sfastykami powinni pogonić. Tyle w temacie.
Kibic od 30 lat na stadionach.

#8 ~antyfan~

~antyfan~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:48

do panów wyżej, co wy ku*** wiecie o prawdziwej pasji? siedzicie w domu na du*** przed telewizorem i wierzycie w to co wam powiedzą w telewizji, przyjdźcie na stadion, poczujcie ten klimat. Może wtedy zrozumiecie.

Rozpracuj etymologię słowa pasja. To o czym myślisz to nie ma z nią nic wspólnego. Ze zdziczeniem obyczajów to i owszem, ale co może wiedzieć łysa pała wypalona latem i wymrożona zimą. Książkę przeczytaj, a nie mordę wydzierasz tylko po to aby obrażać innych. Klimat na słonecznej: pijane bydło, rugające się i obrażające wszystko i wszystkich. A prym wiodą łysi ze swastykami. Ot klimat godny pozazdroszczenia. A na stadionie jestem nieprzerwanie od 12 lat, tyle że w innym celu niż TY.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:51

Zapamietajcie sobie jedno: Z Polski nigdy drugiej Anglii nie zrobicie- nie te możliwości...Możecie zamykać stadiony, tępić prawdziwych kibiców, ale nigdy nie przyciągnie to na mecz nudnych, szarych ludzi z kasą (o których tak zabiegacie) wpierdzielających popcorn, bo do tego trzeba odpowiedniego poziomu (pomijając infrastrukturę). W Polsce nikt nie wyda więcej jak kilkadziesiąt złotych, aby na żywo oglądać ten żenujący pseudo futbol i piłkarzyków za dychę.

#10 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:24

lepiej się nie wypowiadajcie na temat bo nic nie wiedzie pikniki którzy chodzą tylko na mecz u łuszczę pestki dlea mnie jagiellonia to całe życie nie tak ja wy jak jaga przegrywa to nie przychodzicie a ja cięgle był jak przegrywał jak grali w 2 lidze a was nie było to lepiej się nie wypowiadaj na tema angli tam w tym roku było więcej awantur nisz u nas

#11 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:30

A skad wiesz Gosciu ze nie bylismy na miejscu ?? Ja bylem i to co wyprawiacie to totalna zalamka. Pod koniec rundy jak zespół potrzebował dopingu to wy nawet nie śpiewaliście hymnu Jagi, ani nie podawaliście składu. Zerro dopingu przez te wasze protesty, aż Probierz musiał wyjść i zachęcać kibiców do kibicowania......a wy dalej cicho ...żenada. Albo jak wygwizdujecie środkowe sektory że kibicują. Wasza nazwa podsumowuje wszystko...."dzieci białegostoku" a nie kibice.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:33

brawo klubom!!!
a jak kibice nie chcą kibicować własnej druzynie... to nie sa to kibice
olejmy wreszcie kibiców-politykierów i dopingujmy własną druzynę!!!
...
kibice-politycy - trzeba walczyć o różne prawa, zakazy i nakazy ale tak... żeby ukochany klub przez to nic nie tracił!!! - zbierzcie się wszyscy z całej Polski w każdy np. wtorek przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie i dajcie upust swoim żądaniom - czy z Was wszystkich takie kapuściane głąby, że nie potraficie myśleć logicznie?

#13 ~melisa~

~melisa~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:55

Połowa klubów zbankrutuje przed końcem rundy jesiennej.

Piknikowi kibice są dobrzy na festiwal w Opolu a nie na mecze piłkarskie.

#14 ~Podlasie21wieku~

~Podlasie21wieku~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:31

Organizatorzy imprez masowych (koncerny) maksymalizują zyski i chcą i poszerzenia sprzedaży, oraz eliminacji zachowań zbiorowych, niekorzystnych dla planów sprzedażowych tych koncernów.

#15 ~Bury~

~Bury~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 17:57

Kibice będą mieli głos w czasie kampanii wyborczej PO .Ciekawe jak zareaguje na to Milicja Miejska - nie wpuści potencjalnych wyborców na wiec swoich władz ?

#16 gutek

gutek

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 18:02

Jak czytam powyższe wpisy to mi się kojarzą wyłącznie z Kononowiczem i jego "Niczego nie będzie"
Czy o to właśnie wam chodzi aby nie było wcale piłki nożnej, bo wam się kibice nie podobaj?!
A co później, może autobusy też mają zlikwidować, bo przecież "bydło" nimi jeździ, gówniary rugające się i wszelki element kryminalny?!
A jeszcze później pozamykać w więzieniach tych co wam nie odpowiadają!
To że ktoś ..ami sypie to normalne nie tylko wśród kibiców, ale wśród KAŻDEJ społeczności, a kibice przeważnie są to osoby młode, więc czemu tu się dziwić?
Że niby wasze dzieci się od nich tego nauczą?
Moja 10 letnia córka więcej przekleństw słyszy w szkole podstawowej jak na ulicy, i wszelkiego zła jakiego się uczy to z telewizji, gdzie co drugie słowo to ..a i non stop jakieś filmy z mordowaniem w tle.
Oczekujecie lepszego zachowania kibiców?
A kiedy wy dacie przykład, bo widzę że plujecie nienawiścią do wszystkich, którzy różnią się od was, którzy są inni, czy mają inny wygląd!
Tak bardzo obchodzą was dzieci, ale czytając te nienawistne słowa wnioskuję, że wpajacie tą nienawiść dla swoich pociech, które obok was siedząc słyszą tatusia przeklinającego pod nosem itp.
Ja ma czworo dzieci, i dopóki nikt ich bezpośrednio nie wyzywa to nie widzę zdrożnego, w końcu . wiecie o pochodzeniu i znaczeniu tych słów, jesteście ograniczeni umysłowo, emocjonalnie, niestabilni i szurnięci cierpiący na schizofrenię paranoidalną, psychozę, i rozdwojenie jaźni xD
Słowo ku.r.wa wcale nie jest wulgaryzmem, po prostu sami to sobie wmówiliśmy i tyle w temacie.
http://nortus.pinger...ych-wulgaryzmow

#17 ~mito~

~mito~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:20

To garstka deb***i swoim zachowaniem decyduje kto ma ogladac mecz

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:33

I do czego to dojdzie? O co chodzi Platfusom? A wybory i tak wygrają, jak wygrali w 2007 r. i tych ostatnich "raz zdobytej władzy juz nie oddamy", istny PRL albo i gorzej.

#19 ~bema_pany~

~bema_pany~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 23:36

Kibicuje od 35 lat i dalej bede, protestry dzieci sa smieszne, nie chca kibicowac niech siedza w domu, polityki sie zachcialo... Zal i blazenada... moze w koncu bede mogl zabrac zone i dzieci na mecz bez obawy ze dostana kamieniem... Przyklad z meczu z irtyszem, jeden chlopak zaczyna kibicowac i zaczyna Jaga..Jaga... Jagiellonia, a z sektora kibicow "zamknij ryj s.....synie prostest jest". Dzieci jak nie chcecie kibicowac to nie zabraniajcie innym. Dziekuje dobranoc.. Po co sie jest kibicem, chyba nie po to aby szkodzic swojemu klubowi !!!!!!!!!!

#20 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 06:31

wszystkie te "dzieci białegostoku" to daję słowo deb***e,zamiast kibicować drużynie to dają się wciągnąć w polityczne zagrywki, tylko komu wyjdzie to na dobre ??.........na złość dla taty odmroże sobie uszy........ehhhhh szkoda gadać !!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych