Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia w Trzech Sosnach

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 08:06

Witam serdecznie. Jestem w nastroju raczej pogrzebowym a miało być tak pięknie. Komunia córki piękna uroczystość w Kościele cudownie wszystko jak z płatka dzieci zadowolone, rodzice ze łzami w oczach. Ale zwieńczeniem całego okresu przygotowań stresu i całej tej pięknej uroczystości miał być cudowny obiad (przyjęcie) w lokalu Trzy Sosny w Ignatkach i właśnie tu zaczyna się tragedia. Muszę powiedzieć że po tym przyjęciu czuję się jak człowiek którego oszukano z którym zagrano w popularnego bambusa. Rezerwując miejsce w Trzech Sosnach miało być ślicznie a jedzenia to nawet pani z lokalu proponowała żeby przyczepkę do samochodu podczepić żeby zabrać pozostałości ze stołów bo tyle miało być jedzenia a powiem że cena za osobę to 72 złote co nie jest małą sumą. Przez cały czas w trakcie prowadzenia rozmów z kobietą od organizacji przyjęć komunijnych byliśmy zapewniani że zawsze wszyscy są zadowoleni że jest pan który prowadzi imprezę że dania są smaczne swojej produkcji no i na zapewnieniach się skończyło. Kiedy nadszedł ten nieszczęsny moment gdy zasiedliśmy za stoły myślałem, że to co jest na stole to tylko dekoracja a dania zostaną podane później i jakież było nasze rozczarowanie gdy wyszło na jaw iż to już wszystko półmiski wędlin co 3 metry wędliny na nich przyschnięte bez żadnego smaku a miały być świeże swojej produkcji sałatki podane w miseczkach wielkości filiżanki jedna od drugiej 2 metry gdzie nie gdzie jakaś smętna rybka faszerowana która swoje czasy świetności też miała za sobą. Podano pierwsze danie gorące i znowu masakra goście zaczynają jeść i każdy krzywi się z niesmakiem bez soli panierka z kotleta odpada ziemniaki szkoda gadać jakieś kwaśne chyba osiem razy odgrzewane i koloru prawie brązowego paranoja ludzie proszą o sól żeby zabić smród tego dania obsługa się gubi nie wiedzą co robić komu podawać nie ma kogoś kto zapanowałby nad tym chaosem. Na jednej sali były chyba cztery komunie patrzę na innych gości to samo ludzie zaczynają coś pod nosem burczeć tego się nie da jeść połowa dań wraca do kuchni. Po pewnym czasie siedzenia przy pustych stołach przynoszą deser lodowy i zapewniam państwa że nawet noworodek zjadłby ten deser i go nie poczuł może dwie małe łyżeczki lodów na dnie pucharka ludzie znowu patrzą po sobie jakieś kpiny czy coś takiego. Matki dzieci które robią tu komunię zaczynają rozmawiać są załamane co robić nie ma co jeść z talerzy ubyło nikt nic nie donosi a miało być uzupełniane brak wszystkiego ciasta picia chleba wędlin i brak pani która zapisywała chyba to kierowniczka ale chyba spodziewając się tego co będzie uciekła do domu. Matki pogadały zwiesiły głowy i usiadły biedne przy pustych stołach a przez cały czas pan prowadzący dawał ostro czadu ani nie można porozmawiać ani pomyśleć bo muzyka wyje jak szalona nie ma co jeść ale wyć można chyba z głodu. Potem była jeszcze kawa ale też się nie doczekałem żona widząc że po godzinie imprezy goście zaczynają wychodzić bo chyba głód zaczął im dokuczać poprosiła kelnerki o podanie tortów bo te we własnym zakresie kupiliśmy i było ich pod dostatkiem. Ale minuty płyną gości ubywa a tortów nie ma i kawa się skończyła są jeszcze resztki sękaczy i mrowisk które też sami kupiliśmy i przywieźliśmy na imprezę ludzie podają sobie te ciasta i tak zabijają głód. Po godzinie chyba po trzech prośbach w końcu są torty ale gości już tylko połowa a tortów 7 kilogramów przynajmniej będzie co zabrać do domu. Podsumowując nigdy nie róbcie imprezy w Trzech Sosnach naprawdę ludzie ostrzegam obsługa beznadziejna zero doświadczenia młodzi może po 15 lat nie więcej zagubieni nie wiedzą co robić samo podawanie kawy dla czterdziestu gości trwało wieki a podawały cztery kelnerki. Dania niesmaczne, nie świeże brzydko podane ohyda chociaż wybredny nie jestem zjem raczej wszystko. Najprawdopodobniej wszystko przywiozła firma cateringowa a miała być produkcja własna. Jestem oburzony bo nie chodzi mi o to że wydałem 72 złote od osoby praktycznie za nic za bałagan za brak jedzenia ale najgorsze jest to co musieli czuć nasi goście którzy przyszli przynieśli prezenty i w zamian dostali zero. Jest mi wstyd i czuję się okropnie wiem że w innych lokalach za takie pieniądze naprawdę jest dobrze ale nie w Trzech Sosnach. Jedno wielkie kłamstwo i oszukaństwo skoro ktoś nie potrafi zorganizować imprezy to po co za to się bierze to jest przykład ludzkiej nieuczciwości dawaj kasę a w zamian masz nerwy wstyd i upokorzenie. Jeszcze chyba nigdy nie czułem się tak okropnie córka radosna i rodzice powinni cieszyć się z nią i żyć jej radością a tu przez taki manewr i przekręt pozbawiono nas humoru i wiary w uczciwość ludzi. Pozdrawiam was właściciele Trzech Sosen oby tak dalej to na pewno klientów wam nie zabraknie na pewno ci dzisiejsi goście z 9 maja nigdy tu nie wrócą do tego syfu głodu i bałaganu. Wolałbym wydać 200 od osoby i zaoszczędzić sobie wstydu ale tak zapewniali że do domu zabierzecie furę żarcia a tu fakt przywiozłem dwa rozpoczęte napoje Pepsi resztki sękacza swojego i dwa kawałki tortów też swoich. Za taką imprezę ktoś powinien odpowiedzieć przynajmniej przeprosić to nie możliwe aby tak w biały dzień kłamać oszukiwać ludzi i cieszyć się że na czyimś nieszczęściu zarabia się kokosy. Wiem że to wszystko jest przyziemne że najważniejsze to co w Kościele ale skoro człowiek płaci to chce aby wszystko było tak jak obiecywano ale reguły uczciwości nie dotyczą chyba personelu w Trzech Sosnach kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa a klient to osioł dureń i matoł do zrobienia na szaro i o pustym żołądku. Także ludzie ostrzegam komu zależy na dobrej imprezie to nigdy Trzy Sosny każda złotówka wyrzucona w błoto albo może w skwaśniałe ziemniaki. Pozdrawiam właścicieli Trzech Sosen i życzę obyście kiedyś wy przeżyli tyle wstydu i złości co my dzisiaj .

#2 ~xxx65~

~xxx65~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 21:44

Niestety nie był Pan pierwszy i ostatni, aha przykro mi ale jedzenie nie było z firmy cateringowej(tak jak było mówione-robione przez tamtejszą kuchnię), ale to może Państwa szczęście że jednak go brakowało.
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych