Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:05

Niezależnie od upodobań politycznych należy zwrócić uwagę na wolność słowa i swobodę wypowiadania się. Wszystkim oburzonym radzę przypomnieć sobie jak reagowali na karykatury Kaczyńskich w Bildzie, na słowa Komorowskiego czy Palikota. Może trochę wyważenia i równości?

#22 ~Rufus~

~Rufus~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:06

Kolejny temat w naszych kochanych lokalnych mediach, który wywoła wylew nienawiści, żółci i innego tałatajstwa na forum. Znowu dwie, może trzy osoby pod różnymi nickami będzie licytować się wyzwiskami. Żałosne. Nie jestem szczególnym fanem PiS, ale nie uważam aby takimi sprawami miała zajmować się prokuratura. Nie słyszałem aby pan Bińczak obrażał i szkalował kogokolwiek. Zamieścił obrazek, który znalazł gdzieś w internecie, który jest tylko swego rodzaju karykaturą. Póki co żyjemy w wolnym kraju i nie palimy ludzi na stosie za jego poglądy i ośmieszanie przeciwników politycznych. Szkoda też, że Pan Osewski próbuje walczyć z działaczami PiS metodami IV RP. Trochę zaskoczony jestem też tym co mówi pan Makowski i Palikot. Ten pierwszy podczas ostatniej kampanii samorządowej wykazywał się wcale nie małą skłonnością do szkalowania swojego kontrkandydata w wyborach na prezydenta miasta, a Palikotowi należałoby przypomnieć jego radosną twórczość na blogu, szczególnie zamieszczane tam swego czasu komiksy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:09

Zobaczcie co robi z katastrofy Smoleńskiej PO i palikotek a potem coś piszcie .Swoich błędów nie widzą cudzymi się oburzają .Metoda PO :co wolno nam to nikomu więcej :Jak się do nas . przylepi poliżmy to i powiedzmy z uśmiechem że to dżem -motłoch uwierzy .Żenada

bo u nas tak jak w Rosji i na Białorusi.....

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:15

tchórze drwili z Prezydenta Lecha Kaczyńskiego gdy wystąpił w obronie Gruzji, bo tchorze dziś klecza na kolanach przed innymi państwami. Tylko na tyle ich stac. Powstał w Hollood film o Lech Kaczyńskim. Czołowe role grają wybitnie aktorzy i ludzie ktorzy zawsze byli przeciwko komunizmowi. Ciekawe czy w Polsce, np. w TVP puszcza ten film. Ja jestem dumna,ze moim prezydentem był ten wspaniały Człowiek Lech Kaczyński. Dziś wstydze sie tego komorowskiego jak słysze: on jakis dziwny, jakoś nie wyglada jak Polak, dlaczego on tak macha rękoma, dlaczego on nie wie że Irlandia lezy w Europie itd. itd.

#25 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:17

Zobaczcie co robi z katastrofy Smoleńskiej PO i palikotek a potem coś piszcie .Swoich błędów nie widzą cudzymi się oburzają .Metoda PO :co wolno nam to nikomu więcej :Jak się do nas . przylepi poliżmy to i powiedzmy z uśmiechem że to dżem -motłoch uwierzy .Żenada

według ciebie i innych z partii Prawa I Sprawiedliwości to tylko prezes ma rację??? poczytaj czy pooglądaj wypowiedzi prezesa w czasie walki wyborczej! "bracia Rosjanie" i tak dalej .. to co wtedy mówił nieprawdę czy teraz mówi?? Żenada.....aa zapomniałem jednej prawdy.. tylko prezes ma rację !!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:20

Kolejny temat w naszych kochanych lokalnych mediach, który wywoła wylew nienawiści, żółci i innego tałatajstwa na forum. Znowu dwie, może trzy osoby pod różnymi nickami będzie licytować się wyzwiskami. Żałosne. Nie jestem szczególnym fanem PiS, ale nie uważam aby takimi sprawami miała zajmować się prokuratura. Nie słyszałem aby pan Bińczak obrażał i szkalował kogokolwiek. Zamieścił obrazek, który znalazł gdzieś w internecie, który jest tylko swego rodzaju karykaturą. Póki co żyjemy w wolnym kraju i nie palimy ludzi na stosie za jego poglądy i ośmieszanie przeciwników politycznych. Szkoda też, że Pan Osewski próbuje walczyć z działaczami PiS metodami IV RP. Trochę zaskoczony jestem też tym co mówi pan Makowski i Palikot. Ten pierwszy podczas ostatniej kampanii samorządowej wykazywał się wcale nie małą skłonnością do szkalowania swojego kontrkandydata w wyborach na prezydenta miasta, a Palikotowi należałoby przypomnieć jego radosną twórczość na blogu, szczególnie zamieszczane tam swego czasu komiksy.

Szacunek Polaku.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:22

według ciebie i innych z partii Prawa I Sprawiedliwości to tylko prezes ma rację??? poczytaj czy pooglądaj wypowiedzi prezesa w czasie walki wyborczej! "bracia Rosjanie" i tak dalej .. to co wtedy mówił nieprawdę czy teraz mówi?? Żenada.....aa zapomniałem jednej prawdy.. tylko prezes ma rację !!

jełopie Kaczyński wtedy mówił do tych zwykłych ludzi a nie do tych z Kremla.... Czy tak trudno to pojąć?!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:23

drwienie robaka jest tylko drwieniem robaka i niczym wiecej....

#29 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:32

jełopie Kaczyński wtedy mówił do tych zwykłych ludzi a nie do tych z Kremla.... Czy tak trudno to pojąć?!

aaa rozumiem teoria spiskowa!! na Kremlu nie ma Rosjan.. to kto rządzi i kogo wybierali rosjanie?? Marsjan?? ale rozumiem trzeba słyszeć tylko to co wygodne i tylko to co służy dorażnym celom politycznym p.Jarka...czyli jak pan śp Lech Kaczyński mówił spieprzaj dziadu to trzeba było słyszeć kocham cie???... jak to całe życie człowiek sie uczy że białe nie jest białe a czarne jest białe..

#30 ~Antypo~

~Antypo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:39

Polecam lekturę.
A gdzie była prokuratura gdy cham Kaczyński obrażał zwykłego obywatela słowami "Spieprzaj dziadu".

Tak a'propos tego zwykłego, wg mnie to on wyglądał na UBeka- wszędzie łaził za Panem Kaczyńskim i realizował swe zadanie - jeśliś ślepy na manipulacje pseudo - mediów- bo praktycznie to agentury proszę:
obejrzyj se, albo pokaż największy lapsus tego... inteligenta???? "męża stanu"- z Budy - "armaty w krzakach"- zbłaźnienie się na międzynarodowym konkursie o światowej randze, i porównaj do szczekania wszem i wobec z Borubarem- a faktycznie Pan Prezydent powiedział: dobry był Boruc, bardzo dobrze też..itd... wystarczyło tylko wyciąć c, skrócić bardzo ---i pożywka dla .ów... Oni zresztą taż uwierzą w lot cywilny samolotu z pułku lotnictwa, z wojskowymi pilotami, załogą, Głową Państwa i naczelnym dowództwem wojskowym.

#31 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:41

Panowie z PiS bronia kolegi w sposób godny swojej partii. Wyzwiska, krzyki, obelgi - norma. Możliwe, że sam zainteresowany równiez w tym nie ustępuje :), niektórzy z wolności słowa nie potrafia korzystać. Dla mnie Lech Kaczyński był prezydentem Polski i za to go szanowałem (choć poglądy mieliśmy rozbieżne) więc nie życzę sobie by ktoś z małym rozumkiem obrażał obecnego prezydenta.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:44

Zasłyszana rozmowa w Lublinie, kiedy tuskowy Palikot zagłuszał świeto demokracji profanując hymn Polski:
- za cos takiego Tusk powinien do końca zycia siedzieć!
- Siedzieć? Panie, on powinien do końca zycia klęczeć!
"CAŁY NARÓD WYBIERA CELE DLA TUSKA" to pojawiajace sie na murach napisy. To nie jest pobożne życzenie, to praktyczna konieczność przygotowania się do tego wydarzenia, jakim bedzie zbliżajace się nieuchronne umieszczenie Tuska i ekipy w celach więziennych. Rozwój wypadków moze potoczyc sie błyskawicznie..... dalej niepoprawni.pl TAK BEDZIE!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:47

Panowie z PiS bronia kolegi w sposób godny swojej partii. Wyzwiska, krzyki, obelgi - norma. Możliwe, że sam zainteresowany równiez w tym nie ustępuje :), niektórzy z wolności słowa nie potrafia korzystać. Dla mnie Lech Kaczyński był prezydentem Polski i za to go szanowałem (choć poglądy mieliśmy rozbieżne) więc nie życzę sobie by ktoś z małym rozumkiem obrażał obecnego prezydenta.

A TWOJE KOMÓRKI SZARE JUZ NIE ZDOŁAŁY ZAPAMIETAC JAKIE WYZWISKA I OBELGI SZŁY Z PO, OD SAMEGO KOMOROWSKIE, TUSKA, NIESIOŁA, PALIKOTA, WAJDY.... biedaku, biedaku. Nie osmieszaj siebie i tego swego prezydenta, bo poziom taki sam chachachacha

#34 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:48

Zasłyszana rozmowa w Lublinie, kiedy tuskowy Palikot zagłuszał świeto demokracji profanując hymn Polski:
- za cos takiego Tusk powinien do końca zycia siedzieć!
- Siedzieć? Panie, on powinien do końca zycia klęczeć!
"CAŁY NARÓD WYBIERA CELE DLA TUSKA" to pojawiajace sie na murach napisy. To nie jest pobożne życzenie, to praktyczna konieczność przygotowania się do tego wydarzenia, jakim bedzie zbliżajace się nieuchronne umieszczenie Tuska i ekipy w celach więziennych. Rozwój wypadków moze potoczyc sie błyskawicznie..... dalej niepoprawni.pl TAK BEDZIE!

zasłyszane na meczu Kaczyński spiewa hymn i ma szalik z barwami narodowymi naodwrót..-**************** - panie ****************************************** nie do druku....

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:59

A TWOJE KOMÓRKI SZARE JUZ NIE ZDOŁAŁY ZAPAMIETAC JAKIE WYZWISKA I OBELGI SZŁY Z PO, OD SAMEGO KOMOROWSKIE, TUSKA, NIESIOŁA, PALIKOTA, WAJDY.... biedaku, biedaku. Nie osmieszaj siebie i tego swego prezydenta, bo poziom taki sam chachachacha

Ależ ten pis to trzoda chlewna. Co który japę otworzy to mi buraki w piwnicy gniją.

#36 ~antypo~

~antypo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:01

tchórze drwili z Prezydenta Lecha Kaczyńskiego gdy wystąpił w obronie Gruzji, bo tchorze dziś klecza na kolanach przed innymi państwami. Tylko na tyle ich stac. Powstał w Hollood film o Lech Kaczyńskim. Czołowe role grają wybitnie aktorzy i ludzie ktorzy zawsze byli przeciwko komunizmowi. Ciekawe czy w Polsce, np. w TVP puszcza ten film. Ja jestem dumna,ze moim prezydentem był ten wspaniały Człowiek Lech Kaczyński. Dziś wstydze sie tego komorowskiego jak słysze: on jakis dziwny, jakoś nie wyglada jak Polak, dlaczego on tak macha rękoma, dlaczego on nie wie że Irlandia lezy w Europie itd. itd.

Ale za to jaki to znawca kultury i przyrody -zbłaźnił się na międzynarodowym konkursie o randze światowej - armatami w krzakach - ale, niestety, nie można już tego odnaleźć - słuszne media są ślepe, głuche, nie to, co zmanipulowane z dwóch słów Borubar / BORUc BARdzo /, ale cóż, są i pieski szczekające tylko na machnięcie ręką...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:32

Ależ ten pis to trzoda chlewna. Co który japę otworzy to mi buraki w piwnicy gniją.

Dołączona grafika
satyra boli, czy prawda bodzie - .i się burzą?!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:40

Dołączona grafika
satyra boli, czy prawda bodzie - .i się burzą?!

pieśń dziadowska "Ballada 10 kwietnia"

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:48

Heheheh :) PIS się bawi jak potrafi. Ulżyjcie sobie biedaczki, tyle waszego co sobie pośpiewacie z Pietrzakiem i Kapelą znad Baryczy. Bezsilność uwiera ? :):):)

#40 ~kassandra1~

~kassandra1~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:55

Jeżeli wg niektórych nie zakpil z prezydenta to na pewno poniżył Nasze Godło Narodowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych