Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:57

ŻADNYCH PRAW !!!

Do kogoś, kto tam jeszcze krzyczał o słowach Boga. odpowiedx proszę, dlaczego Bóg stworzył niewiastę i mężczyznę? A nie dwóch mężczyzn na przykład?

I powtarzam - ŻADNYCH PRAW !!!

to właśnie Bóg postawił ich na naszej drodze, aby sprawdzić naszą dobroć i tolerancję

#22 ~Tom22~

~Tom22~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:57

Ci co tak miauczą, że to propagowanie i że młodzi zaraz będą chcieli próbować... Was tak bardzo korci, żeby spróbować? To sobie ulżyjcie, zamiast się pieklić i bluzgać.

#23 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:58

Panie Łazarski, wypraszam sobie za przeproszeniem "wycieranie gęby" katolikami.

Jestem katolikiem, chodzę co niedzielę do kościoła, nie wiem, jak niby te plakaty by mnie mogły dotknąć - w końcu nikogo nie obrazają. Niech sobie wiszą, co to komu przeszkadza? Jeśli panu osobiście, to proszę tak to argumentować a nie się zasłaniać innymi ludźmi.

#24 ~mazur~

~mazur~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:08

ludzie! wstydźcie się. wczujcie się trochę w innych. co by było, gdyby Wam i Waszym ukochanym osobom odmawiano praw, wyzywano i wyśmiewano, a Waszą miłość nazywano obrzydliwą? pomyślcie czasem. to są dorośli ludzie, nikomu nie robią krzywdy, oni tylko chcą kochać i żyć ze sobą, tak jak Wy. czemu ich tak nienawidzicie?

#25 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:23

Jestem pewna, że większość piszących tu z nienawiścią, nigdy nie poznała żadnego geja czy lesbijki, a ma już z góry wyrobione o nich zdanie i ocenia ich, a przy tym wyzywa. Znam kilku gejów i mogę szczerze powiedzieć to normalni, fajni ludzie, rozmawiając z nimi, nigdy nie obchodziła mnie ich seksualność, a tylko to jakimi są ludźmi.

#26 ~szop~

~szop~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:28

Czasami mam wrażenie, że uważają że normalny związek hetero jest staroświecki i że oni są homo i przez to są lepsi.

Co za bzdura!!!

#27 ~haneczka do hanki~

~haneczka do hanki~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:34

I po co to te propagowanie gejowstwa?pytam po co?żeby młodzi myśleli że to normalne i chcieli nie daj boże spróbowac?
Stanowcze NIE.

hanka a może ty chciałabyś spróbować a się boisz, że ci się to spodoba, dlatego tak jesteś na nie?
Ci co najbardziej krzyczą na "NIE" sami mają ciągoty i przy pierwszej lepszej okazji, sami by spróbowali :)

#28 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:47

to nie zgadlas haneczka, po prostu wiem, ze jesli dasz komus palec, to zaraz bedzie chcial chwycic reke... jesli dasz homoseksualistom prawa takie jakie maja heteroseksualne pary, to za chwileczke beda chcieli/chcialy adoptowac dzieci. A z taka sytuacja sie nie zgadzam. Nie nazywam siebie katolikiem, nie chodze do kosciola. Natura tak nas stworzyla, ze do rozmnazania trzeba kobiety i mezczyzny. Dziecko dorasta w rodzinie, gdzie uczy sie od ojca i matki pewnych zachowan. I to jest naturalne. Dziecko dorastajace w rodzinie z dwoma tatusiami czy mamusiami bedzie juz na starcie skrzywione. Bedzie uwazalao ze jak tatus posuwa tatusia to jest naturalne. Nie mam nic przeciw homoseksualistom; dopoki sobie siedza w domowym zaciszu i sie dotykaja, wali mnie to. Niech do cholery nie zadaja takich samych praw jak normalne pary!!!

#29 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:49

kasia: znam kilku gejow i ich toleruje. Moze nie jestesmy przyjaciolmi, ale dopoki sie do mnie nie przystawiaja, nie mam z nimi problemu.

#30 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:03

POPIERAM
NIE DLA ZBOCZENCOW W SUWALKACH!!

#31 ~IvA~

~IvA~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:18

NIE DLA ZBOCZEŃCÓW I ZWYRODNIALCÓW ! POLSKA TO PORZADNY KRAJ !!

No to działajmy przeciwko pedofilii w kościele, molestowaniu w miejscu pracy, gwałtom,przeciwko aktom bestialstwa wobec dzieci i zwierząt... Kto Ci broni.? Co już zrobiłeś? Pochwal się osiągnięciami! ;)
A czy Polska to porządny kraj, bym dyskutowała. <_< I to bardzo.
Zresztą, homofobia i brak tolerancji jest w tej chwili w świecie postrzegane jako zaściankowość i średniowiecze, słusznie zresztą. Era władzy kościoła minęła, gdybyś nie zauważył.A Polska dalej tkwi w tym absurdzie. Pozdrawiam.

Hetero popierająca akcję "Miłość nie wyklucza". :D

#32 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:21

ZE WSZECH MIAR NALEŻĄ SIĘ TAKIE SAME PRAWA WSZYSTKIM - W TYM KAŻDEJ PARZE DOROSŁYCH LUDZI, KTÓRZY PRAGNĄ ŻYĆ W ZWIĄZKU FORMALNYM.

To granda, że Kampanii odmówiono reklamy w autobusach w polskich mieście!
Ta sprawa nadaje sie do skierowania na drogę sądową i to z roszczeniem bardzo wysokiego! zadośćuczynienia.

Powodzenia w walce o równe prawa. :)

Wierząca i AKCEPTUJĄCA!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:22

POPIERAM
NIE DLA ZBOCZENCOW W SUWALKACH!!

To co ty tam jeszcze robisz?

#34 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:25

KATARZYNA: akceptuj, akceptuj... do czasu az Twoj synek przyjdzie z przedszkola pytajac, czemu jego kolega probowal go calowac...

#35 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:27

Akty homoseksualne są NATURALNE w przyrodzie. Jak ktoś się wykłóca,że nie,to znaczy nie zgłębił tematu, tylko strzępi jęzor bez sensu.
Homoseksualizm towarzyszy człowiekowi od ZAWSZE. Zaprzeczanie temu jest ignorancją kompletną.
Kiedyś czarnym odmawiano praw. Czemu? Bo tak. Bo ludzie byli zacofani, małostkowi, nietolerancyjni i ksenofobiczni. Dzisiaj się tych praw odmawia homoseksualistom. Jakby tępe zaprzeczanie faktom mogło spowodować,że homoseksualiści nagle przestaną istnieć. Nie rozumiem tego, i nawet nie chce.
Mam kolegę geja. Widzę ile ma problemów w naszym "porządnym kraju". Ja mam za sobą dwa nieudane związki, on jest z tym samym partnerem szczęśliwy od 8 lat. Jakim prawem ktokolwiek stawia się wyżej od niego i odmawia mu tych samych praw, jakie ma reszta społeczeństwa?

A kampania taka jak ta nie jest "obnoszeniem się", tylko próbą zwrócenia społęczeństwu uwagi na to,że MAMY PROBLEM, w tym naszym "cudownym, kochającym katolickim" kraju.... Masakra.

#36 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:30

Świetna Kampania! :) Niech trwa aż wszyscy ludzie w Polsce będą w pełni równi!

Jak można było odmówić zamieszczenia reklam w autobusach w sprawie, która jest w pełni zgodna z polskim prawem (nie narusza go w żadnej mierze!) - czy regulaminy jakiejkolwiek instytucji mogą być sprzeczne z prawem polskim?!

Parom osób tej samej płci bezdyskusyjnie należy się prawo do formalizacji swoich związków w Polsce i wszystko co się z tym wiąże (wszelkie udogodnienia i ochrona prawna) dokładnie na tej samej zasadzie jak parom osób różnej płci - to wynika w prosty sposób z zasad demokratycznego cywilizowanego państwa

Owocnych działań na rzecz wprowadzenia ustawy o cywilnych związkach partnerskich w Polsce!

W pełni popierająca i wspierająca! Kampanię :)

#37 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:33

KATARZYNA: akceptuj, akceptuj... do czasu az Twoj synek przyjdzie z przedszkola pytajac, czemu jego kolega probowal go calowac...

To samo, co bym powiedziała, gdyby go chciała całować dziewczynka. ;) Robisz problem tam gdzie go nie ma. Ludzie zakompleksieni, o zaniżonej samoocenie, z problemami itp, mają problem by sie swobodnie, asertywnie i z emaptią komunikować z resztą świata. Z własnymi dziećmi też. Moje pytają mnie o wszystko i dostają dostosowane do wieku odpowiedzi. Nie czuję się zażenowana, czy skrępowana, gdy pytają o sex, gumki, homoseksualizm, czy inne tego typu tematy. Czemu? Bo JA NIE MAM Z TYM PROBLEMU. Widać Ty masz, skoro Cię temat przerasta. Radzę najpierw popracować nad sobą samym, potem dopiero czepiać się reszty świata. Pozdrawiam!

#38 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:39

A cóż to znowu za wydumany problem?! :}
Czyż znacznie bardziej trudnych dla nas do odpowiedzi pytań nasze dzieci nam nie zadają?

Czy osoby tej samej płci się nie całują - może w Polsce tak jest? - ?
Pomyśl chwilę jakie uprzedzenia tobą kierowały przy pisaniu tej wątpliwości.
Twoja babcia z twoją ciocią (a swoją córką) się nie całują, czy może ojciec ze swoim bratem itp.?

Gdy ktoś się lubi, a już napewno GDY KOCHA jest jak najbardziej naturalne, prawidłowe, normalne! to, że ludzie się obejmują, całują, przytulają - w końcu - współżyją.

Do tego ostatniego: jest wspaniale, wg mnie, kiedy tym największym przejawem miłości (pożyciem cielesnym) obdarzają się po ślubie: także dlatego trzeba tę niesprawiedliwość wobec par osób tej samej płci, jaką jest brak możliwości formalizacji związków jednopłciowych w Polsce czym prędzej naprawić!

#39 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:14

No tak, bo wsrod katolikow sa sami hetero. Pan Prezydent Miasta niezbyt madrze zargumentowal swoja decyzje.

#40 ~AN~

~AN~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:19

Jestem dumna z decyzji Pana Prezydenta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych