Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 07:43

[fragment unięty przez moderatora]

#2 ~JW23~

~JW23~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 07:52

To jest tolerancja.
Pozdrawiam z deszczowych Suwałk

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:00

#4 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:25

Popieram Pana Łazarskiego. Trzymać normalność, chorych leczyć.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:30

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:32

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:33

dobra akcja akcją a po co zdjęcia ?
mnie razi duch panów w objęciach, nic do homosiów nie mam ale nie muszą włazić mi w oczy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 09:14

Ja tam nic do nich nie mam, nawet w sumie jestem za legalizacją tych związków. Pod warunkiem, że nie będą mogli adoptować dzieci i nie będą mogli korzystać z ulg podatkowych dla rodzin.
Ale denerwuje mnie, że oni się z tym tak obnoszą. Czasami mam wrażenie, że uważają że normalny związek hetero jest staroświecki i że oni są homo i przez to są lepsi.

#9 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 09:54

No co za ludzie.
Gołe baby reklamują wszystko, od samochodów po papę dachową, ale jakoś to nikogo nie oburza, żadnych katolików.
A dwoje całkowicie ubranych ludzi, w delikatnym uścisku - i już krzyk.
A siedźcie se w tym swoim porządnym bagienku, gdzie na pewno nikt nie krzywdzi dzieci, żon ani mężów, nie ma przemocy, seksu pozamałżeńskiego, golizny na ulicach, wszyscy są mili i uprzejmi dla siebie.

#10 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:07

Ludzie, ależ cieniasy macie w tych władzach Suwałk.
Zacofanie i ciemnota :))))
Śmiechu warte.

#11 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:07

faktycznie, ten opór wygląda mi bardziej na jakze polskie zamiłowanie do uprzykrzania zycia innym niz faktyczne oburzenie. Wstyd, zajmijcie się ludzie swoim zyciem i jak to Jezus mawiał (skoro jesteście takimi katolikami) "kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem".

#12 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:12

Szczęśliwe, kochające się pary. Co w tym strasznego albo zdrożnego? Nie rozumiem, naprawdę. A sprawa jest słuszna - należą im się prawa, jak wszystkim obywatelom.

#13 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:13

Nie widzę nic złego w tych plakatach, ludzie powinni zobaczyć, że żyją wśród nas geje i lesbijki i że to tacy sami ludzie jak my, żądają praw bo tak jak nam się po prostu im należą. Ludzie otwórzcie oczy i skończcie z tym zakłamaniem, i homofobią. Geje i lesbijki tacy się urodzili i czas zmienić nasze podejście do nich.

#14 ~hanka~

~hanka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:18

I po co to te propagowanie gejowstwa?pytam po co?żeby młodzi myśleli że to normalne i chcieli nie daj boże spróbowac?
Stanowcze NIE.

#15 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:21

Ja tez nie widzę w tym nic strasznego, no ale oczywiście w mentalności Polaków i Arabów wiele róznicy nie ma - nienawiść do wszystkiego odmiennego (najlepiej by było tych gejów karać śmiercią jak w Sudanie, nie?) i marzenia o dojeniu socjalu. No i oczywiście dziecioróbstwo.

#16 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:22

Dziwię się, że nie zgodzono się na wywieszenie plakatów w autobusach, wisiały w wałbrzyskich i nikomu nie przeszkadzały, ten pan ma chyba problem z homofobią niestety. W małych miastach też żyją osoby homoseksualne i jest im ciężej niż w dużych, więc ludzie powinni się o nich dowiedzieć i pozwolić im na normalne życie, nikt nie wybiera sobie orientacji, z taką się rodzimy i tyle, co niektórzy chcą ich leczyć, to nie choroba więc co tu leczyć, tak jakby rudego chcieć wybielić, niestety nie da się.

#17 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:31

[fragment unięty przez moderatora]Potem dzieci beda mowic, ze jak tatus kocha tatusia to wszystko jest ok??!! ja pierd..., co sie dzieje na tym swiecie!!

#18 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:44

Plakaty są bardzo sympatyczne, nie widzę w nich niczego co mogłoby wzbudzać zgorszenie. Odmowa ich powieszenia, to nic innego jak homofobia, nie mielibyśmy z nią do czynienia gdyby każdy rodzic uczył swoje dzieci tolerancji i różnorodności od najmłodszych lat. Czas na zmiany w naszym kraju, ludzie o innej orientacji mają prawo być traktowani na równi z nami, i dobrze że o to walczą. Jestem hetero i nie mam nic do ludzi o odmiennej orientacji i życzę im aby nie odpuszczali w swoich działaniach i dopieli swego,i oczywiście jestem za związkami partnerskimi.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:51

Szczęśliwe, kochające się pary. Co w tym strasznego albo zdrożnego? Nie rozumiem, naprawdę. A sprawa jest słuszna - należą im się prawa, jak wszystkim obywatelom.

ŻADNYCH PRAW !!!

Do kogoś, kto tam jeszcze krzyczał o słowach Boga. odpowiedx proszę, dlaczego Bóg stworzył niewiastę i mężczyznę? A nie dwóch mężczyzn na przykład?

I powtarzam - ŻADNYCH PRAW !!!

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:54

Nie dziwi mnie. Przecież jeszcze 20 lat temu po centrum Suwałk biegały kury i krowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych