Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 14:20

Komornicy to państwo w państwie - robią co chcą . Jeżeli coś radzi rób na odwrót bo to on ma zarobić nie wierzyciel odebrać swoje pieniądze .

#2 ~sólwokunarodu~

~sólwokunarodu~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:25

Takiego komornika to poczęstowałbym śrutem albo solą ....!!!! B)

#3 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:49

Komornicy to państwo w państwie - robią co chcą . Jeżeli coś radzi rób na odwrót bo to on ma zarobić nie wierzyciel odebrać swoje pieniądze .

dokładnie

odzyskasz ułamek tego, co weźmie sobie komornik

mdli

#4 simon

simon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 19:04

Kiedyś widziałem komornika w akcji. Mój sąsiad zalegał, a że mieszkał w tych wielorodzinnych mieszkaniach czynszowych, to sąsiadka dobrodusznie wpuściła go. Przypominało to raczej napad z bronią w ręku. Nie wiem, gdzie się ich szkoli i skąd tacy pochodzą, ale prezentują się nie gorzej aniżeli w filmach, w których grupa napada na bank. Meble latały po kątach, chociaż sąsiada jak zauważyłem wogóle nie było w mieszkaniu. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 08:24

Prokuratura powwina się wziążć za skoki i banki.Jeżeli kredytobiorca nie ma zdolności kredytowych banki i skoki,udzielają najwpierw kredytu do 1200zł, a potem namawiają na drugi kredyt o niższym procencie, spłacając kredytem nowym ,stary kredyt,wiedząc,że ten klijent nie będzie w stanie go spłacić.Celowo zadłużają rencistów i emerytów starszych ludzi.Potem sądy,komornicy asekuracje i tym ludziom zabierają mieszkania i wyrzucają na bruk.Moim zdaniem bank czy skok jezeli udzielił kredyt pierwszy to nie ma prawa namawiać klijenta by w swoim banku czy skoku wział kredyt nastepny i spłacać kredyt kredytem,celowo zadłuzac swego klijenta.Sądy takie kredyty powinni umarzać tym ludziom i nakładać kary grzywny tym skokom i bankom. TO JEST CELOWE ZADŁUŻANIE KLIJENTA I GNĘBIENIE I OKRADANIE STARSZYCH NIEŚWIADOMYCH LUDZI.Kogo najlepiej okraść starszych rencistow i emerytów,bo to są ludzie chorzy i nie umieją myśleć w tym wieku.

#6 ~zły~

~zły~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 11:35

PANIE SZEFIE KOMORNIKÓW usuńcie ze swego grona  takich ludzi jak pani Katarzyna CHUDY z Kamienia Pomorskiego  co nawet zabawki dzieciom  i dżemy zabrała i wystawiła na licytację, na swej stronie wywal pan ze swego grona komornika/ z Bielska chyba - dalej sądzi się z ludzmi/ co pobił dwoje starych ludzi  a dziadka lat około 80 oskarżył o zaleganie z alimentami  i planował zabrać mu jego ziemię i dom/ tak planował zabrać w sposób perfidny , a to że pomylił wioski to ja nie wierzę , bo komornicy to ludzie wykształceni/.

Naprawcie szkody jakie zrobiliście swymi niby pomyłkami, kradnąc pieniądze ludziom bo nazwisko się zgadzało.

Przecież takie czyny tych ludzi wam szkodzą,

A teraz pytanie do szefa komorniczej izby.

Panie kochany jak zabiję np kom....... to idę do więzienia na rok czy 10 lat i potem wychodzę

'CZYSTY' tzn już za to zabójstwo mnie nikt nie ściga , a jak trafię na rok do kicia za "zalegnie '" i wyjdę po tym roku to dalej mam komornika na karku , bo moje długi urosły o ten kolejny rok zalegania /o odsetkach nie wspomnę/.

To jaki jest sens wsadzania alimenciarzy do więzienia /oni z rowerzystami na promilach  to większość z uwięzionych/.

#7 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 14:07

Ja przez długi czas wierzyłam, że mój były mąż w końcu się opamięta i zacznie płacić alimenty. Przecież to są też jego dzieci, ale jakoś nie mógł się zebrać. No to ja się zebrałam i udałam się właśnie do komornika (p. A. Michalak-Tłomak z Wodzisławia Śląskiego). Nareszcie mogę dzieciom kupić jakieś porządne rzeczy, wcześniej niestety nie było mnie na to stać.

#8 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 19:30

Ktoś tu pisał o komornik Michalak - Tłomak, czy ona przypadkiem nie działa teraz w Dąbrowie Górniczej?? na stronce z wodzisławia info o zastępstwie. Aktualna to chyba [reklama] Skoro polecacie - spróbuję. Jestem z Dąbrowy.

#9 ~Kamkaa~

~Kamkaa~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:15

Mój były przestał płacić alimenty na naszego trzyletniego syna, nie dlatego że nie miał pieniędzy ale ze zwykłej ludzkiej złośliwości bo podczas rozwodu poszło nie po jego myśli. Wywalczyłam spłatę zadłużenia alimentów i płacenie kolejnych w terminie z kancelaria jwc, bardzo jestem im wdzięczna za pomoc i tak szybkie, rezolutne ogarnięcie sytuacji w jakiej się znalazłam. Każda kobieta powinna w takiej sytuacji walczyć o swoje.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 05:47

PO jakiego ch... trzymasz kunia w garażu? Na 

#11 Brithney

Brithney

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 21 październik 2019 - 12:47

w takich sytuacjach to komornik chyba jest ostatnią deską ratunku. no bo jak inaczej wyciągnąć należne alimenty jak nie poprzez komornika?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych