Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:26

KATARZYNA: akceptuj, akceptuj... do czasu az Twoj synek przyjdzie z przedszkola pytajac, czemu jego kolega probowal go calowac...

Jeszcze raz powtórzę, trzeba dzieci uczyć od małego tolerancji i różnorodności, a nigdy nie będziesz musiała na takie pytanie odpowiadać.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:35

faktycznie, ten opór wygląda mi bardziej na jakze polskie zamiłowanie do uprzykrzania zycia innym niz faktyczne oburzenie. Wstyd, zajmijcie się ludzie swoim zyciem i jak to Jezus mawiał (skoro jesteście takimi katolikami) "kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem".

W moim życiu nie ma takich grzechów, więc nie prowokuj, bo mam prawo powiedzieć - nie.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:37

Jeszcze raz powtórzę, trzeba dzieci uczyć od małego tolerancji i różnorodności, a nigdy nie będziesz musiała na takie pytanie odpowiadać.

To może zaakceptujesz pedofilów?

#44 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:41

Mariola: jesli nie rozumiesz, co mam na mysli prosze, nie zabieraj glosu albo popros kogos starszego, zeby ci to wyjasnil. Poza tym, temat mnie nie przerasta, byc moze ciebie (zaraz pewnie zaczniesz sie odszczekiwac z nadzieja na pyskowke). Wyrazilem swoja opinie, ze jesli damy homoseksualistom takie same prawa jak normalnym parom, za chwile beda chcieli jeszcze wiecej. Nie mam nic przeciwko pedalom dziedziczacym majatki czy otrzymujacym renty po swoich "partnerach", jesli w tym samym akcie dajacym im prawa sie zobowiaza, ze nie beda chcieli adoptowac dzieci. Tylko o to mi chodzi.

P.S. Uprzedajac zlosliwe docinki roznych pieniaczy:
1. Mialem szczesliwe dziecinstwo i nikt mnie nie "dotykal" gdy bylem maly
2. Wspolczuje pedalom, bo tylko moge sie domyslac jakie uczucia nimi targaja.
3. Wszystko co pisze ma na celu ochrone dzieci przed "kochajacymi inaczej", bo im w tej materii nie ufam

#45 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:43

Już ponad 8.300 polubiło i wspiera aktywnie kampanię Miłość Nie Wyklucza :)

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=121625794581462&id=117745824969459&ref=notif&notif_t=like#!/Miloscniewyklucza

To kampania społeczna, która w zdecydowanej przewadze jest wpierana przez osoby nie zrzeszone, z własnych pieniążków, które są na Kampanię przez zwykłych ludzi wpłacane miesiąc po miesiącu. W ten sposób budujemy w Polsce obywatelskie społeczeństwo światłych ludzi, którym zależy na dobru naszego Kraju - na dobru każdego człowieka, każdego z nas!, osób, które jako bardzo ważną wartość w naszym codziennym życiu ogromnie cenią różnorodność. Każdy człowie jest ogromnie ważny: niepełnosprawny - sprawny, heteroseksualny - nieheterosekualny, Polak, Rosjanin, Amerykanka, Portugalka, Żydówka, Romka, Chrześcijanka - czyli niezależnie od indywidualnych cech, które nas osobiście charakteryzują.

Ta Kampania jest w Polsce ogromnie potrzebna. Jest tworzona przez zwykłych ludzi, jest oddolna, nie ogląda się na nieporadnych i niejednokrotnie uprzedzonych polityków tak z lewa, jak i z prawa polskiej sceny politycznej.

JEST NASZA, POLSKA, DOBRA, WAŻNA!.
:)

Wspólnie jesteśmy ogromną siłą! :) Zmieniamy razem świat, zmieniamy na lepszy nasz kraj! :)

Tak trzymać! :)

#46 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:44

Nie akceptuję pedofilów, pedofil to osoba dorosła /kobieta, mężczyzna/ mająca satysfakcję ze stosunku seksualnego z dzieckiem, i nie ma to nic wspólnego z homoseksualizmem, więc nie wiem po co twój głupi komentarz.

#47 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:46

Bądź łaskaw nie łączyć PATOLOGII jaką jest pedofilia, czy każdego innego zła tego świata (zbrodni, przestępstw) z AKCEPTACJĄ RÓŻNORODNOŚCI: orientacji psychoseksualnych, niepełnosprawności / spawności, pochodzenia, majętności, płci, światopoglądów, wyznań.

#48 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:50

Aniu, mieszkam za granica, moje dzieci chodza do szkoly z "kolorowymi" dziecmi, mam znajomego homoseksualiste ktory czasem bywa gosciem w naszym domu. Wydaje mi sie, ze nauczylem swoje dzieci tolerancji - nie wolaja na "kolorowe" dzieci "czarnuchu" a na mojego kolege homoseksualiste - "pedale".
pozdr,

#49 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:54

Mariola: jesli nie rozumiesz, co mam na mysli prosze, nie zabieraj glosu albo popros kogos starszego, zeby ci to wyjasnil. Poza tym, temat mnie nie przerasta, byc moze ciebie (zaraz pewnie zaczniesz sie odszczekiwac z nadzieja na pyskowke). Wyrazilem swoja opinie, ze jesli damy homoseksualistom takie same prawa jak normalnym parom, za chwile beda chcieli jeszcze wiecej. Nie mam nic przeciwko pedalom dziedziczacym majatki czy otrzymujacym renty po swoich "partnerach", jesli w tym samym akcie dajacym im prawa sie zobowiaza, ze nie beda chcieli adoptowac dzieci. Tylko o to mi chodzi.

P.S. Uprzedajac zlosliwe docinki roznych pieniaczy:
1. Mialem szczesliwe dziecinstwo i nikt mnie nie "dotykal" gdy bylem maly
2. Wspolczuje pedalom, bo tylko moge sie domyslac jakie uczucia nimi targaja.
3. Wszystko co pisze ma na celu ochrone dzieci przed "kochajacymi inaczej", bo im w tej materii nie ufam

- pary jednopłciowe [b] SĄ takimi samymi parami jak różnopłciowe
- prawa należą się TAKIE SAME WSZYSTKIM niezależnie od indywidualnych cech każdego z nas
- używanie słowa 'pedał' podlega sankcjom karnym również w prawie polskim

Za obrażanie osób i danych grup osób odpowiada przed prawem również administrator portalu, na którym dochodzi do łamania prawa. Gdzie tu jest moderator?

Pary osób tej samej płci wychowują - tylko w Polsce - kilkadziesiąt tysięcy dzieci! - rodzinom tworzonym przez pary jednopłciowe - należy się równa ochrona prawna jak każdej rodzinie w Polsce.

#50 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:01

Aniu, mieszkam za granica, moje dzieci chodza do szkoly z "kolorowymi" dziecmi, mam znajomego homoseksualiste ktory czasem bywa gosciem w naszym domu. Wydaje mi sie, ze nauczylem swoje dzieci tolerancji - nie wolaja na "kolorowe" dzieci "czarnuchu" a na mojego kolege homoseksualiste - "pedale".
pozdr,

Przedziwnie (hipokryzja?) brzmi takie zapewnianie ze strony osoby, która w poście obok pisze: "Nie mam nic przeciwko pedalom".

Wstydziłbyś się! Inaczej: jeśli takie odczucie jak wstyd i poczucie honoru w sobie masz, to powinieneś teraz tu przeprosić!!! wszystkie osoby, które powyższym słowem obraziłeś. Stać cię na to 'bohaterze'?!

#51 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:03

Pary osób tej samej płci wychowują - tylko w Polsce - kilkadziesiąt tysięcy dzieci! - rodzinom tworzonym przez pary jednopłciowe - należy się równa ochrona prawna jak każdej rodzinie w Polsce.

to o kilkadziesiat tysiecy dzieci za duzo!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:04

Bądź łaskaw nie łączyć PATOLOGII jaką jest pedofilia, czy każdego innego zła tego świata (zbrodni, przestępstw) z AKCEPTACJĄ RÓŻNORODNOŚCI: orientacji psychoseksualnych, niepełnosprawności / spawności, pochodzenia, majętności, płci, światopoglądów, wyznań.

Patologię łączę wyłącznie z przeciwieństwem porządku naturalnego.

#53 ~helmi~

~helmi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:11

Przedziwnie (hipokryzja?) brzmi takie zapewnianie ze strony osoby, która w poście obok pisze: "Nie mam nic przeciwko pedalom"

zacytuj cale zdanie, a nie tylko poczatek - hipokryzja ktora nagle zobaczylas - zniknie

.Wstydziłbyś się! Inaczej: jeśli takie odczucie jak wstyd i poczucie honoru w sobie masz, to powinieneś teraz tu przeprosić!!! wszystkie osoby, które powyższym słowem obraziłeś. Stać cię na to 'bohaterze'?!

hehe, zaszalalas... Bohaterem byl moj dziadek ktory walczyl z Niemcami, mnie mozesz nazywac bohaterem dopiero gdy wygramy "walke" o permanentne zablokowanie mozliwosci adopcji przez pary homoseksualne.
Nie zamierzam nikogo przepraszac, wyrazam swoje prywatne zdanie. To sie chyba nazywa "wolnosc slowa" :)

#54 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:47

zacytuj cale zdanie, a nie tylko poczatek - hipokryzja ktora nagle zobaczylas - zniknie

hehe, zaszalalas... Bohaterem byl moj dziadek ktory walczyl z Niemcami, mnie mozesz nazywac bohaterem dopiero gdy wygramy "walke" o permanentne zablokowanie mozliwosci adopcji przez pary homoseksualne.
Nie zamierzam nikogo przepraszac, wyrazam swoje prywatne zdanie. To sie chyba nazywa "wolnosc slowa" :)

Podtrzymuję swoje zdanie na twój temat.
Do tego wszystkiego mylisz prawo jakim jest wolność słowa ze swoim chamstwem.

Wstydu i honoru - jak po powyższym dobitnie widać - nie masz.

Skutki promowania nienawiści :

"Pedał" to słowo zakazane! Grzywna za obrażanie geja!
http://www.pardon.pl/artykul/9282/pedal_to_slowo_zakazane_grzywna_za_obrazanie_geja

#55 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:56

Wszelkie szczegóły na temat społecznej kampanii - promującej wprowadzenie w Polsce instutucji / ustawy cywilnych związków partnerskich można znaleźć na oficjalnej stronie kampanii Miłość Nie Wyklucza:

http://www.miloscniewyklucza.pl/

#56 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:04

pozdr,

tak więc właśnie, cieszę się z twojego komentarza, bo on potwierdza co wcześniej napisałam, że tolerancji należy uczyć dzieci od najmłodszych lat.
pozdrawiam

#57 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:05

Patologię łączę wyłącznie z przeciwieństwem porządku naturalnego.

Natura tak sprawiła, iż 10% maksymalnie w każdej społeczności (również wśród zwierząt ogólnie) stanowią osoby / osobniki nieheteroseksualne.

Gdyby nie miało być to naturalne, iż mamy różne orientacje psychoseksualne świat byłby inaczej - niż jest -urządzony.

W powyższej sytuacji mówienie o porządku naturalnym z jednoczesnymi próbami wyłączania z niego osób nieheteroseksulanych jest a/ niekonsekswencją, b/ brakiem logiki u osoby taki sąd wypowiadającej c/ kierowaniem się uprzedzeniami d/ działaniem w jakikolwiek sposób nieskutecznym (choć byli tacy co 'problemy' wynikające z różnic między ludźmi próbowali radykalnie rozwiązywać - mam nadzieję, że nie należysz do grona ww. zbrodniarzy i degeneratów).

#58 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:20

pozdr,

Wcześniej napisałam, że cieszę się z twojego komentarza, iż uczysz swoje dzieci tolerancji a potem sama używasz obraźliwego słowa pedał, więc się w końcu zdecyduj, bo jakoś nie rozumiem twojej postawy.

#59 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:23

Żyjemy wspólnie na tej samej Ziemi starając się zagospodarować ją najlepiej jak potrafimy.

Niektórzy z ludzi niestety uważają się za 'lepszych' od swoich bliźnich. Niektóre osoby kierując sie stereotypami i uprzedzeniami - czy brakami we własnej edukacji, brakiem dobrego wychowania, bądź wybierając dla siebie w kontaktach z innymi agresję, nienawiść (i wszystko inne co na tym świecie przynosi ludziom ból i cierpienie) - uważają, że gdy jakiś człowiek jest inny niż: biały, heterosesualny, sprawny, mężczyzna, to tylko to wystarczy by drugą osobę traktować jako 'mniej wartą' od siebie - z mniejszymi prawami niż te, które ma uprzywilejowana 'większość'. Gdy do tego dodamy uprzedzenia motywowane religijnie zobaczymy pełny obraz współczesnego nam społeczeństwa: pełnego nierówności. Nieciekawy to obraz niestety.

W ten sposób mężczyźni (będący w mniejszości) przez wieki odmawiali praw kobietom.
Było religijnie uzasadniane niewolnictwo. Osoby niebiałe (będące w większości!) nie miały praw, które przynależą każdemu człowiekowi tylko z racji godności osoby ludzkiej!

Już w 11 państwach na świecie jest wprowadzona równość małżeństw - mogą je zawierać również pary osób tej samej płci, także w kościołach. W kolejnych ponad 20 państwach jest instytucja cywilnych związków partnerskich, również dla par różnopłciowych. W innych krajach są poszczególne sprawy regulowane prawnie dla par jednopłciowych.

Polska została jednym z kilku nielicznych państw bez jakichkolwiek praw również dla par będących w legalnie zawartych formalnych cywilnych związkach / małżeństwach zawartych za granicą! (nie są honorowane w Polsce prawa nabyte na mocy ślubu! zagranicznego).

CZAS TO ZMIENIĆ! Wspólnymi siłami zmienimy to również w naszej Ojczyźnie.
:)

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:26

W moim życiu nie ma takich grzechów, więc nie prowokuj, bo mam prawo powiedzieć - nie.

swietnie ze nie ma, ale są inne, takie same grzechy - bo pragnę przypomnieć ze zgodnie z Kościołem uprawianie seksu z osoba tej samej plci jest na rowni z seksem przedmałzenskim, masturbacją, czy nawet nie pojsciem do koscioła w wielkanoc.

Tak więc jeśli twoje zycie jest wolne od wszelakiego grzechu, proponuję byś został nowym papiezem, od razu mozemy Cię kanonizować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych