Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 16:12

Żniwa to chleb Tobie i Twojej Rodzinie - nie przeszkadzaj przejeżdżającym kombajnom.

#2 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 10:16

Żniwa to chleb Tobie i Twojej Rodzinie - nie przeszkadzaj przejeżdżającym kombajnom.

Kombajn z hederem może zablokować przejazd karetce lub straży pożarnej.Też wtedy będziesz stękać, żeby nie przeszkadzać kombajnom?

#3 ~czarny~

~czarny~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:02

Żniwa to chleb Tobie i Twojej Rodzinie 

Raczej kasa dla rolnika. Za darmo tego chleba nie rozdają, trzeba sobie na niego ciężko zapracować.

#4 ~Eurofighter - Typhoon~

~Eurofighter - Typhoon~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 10:19

Ludzie, naturalnom jest rzeczom, ze Kombajn po Drodze nie moze jechac ze Schneidwerk'ym. Zrestom jo by moim wcale nie dol rady bo jest o wiella za dugi ponad 12m. Ale co do tych Kombajnow zbozowych "Bizon" choc sciepniynciy z niego tego Schneidwerk (lekko ponad 4m) trzwo dugo to nie jest to wytlumaczyniy, ze moze lon sniym jechac nieprzigotowanym do Transportu!

#5 ~rambit666~

~rambit666~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:42

kiedyś wieczorem za kombajnem wlokłem się z 15 km i co miałem zrobić?! trąbić?! po co? zajmował całą jezdnię,droga kręta,asfalt,jak miałem wyprzedzić?! rozumiem,że musi przejechać w poprzek,np. z pola na pole,ale po drodze bitej jechać 20 km/h? od czego są lawety?!

#6 ~K_37~

~K_37~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:46

450PLN zestaw z kamerą cofania i monitorem 7" do kombajny. MOntaż 1,5h. Radość kierowcy bezcenna. Kamera ma diody podczerwieni, w nocy widzi bez świateł. Montujesz nad "okiem" holującym przyczepę i składasz heder w 3minuty i odjeżdżasz. Niestety ludzie nie chcą tego wiedzieć, a podczepić przyczepę z hederem w nocy bez kamery może zająć i godzinę czasu

#7 ~cowboy~

~cowboy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 14:25

dorobic skrzydla i bedo latac

#8 krzewyozdobne

krzewyozdobne

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2017 - 11:01

Hedery z tego co wiem są odczepiane więc wystarczy trochę chęci i można sobie zrobic przyczepkę z hedera...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych