Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Koronawirus a zabezpieczenia

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 18:34

Dlaczego w knyszynskich sklepach sprzedawczynie nie zakładają maseczek i rękawiczek? Co na to służby sanitarne, władze miasta i powiatu?
Dopóty dzban wodę nosi...
Albo inaczej; Koronawirus niestraszny dopóki cię niedopadnie!

#2 ~Gosc56~

~Gosc56~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 20:13

Dlaczego w Kościele nie są przestrzegane zasady walki z koronawirusem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 20:24

Dlaczego w Kościele nie są przestrzegane zasady walki z koronawirusem.

Zawierzenie w skuteczność zakupów ewangelisty Szumowskiego.

#4 ~siostra Teresy~

~siostra Teresy~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 20:25

Tam Bug czuwa.

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 12:56

Nie widziałam również by w sklepach używano płynu do dyzenfekcji np.lady, klamki itp. Jest natomiast płyn do użytku przez klientów.
Ciekawe czy koszyki i wózki są odkażane i jak często?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 13:28

Zawierzenie w skuteczność zakupów ewangelisty Szumowskiego

Szumowski byl w Mońkach w kościele, czy Szumski ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 17:13

Szumowski byl w Mońkach w kościele, czy Szumski ?

Nie słuchasz nauk biskupów. Ewangelista Łukasz.

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 17:31

Dlaczego ludzie nie noszą maseczek w sklepach, bankach, urzędach, kościołach? Dlaczego w sklepach ludzie macają pieczywo gołymi dłońmi?

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 18:50

Dlaczego ludzie nie noszą maseczek w sklepach, bankach, urzędach, kościołach? Dlaczego w sklepach ludzie macają pieczywo gołymi dłońmi?

Jak to dlaczego? Przecież poradziliśmy sobie z wirusem najlepiej na swiecie. Tak mówił pan premier.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 19:39

Jak to dlaczego? Przecież poradziliśmy sobie z wirusem najlepiej na swiecie. Tak mówił pan premier.

Coraz mniej jesteś PO- informowany ? Niedługo odbiora więcej od ciebie niz zapłacili ? Zmieniaj jako wolontariusz na PIS .

#11 ~Obsetwator~

~Obsetwator~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 20:23

Gdzie są służby uprawnione do kontrolowania a również karania lekceważących obowiązujące przepisy w zakresie ochrony przed zakażeniem.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 12:08

Bułki powinny być zapakowane po kilka sztuk w folię. Wtedy uniknięto by dotykania bezpośrednio ręką pieczywa podczas wybierania w poszukiwaniu ładniejszej bułeczki.
Bądźmy ostrożni! Koronawirus nie odpuszcza! W podlaskim też przybywa zarażonych!

#13 ~Matełusz~

~Matełusz~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 12:22

Dobrze by było, żeby np. panie ekspedientki w sklepach z pieczywem, nie dotykały brudnymi rękoma pieczywa, wcześniej przyjmując i wydając brudne pieniądze, czy dotykając brudnej klawiatury.

#14 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 14:22

Czy w Knyszynie jest jeszcze policja?
Ja niestety nie miałam jeszcze szczęścia spotkać mundurowych na ulicy w naszym mieście. Może ich obecność tu i ówdzie wpłynęła by na przestrzeganie zaleceń związanych z pandemią.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 15:15

Czy w Knyszynie jest jeszcze policja?
Ja niestety nie miałam jeszcze szczęścia spotkać mundurowych na ulicy w naszym mieście. Może ich obecność tu i ówdzie wpłynęła by na przestrzeganie zaleceń związanych z pandemią.

Przecież zniesiono zaostrzenia. W sklepie bez limitu. W kościele tak samo. Komunia człowiek przy człowieku. W ławkach człowiek przy człowieku. Egzaminy w szkołach, wybory. To o co chodzi?

#16 ~covid, hi hi~

~covid, hi hi~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 17:16

Nie widziałam również by w sklepach używano płynu do dyzenfekcji np.lady, klamki itp. Jest natomiast płyn do użytku przez klientów.
Ciekawe czy koszyki i wózki są odkażane i jak często?

Weż się uspokój, żałosny jesteś. Jak tak się boisz to z domu nie wychodź. Wtedy pociągniesz 200 lat w zdrowiu i szczęściu.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 18:38

Weż się uspokój, żałosny jesteś. Jak tak się boisz to z domu nie wychodź. Wtedy pociągniesz 200 lat w zdrowiu i szczęściu.

To TY jesteś żałosny skoro tak piszesz. Ktoś się boi i trzeba tą osobę zrozumieć tak jak i CIEBIE. Więc więcej szacunku tu proszę CZŁOWIEKU.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 11:07

Żałosne, przedstawiać się na forum jako "covid hi hi", podczas gdy cały świat zmaga się z pandemią ty żarty sobie stroisz. Zdrowia życzę!

#19 ~covid-2020~

~covid-2020~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 11:57

Nie ma żadnej epidemii, a tym bardziej pandemii. Ja Tobie rozsądku życzę.

#20 ~Gosc 56~

~Gosc 56~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 15:07

Nie ma żadnej epidemii, a tym bardziej pandemii. Ja Tobie rozsądku życzę.

Myślę tak samo ale w czym jest cała sprawa.Wziąć ludzi za mordę i mieć nad każdym kontrolę.Bo nie rozumiem całej tej nagonki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych