Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~history entivil~

~history entivil~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 09:21

Jaka partia, taka kultura. Dobrze że głosowałem za PO i Dobrem Wspólnym. Wcale nie dziwi mnie to, zero inteligencji.

Przykro nam jest , ze radny wojewódzki z partii PIS publikuje taki obrazek na swoim blogu, powinien ponieść konsekwencje tego, PIS powinien go odsunąć z Partii PIS, bo psuje wizerunek PIS-owi w Ełku. osobiście wielu osób znam z PIS-u, są to porządni, merytoryczni i pracowici ludzie, a pojawienie się osób, które myślą o swoim ego i prowadzą PiS, ku upadkowi.

#122 ~ełk~

~ełk~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 18:35

wyrzucić gościa z PiS-u,

#123 ~Ełk~

~Ełk~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 18:38

A P. Ossewski teraz się obudził dopiero? Przecież jest "znajomym" na facebooku P. Bińczaka. Fotomontaż natomiast jest już tam parę miesięcy. No ale jak wiatr zawiewa dobrze z drugiej strony trzeba lecieć razem z nim, a nóż, widelec ktoś mnie zauważy: takie myślenie wiele wyjaśnia.

a kim jest ten ossewski, to ten, który głosował za egzotyczną koalicją w Powiecie.Współczuję Staroście.

#124 ~WROG...PO~

~WROG...PO~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 21:27

zajebista fotka tylko wydziargac sobie i pomodlic sie oby to jak najszybciej sie stalo,bo juz na nich zygac sie chce,powinien nagrodzic ciebie komorowski za ciezka prace podwojnie bo ty to zapracowales slusznie,bo oni na cudzej krzywdzie zarobili i sobie przyznali,ale coz PO i polska z tego slynie po za granicami panstwa.gratuluje ci tej fotki.jest super i tak powinno sie stac.

#125 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 19:07

Bińczak i kosa to śmieszne chłopaki,ani sposób ich zrozumieć poza chęcią zbijania kasy.Brak pisu w Ełku to widać i czuć.Kaczyński tych dwóch łepków z ełckiego pisu wyrzuć na zbity pysk dodaję jeszcze byłego wice starostę chyba Skawiński się nazywał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych