Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~goblin~

~goblin~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 06:06

Niestety chłopaki nic nie mogli zrobić,trzeci samochód wymusił pierwszeństwo a później próbował uciec. To były kobiety jadące od strony kolimagow. Teraz będą miały śmierć młodego chłopaka przed oczami,bo to przez ich nie rozwagę doszło do tragedii.

#2 ~Małgos~

~Małgos~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:47

nie rzadne kobiety jechały ,i poprawna pisownia się kłania ,coś dzwonią ale niewiesz w którym kościele .

#3 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:50

nie jest to wina samochodu od strony Kolimag ,tylko chłopaka który naparzał od strony Ptaków ,mało tego w trakcie wypadku miał promile ,a po za tym bardzo szybko jechali .

#4 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 16:04

Żadne kobiety nie jechały i nie wymuszono pierwszeństwa. Jeśli człowieku nie wiesz jak było naprawdę to nie gadaj głupot i nie obarczaj winą niewinnych ludzi. Tak przy okazji kierowca trzeciego samochodu nie próbował uciec z miejsca wypadku Tyle w temacie!  :angry:

#5 ~gaaba~

~gaaba~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 08:43

Tak się składa że wiem bo akurat do pracy jechałam,Passat wyjechał od strony kolimagow tylko zdążył się wyprostować a chłopaki chcieli uciekać a ze akurat seat nadjechal to zrobiło się wielkie bum... Może i był wczorajszy ale Passat nie powinien być dopuszczony do ruchu był bez przeglądu. Jak można obwiniać tak młodego chłopaka,on i tak szybko do siebie nie dojdzie.

#6 ~eg~

~eg~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:45

@ malgos

co do faktow i ortografii to nie udzielaj sie juz wiecej... kompromitacja dla Twojej osoby

#7 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 18:00

Tak się składa że wiem bo akurat do pracy jechałam,Passat wyjechał od strony kolimagow tylko zdążył się wyprostować a chłopaki chcieli uciekać a ze akurat seat nadjechal to zrobiło się wielkie bum... Może i był wczorajszy ale Passat nie powinien być dopuszczony do ruchu był bez przeglądu. Jak można obwiniać tak młodego chłopaka,on i tak szybko do siebie nie dojdzie.

Cześć Gaaba, nie mogę się z tym wszystkim pogodzić. Czy mogła byś porozmawiać ze mną na temat tego co się stało, odezwij się proszę do mnie.

Mail:    kmalin10@gmail.com  

#8 ~znawczyni~

~znawczyni~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 19:47

Jacy młodzi?? stare pryki!! młodzi to oni byli 10 lat temu!

#9 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 23:22

Cześć Gaaba, nie mogę się z tym wszystkim pogodzić. Czy mogła byś porozmawiać ze mną na temat tego co się stało, odezwij się proszę do mnie.
Mail: kmalin10@gmail.com

Chciała bym tylko wiedzieć czy złożyłaś zeznania ? Jeśli nie to zrób to.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych