Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 17:53

Dołączona grafika
prawda w oczy kole

"wygladają " na tych co "odbili" dokumenty dla Ruskich ,prawie jak Komando K-foki ,czyli pejs com pl.

#102 ~Ema~

~Ema~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:19

A P. Ossewski teraz się obudził dopiero? Przecież jest "znajomym" na facebooku P. Bińczaka. Fotomontaż natomiast jest już tam parę miesięcy. No ale jak wiatr zawiewa dobrze z drugiej strony trzeba lecieć razem z nim, a nóż, widelec ktoś mnie zauważy: takie myślenie wiele wyjaśnia.

#103 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:23

Znajomy, nie czytaj więcej niż jest napisane.

#104 ~elk~

~elk~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:32

Ja Bińczaka często widzę w sekretariacie w starostwie - on chyba rozdziela prace w starostwie

#105 ~Antywolak~

~Antywolak~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:37

Dołączona grafika
prawda w oczy kole

#106 ~Antywolak~

~Antywolak~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:39

Równie dobrze zamiast głowy Putina mogła być głowa Rydzyka. W miejscu Palikota widziałbym Kamińskiego (czapka z wizerunkiem Pinocheta), zamiast Michnika Kurski, Urbana zastępowałby Kaczor, niżej w kolejności Macierewicz, Kempa, Brudziński i Poncyliusz.

A tak na poważnie - głupków w Polsce nie brakuje.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:54

zrobiliście reklamę panu radnemu w tvn24:
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

#108 ~nemo~

~nemo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:58

Dla wszystkich "obrażonych", że L. Kaczyńskiego nikt nie bronił, tj. wymiar sprawiedliwości: :)) http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1ba8b

#109 ~JFDHDJEFRHJDE~

~JFDHDJEFRHJDE~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 19:27

SWIETNY OBRAZEK PRZEDSTAWIA CAŁĄ PRAWDĘ O TYCH GNOJACH

#110 ~mari~

~mari~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:24

To smutne że takie rysunki, wstawia sobie były katecheta

#111 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:11

Ja to myślę że to takie rysunki wstawia się z nudów .Ja to jak mam w pracy robotę to nie miałbym czasu jeszcze wyszukiwać takich rysunków i wstawiać do internetu .Dlatego mam pytanie co on robi w pracy?????????????????????

#112 ~EMKA~

~EMKA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 22:13

Bińczak na prezydenta, za poczucie humoru, szacunek

#113 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 22:18

Dwa są zawody najstarsze na świecie;k..wa i polityk,lub działacz polityczny.Oboje dają wszystkim kto zapłaci za usługę.Ostatnio najwięcej daje ... no kto? Która k...,partia chciałem napisać?

#114 ~dal~

~dal~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 22:38

"świetne poczucie humoru". Ja nigdy nie propagowałbym nienawieści

#115 ~ASDF~

~ASDF~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 23:22

GRATULUJEMY DLA EŁKU RADNEGO, BARDZO DUŻE ZAANGAŻOWANIE W SPRAWY LOKALNE

#116 ~ho, ho, ho~

~ho, ho, ho~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 23:38

No , problem pan tomek to ma, bo ewentualnie może przestać byc radny, , o posadzie w starostwie nie wspomnę. Oczywiście jeśli wyrok będzie skazujący.

#117 ~jonny13~

~jonny13~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:12

Czego to się oburzać?
Z punktu widzenia wiary wiadomo,że część ludzi wybiera piekło przez swoje postępowanie. Putin, Buzek i wielu innych może do nich dołączyć. Kiedy ten Ełczanin zrobi rachunek sumienia? Swojego rzecz jasna. Może napotkany obrazek zmotywuje Ełczan do refleksji nad własnym postępowaniem? Pozdrawiam redakcję

#118 ~gokart~

~gokart~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:30

Oj, jak na byłego katechetę to brakuje miłosierdzia wobec bliźnich. A swoją drogą, jakie to zajęcie znaleziono dla niego w starostwie? Jakoś niespecjalnie się tam udziela. Panie Osewski, niech Pan bedzie konsekwentny w swoim działaniu. Powiedziało się a, trzeba powiedzieć i resztę.

#119 ~Hubert Piotrowski~

~Hubert Piotrowski~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 14:44

WRAŻLIWOŚĆ KALEGO .

Gdy pomiatano ś.p. Lechem Kaczyńskim - to był standard dla analfabetów funkcjonalnych, głosujących na PO i 'czerwonych'.
Kiedy więc ukazuje się sarkastyczny rysunek, puentujący kombinacje Rosji z jednej, oraz Nikosia Tuska - Bronisława Dyzmy z drygiej strony, przy ustalaniu przyczyn podejrzanej katastrofy smoleńskiej - podniósł się 'rejwach'. Kalemu ukraść krowę !!!!! :blink:

Co do samego Bińczaka: wątpię w ideowe motywy zamieszczenia tego rysunku.
Jest to raczej przejaw oportunizmu cwaniaka, obliczony na kwestie wewnątrzpartyjne - nową, niezbędną i nieuniknioną, politykę kadrową Jarosława Kaczyńskiego, aby 'Prawo i Sprawiedliwość' mogło wrócić do władzy.

HUBERT PIOTROWSKI, prawnik; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku; facebook ].

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 22:37

Polecam lekturę.
A gdzie była prokuratura gdy cham Kaczyński obrażał zwykłego obywatela słowami "Spieprzaj dziadu".

Obrażasz zwykłych obywateli, którzy nie chodzą w zamroczonym stanie po ulicy i nie zaczepiają polityków. I dlatego nie powiedzą ci: "spieprzaj chamie".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych