Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kim jest Bóg-ilu jest Bogów,jaki kosciół jest prawdziwy

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 17:12

Pochodzę z rodziny ateistycznej.Koleżanki mnie nie akceptują bo jestem nie wierząca.Chcę poznać Boga,ale nie wiem gdzie go szukać.Pomóżcie mi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 21:06

Pochodzę z rodziny ateistycznej.Koleżanki mnie nie akceptują bo jestem niewierząca.Chcę poznać Boga,ale nie wiem gdzie go szukać.Pomóżcie mi.

Bóga nikt nie widział,Jezus Chrystus,jest jego synem Mesjaszem.Zmarl za nasze grzechy na krzyzu i po smierci 3-go dnia zmartwych wstal i wstapil do Nieba.Poprostu jest on ze swoim ojcem w Niebie.Kosciol Powszechny jest tylko jedynym kosciolem prawidlowym.

#3 Marcin73

Marcin73

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 15 wrzesień 2010 - 21:30

Kosciol Powszechny jest tylko jedynym kosciolem prawidlowym.

Czy aby na pewno?Inne Kościoły są nieprawidłowe?Na jakiej podstawie tak sądzisz? Tak twierdzi Bóg czy ludzie?Czy wiesz jakie są różnice między Kościołami i z czego wynikły?Zachęcam do literatury.

#4 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 07:05

Bóga nikt nie widział,Jezus Chrystus,jest jego synem Mesjaszem.Zmarl za nasze grzechy na krzyzu i po smierci 3-go dnia zmartwych wstal i wstapil do Nieba.Poprostu jest on ze swoim ojcem w Niebie.Kosciol Powszechny jest tylko jedynym kosciolem prawidlowym.

Jak nikt Boga nie widział to go nie ma ,tato mi tak powiedział.

#5 ~Prawosławna~

~Prawosławna~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 10:37

Jak nikt Boga nie widział to go nie ma ,tato mi tak powiedział.

BÓG jest Duchem Świętym,jest niewidzialny i działa we wszystkich kościołach chrześcijanskich,dlatego Kościół Prawosławny jest też kościołem Jezusa Chrystusa.

#6 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 10:53

BÓG jest Duchem Świętym,jest niewidzialny i działa we wszystkich kościołach chrześcijanskich,dlatego Kościół Prawosławny jest też kościołem Jezusa Chrystusa.

A gdzie jest niebo bo mój starszy brat mówił,że nie ma nieba bo latają w kosmos rakiety i nie dolecieli do nieba.Kasia koleżanka mi mówiła że kiedyś budowali schody do nieba wieże Babel i Bog im przeszkodził w tej budowie i poplatał im jezyki.Czy to niebo przenieśli gdzieś dalej.

#7 ~Bezelbuba~

~Bezelbuba~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 14:17

Alinko czy wiesz,ze Bóg zrzócił Szatana i armię jego na Ziemię i Szatan na Ziemi rzadzi,Bog Jachwe uciekł dalej ,na inną galaktykę,do innego swiata,Jezus do niego dolaczył.

#8 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 18:20

Alinko czy wiesz,ze Bóg zrzócił Szatana i armię jego na Ziemię i Szatan na Ziemi rzadzi,Bog Jachwe uciekł dalej ,na inną galaktykę,do innego swiata,Jezus do niego dolaczył.

A co Bóg nie mógł zrzucić ich na księżyc,mielibyśmy Raj na Ziemi,nikt by nie kusił nas do zła.

#9 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 07:07

A może mi kto powie jakie imie ma ojciec Jezusa, bo czytam Pismo Swięte ,Nowy Testament i nigdzie nie nalazłam imienia jego ojca.

#10 ~Nawrócona~

~Nawrócona~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:52

A może mi kto powie jakie imie ma ojciec Jezusa, bo czytam Pismo Swięte ,Nowy Testament i nigdzie nie nalazłam imienia jego ojca.

,,JAM ALFA I OMEGA PIERWSZY I OSTATNI''JEZUS=JAHWE=DUCH ŚWIĘTY.

#11 Gupik

Gupik

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 09:40

dobrym miejscem dla zielonego speluna są 2 miejsca na ul. 27 Lipca [ są niedaleko obok siebie [ pierwsze to PO-prawczak [ tam mógłby pobierać nauki przygotowujące do życia w społeczeństwie , a drugie miejsce to miejsce 1 pracy czyli MPO [ praca przy ciąganiu kubłów do śmieciarek , a potem selekcja śmieci na bazie [ czyli oddzielnie Szkło , Metal , Plastyk , Kwas Siarkowy i takie tam ]

#12 M-GW

M-GW

Strangler of trollers

• Supermoderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2400 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 13:28

pajac

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 19 wrzesień 2010 - 13:31

#13 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 19:18

Istnienia Boga naszego Niebiańskiego Ojca, Stworzyciela całego bytu nikt nie jest w stanie nikomu udowodnić.
Tylko każdy z nas osobiście może go doznać w swoim wnętrzu. Nie musimy go szukać gdzieś i wyobrażać go sobie.
We wnętrzu naszej duszy mieszka Jego duch i każdy z nas może się do Niego zwrócić kiedy tego zapragnie. Potrzebna jest do tego cisza i izdebka, miejsce, w którym najlepiej się czujemy, o tej izdebce mówił wielokrotnie Jezus z Nazaretu. Jeżeli zapragniesz więcej wiadomości zwróć się na strony Życia Uniwersalnego.
Poprzez Jezusa z Nazaretu Chrystus 2000 lat temu powiedział do nas Ja jestem drogą, prawdą i życiem nie dojdziecie do naszego Ojca inaczej jak tylko przy mojej pomocy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 23:23

Pochodzę z rodziny ateistycznej.Koleżanki mnie nie akceptują bo jestem nie wierząca.Chcę poznać Boga,ale nie wiem gdzie go szukać.Pomóżcie mi.

Rodzice mają racię. Znajdź sobie dziewczynę równie mądrą.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 19:53

Istnienia Boga naszego Niebiańskiego Ojca, Stworzyciela całego bytu nikt nie jest w stanie nikomu udowodnić.
Tylko każdy z nas osobiście może go doznać w swoim wnętrzu. Nie musimy go szukać gdzieś i wyobrażać go sobie.
We wnętrzu naszej duszy mieszka Jego duch i każdy z nas może się do Niego zwrócić kiedy tego zapragnie. Potrzebna jest do tego cisza i izdebka, miejsce, w którym najlepiej się czujemy, o tej izdebce mówił wielokrotnie Jezus z Nazaretu. Jeżeli zapragniesz więcej wiadomości zwróć się na strony Życia Uniwersalnego.
Poprzez Jezusa z Nazaretu Chrystus 2000 lat temu powiedział do nas Ja jestem drogą, prawdą i życiem nie dojdziecie do naszego Ojca inaczej jak tylko przy mojej pomocy.

Matematyka opiera się na aksjomatach, Amen.

#16 markiza33

markiza33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 12:21

We wnętrzu naszej duszy mieszka Jego duch i każdy z nas może się do Niego zwrócić kiedy tego zapragnie. Potrzebna jest do tego cisza i izdebka,
boga nie ma miejsce, w którym najlepiej się czujemy, o tej izdebce mówił wielokrotnie Jezus z Nazaretu. Jeżeli zapragniesz więcej wiadomości zwróć się na strony Życia Uniwersalnego.

Część ludzi właśnie uważa, że Boga nie ma , że On nie istnieje - a jednak można Go poznać jeśli się Go tylko szuka :)

#17 ~bajka~

~bajka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:27

ci co wymyślili Bogów są najbogatsi

wiara ma sens ale to mit

#18 ~Pastan~

~Pastan~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 10:03

Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną.

#19 ~wiara to kasa~

~wiara to kasa~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 06:55

kosciół to najstarsza firma u nas, ma ok 6 tys obiektów, nie płaci podatków od 1000 lat , jest czemu kiedyś się przyjrzeć, od 100 lat ma potęzne wsparcie z budzetu ( w 2016 ok 15mld zł );

#20 ~hm~

~hm~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 14:24

ci co wymyślili Bogów są najbogatsi

wiara ma sens ale to mit

Ty taz wymyśl, a bedziesz bogaty . Do twórczego myślenia weż sie  zamiast pisania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych