Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kler zablokowany w Ełku :: zobacz komentowany artykuł

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ff~

~ff~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:12

jakiś molestowany odezwał się ?

pewnie spodobało się.

#2 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:35

jakiś molestowany odezwał się ?

pewnie spodobało się.

Jesteś ochszczony, pewnie chodzisz do kościoła, to dlaczego starasz sie byc wojującym ateistą ?

#3 ~ZxaSd~

~ZxaSd~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:03

Ogłupiały katolik nie powinien oglądać tego filmu ,strata czasu nie jest w stanie zrozumieć niczego!Ale człowiek wierzący i myślący powinien zobaczyć i wyciągnąć wnioski, człowiek wierzący w Jezusa anie w czarny motłoch !

#4 ~wierzący w Boga~

~wierzący w Boga~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:28

Ogłupiały katolik nie powinien oglądać tego filmu ,strata czasu nie jest w stanie zrozumieć niczego!Ale człowiek wierzący i myślący powinien zobaczyć i wyciągnąć wnioski, człowiek wierzący w Jezusa anie w czarny motłoch !

mam 50 lat i moja matka powiedziała mi kiedyś by się modlić nie musi isz iść do kościoła, Bóg wysłucha Cię na ulicy, w domu, wszędzie teraz wiem po co to mi mówiła. Za jej czasów nie było tyle kościołów, ktore sa coraz bardziej puste. Dlaczego?? odpowiedźcie sobie sami.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 05:12

Mój organizm odrzucił narzuconą wiarę - chrzest , który niezgodny jest z nauką biblijną (bałwochwalstwo i obłuda).

Jaki jest kler, każdy widzi ." Gdyby świnia rogi miała  , nikomu by s...ć nie dała".

#6 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:31

Jesteś ochszczony, pewnie chodzisz do kościoła, to dlaczego starasz sie byc wojującym ateistą ?

No jak ochszczony, to raczej do kościoła nie chadza.

Chszest to jakiś nieznany sakrament.

A może miało być "ochszczany", pisarzu "bora"?

#7 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:35

Słaba i nędzna to wiara,którą byle filmidło może poważnie zachwiać. Poza tym wygląda na to, że to wiara w księdza, a nie w Boga.

A w ogóle to przypuszczam, że z radnym z Ełku dogadało się kino galeryjne, żeby konkurencję upupić.

Radny dostał być może gratisowy karnet na wszystkie seanse do końca roku i dlatego publicznie odgrywa idiotę.

#8 ~tedek~

~tedek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:40

Jak jakiś radny wyskakuje z takimi blokadami filmów to staje się cenzorem jak w czasach PRL, gdzie władza decydowała co wolno i nie wolno, co należy i nie należy. To nie politycy i radni będą narzucać kto i co ma oglądać. Jeżeli ktoś nie chce jakiegoś filmu oglądać to siłą do kina nikt go nie ciągnie i może sobie iść do kościoła. Ludzie sami zdecydują czy chcą iść do kościoła czy obajrzeć film. Powtórzę: nikt nikogo siła do kina na Kler nie goni. Ale już msze na każdej nawet mniejszej uroczystości to jest obowiązek. Ja nie mam ochoty uczestnictwa w mszach, a często służbowo muszę. I to jest narzucanie nachalne! To kościół wszędzie z buciorami się pcha. Poczuli władzę i to, że z takim społeczeństwem mogą wszystko zrobić, a władza im tańczy jak chcą.

#9 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:57

Powtórzę: nikt nikogo siła do kina na Kler nie goni.

W przeciwieństwie do "Smoleńska" na przykład (szkoły).

#10 ~acan~

~acan~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:33

panie radny trzeba być IDIOTĄ  by będąc osobą wierzącą mowić takie brednie 

JESTEM CZŁONKIEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ?

Członkiem to można być koła wędkarskiego , PZPN , PIS........

Ale nie jest się członkiem kościoła prawosławnego, katolickiego, protestanckiego............

Nie jest się członkiem KOŚCIOŁA, jest sie osobą wierzącą wyznania katolickiego czy buddyzmu.

A KLER nie pokazuje obrazu KK lecz  patologię RAKA jaki dręczy ten kościół i inne też.

Ksiądz prawosławny z B gwałcił upośledzoną dziewczynę , ksiądz  z parafii w Białymstoku pijany omal nie zamordował parafianina na plebanii , zobacz pan posiadłości i bogactwo pasterza biskupa G. z podlaskiego. 

Ile dzieci maja księża katoliccy. Po co księżom prywatne mieszkania , skoro mają je na plebanii , a na starość miejsce w domach emerytów-księzy.

Film pokazuje raka w KK, był rak w PZPR, jest w PiS  w wielu firmach są parszywe owce, są różni księża i RÓŻNI WIERNI . 

99% MORDERCÓW w więzieniach było ochrzczonych , mieli pierwszą komunię itd.I co z nimi zrobić.

#11 ~jonasz~

~jonasz~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:33

Durnie, nie niszczcie wolności słowa

#12 ~buhaha~

~buhaha~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:37

W przeciwieństwie do "Smoleńska" na przykład (szkoły).

a co ??? jeszcze "Smoleńska" nie widziałaś ????? Pis spali ciebie na stosie

#13 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:32

a co ??? jeszcze "Smoleńska" nie widziałaś ????? Pis spali ciebie na stosie

Kretynizm od urodzenia, czy nabyty później?

Buhaha... ;P

#14 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:35

A co radny zapomniał się  ,że żyjemy w demokracji wolnym kraju gdzie istnieje wolność słowa i wyznania /?? Panie radny to nie czasy PRL-U gdzie media były na cenzurowanym i można było oglądać na co góra zezwoliła.Po to walczyliśmy  by dziś  móc samemu decydować co oglądać co nie.Jestem Katolikiem i chce oglądnąć ten film   bo kościół to tak samo ludzie, żadni świeci i tez mogą być zdeprawowani.Trzeba odróżnić Boga od księdza bo to zwykły człowiek ,  który też może wyrządzać krzywdę.

#15 ~wik i kary~

~wik i kary~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:36

Ten radny - powinien zakończyć już kadencję w pażdzierniku .

Gdzie taki człowieczyna może być radnym jak koniecznie chce doprowadzić do pomniejszania zysków gminy poprzez swoje głupie

pomysły. Nie podoba mu się film - książeczka do nabożeństwa i do kościółka . Ale jak widać jemu  chce  się narzucać swoją wyobrażnię o plebanach- na których KAŻDY podatnik łoży mimo ,że b. duży % jest temu przeciwna . Jeżeli jest taki religijny powinien dawno temu przybrać czarny przyodziewek a nie dziś narzucać swoje głupie widzimisię .

#16 ~jad wasze~

~jad wasze~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:48

No jak ochszczony, to raczej do kościoła nie chadza.

Chszest to jakiś nieznany sakrament.

A może miało być "ochszczany", pisarzu "bora"?

Pewnie ,że nieznany sakrament  przed wiekami -jednak  wymyślony  dla potrzeb przymusowego wcielenie do wielu sekt celem   dojenia .przez całe życie z pochówkiem  włącznie.

#17 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:34

Pewnie ,że nieznany sakrament  przed wiekami -jednak  wymyślony  dla potrzeb przymusowego wcielenie do wielu sekt celem   dojenia .przez całe życie z pochówkiem  włącznie.

O, dysortograf się objawił...

Masz na to schorzenie papier?

#18 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:38

"Według danych podanych w 2014 przez papieża  Fransiszka w czasie wywiadu prasowego, zjawisko pedofilii w kościele dotyczy 2% duchownych"

Papież jest przecież nieomylny.

Przy 30 tys. obecnie mamy 600 notorycznie molestujących "pasterzy" krytych przez biskupów.
Te chwasty mają chęć na nasze dzieci.
Ilu siedzi? Żaden nie jest na liście pedofilii PiS.

#19 ~Ewa Borowska~

~Ewa Borowska~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:49

to Kler jest teraz matką?

#20 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:09

Kościół to zbiorowisko wiernych. Film nie obraża Kościoła. Śmiało można go pokazywać wszędzie zgodnie z polskim ludowym porzekadłem: "dobrego i karczma nie zepsuje, złego i kościół nie naprawi". A większość kleru nie powinna być filmem dotknięta. Dobrych księży żadne pomówienie po prostu nie dotyczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych