Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 13:21

[wpis usunięty]

#2 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 17:09

no to dziewczyna z Prostek sie dorobila. Kinga taka ladna niby a taka zlodziejka... jak mi przykro... haha

#3 ~hehee~

~hehee~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 17:21

haha koffana kinia :(

#4 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 17:47

zaaal... kto by po niej sie spodziewal :/ w sumieee w glowie to zawsze pustke miala.

#5 ~kabgfhuytrt~

~kabgfhuytrt~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 17:48

patrze, a wy wszyscy wspominacie o jej urodzie? czyżbyście zazdrościli? co wspólnego z kradzieżą ma jej uroda? ja wam za to życzę rozumu i inteligencji. ps. nie zazdrośćcie jej tak, może aż tacy brzydcy nie jesteście. :) pozdrawiam

#6 ~dxdfsdsdgf~

~dxdfsdsdgf~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 17:51

jej uroda ma duzo do tego, bo swoja uroda byla w centrum uwagi i zainteresowania. a tak dziwnie jest patrzec teraz na kogos, kto ma tak nasrane w glowie.

#7 ~Ewelyna~

~Ewelyna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 08:08

ojj, ale ma pojechane dziewczyna

#8 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 10:11

a skąd wiecie zie to kiniaa he?? ktos na dole zapodał o niej ale nie powiedział ze to ona była..

#9 ~hamabuda~

~hamabuda~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 11:09

A wiemy ze swoich źródeł. Już teraz się nie wykręci z tego dziewczyna przypał na maxaaa i jaka siaraa! Ja bym na mieście sie nie pokazał.

#10 ~buahaha~

~buahaha~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 12:45

HAHAH i dobrze jej tak!! myslala ze jest piekna i fajna to sie przeliczyla...teraz wielka dama ma za swoje... strugala dame to sie dorobila;) nie dosc ze miala opinie latwej panienki to teraz zlodziejki;P haha nie bez powodu mowili na nia"ku*** berlińska" haha i biedna nawet nk usunela:D nie chce byc juz piekna i slawna... bo jest jednym wielkim dnem!! I posmiewiskiem... Brawo Kinia:D:D

#11 ~tyhdt~

~tyhdt~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 12:49

wszystkie te komentarze świadczą o waszej inteligencji. wszyscy poruszacie jej urode, naprawdę chyba zazdrościcie. żal mi was na maxa. kinga zrobiła źle, ale makijaż, ubiór nie ma nic wspólnego z jej wybrykiem. wszyscy macie nasrane. ps, założę się, że połowa tych komenatrzy jest od głupich laseczek, które same mają pół kilograma tapety i które same się puszczają.

#12 ~yhy~

~yhy~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 13:00

Ja powiem tak, Kinga jest ladna dziewczyna, zadbana, ladnie sie ubiera. Ale nie spodziewalam sie ze ONA jest zdolna do takich rzeczy. To ze sie puszcza, to jest jej sprawa. ale uwazalam ja za fajna dziewczyneee. Pokazala wszystkim ze umie sie bardzo ladnie i oryginalnie ubrac, ale to wszystko za sprawa kradziezy. nie moge tego pojac ;/ bo tak naprawde od siebie nie ma nic, jest sztuczna. co ona rodzicow nie ma ? az taka biedna jets ? nie powiedzialabym tego.... jest poprostu niedowartosciowana, i bardzo skryta w sobie. Dziwna ogolnie z niej dziewczyna..ma swoj swiat. Dziwi mnie ten fakt, jak mozna wyciac chipy z ubran, i potem nosic porwane ubrania. trzeba byc malo inteligentnym zeby takie cos zrobic.

#13 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 13:52

Słyszałam o tym w radio, czytałam w gazecie i uważam że Prostkowa dziewczyna jest naprawdę PROSTA.Nie wiedziałam że ktoś może mieć taka obsesje na punkcie swoich ubrań i urody, nie zna ona powiedzenia że szata nie zdobi człowieka. Może jak się ją ładnie poprosi to nam ciuszki ładne i modne załatwi, tylko niech robi tak żeby nie było dużych dziurek, bo jak ja to zakryje np naszyje łatę to będzie trochę widoczne, ale poczekajcie mnie stać na ubrania z HOUSE HAHAHAH co to było 700 złotych dla mnie ?? Marne kieszonkowe za które kupie nowy żakiet haha i starczy na spodnie z Lee pozdro dla wielbicieli ubrań markowych:) oraz dla Prostkowej PIĘKNOŚCI niech jej uroda w kiciu nie zwiędnie

#14 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 13:58

ale Wy macie nasrane w tych kopułach.Temat roku sobie znaleźli.Wszyscy święci.Żal

#15 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 12:30

wiecie co tak czytam te wasze wypowiedzi porabalo was wszystkich nie daj boze cos sobie zrobi to kazdy z was wtedy bedzie ponosil wine.Kazdy cos kiedys komus rombna tylko ze nikt was nie przylapal stalo sie jak sie stalo jest tyle ninnych dziewczyn co kradna tylko nie wiecie o tym.Nie wsiadajcie dla niej na psyche juz i tak ma lipe to jeszcze musicie dowalic do konca szkoda kazdego z was i dajcie jej spokoj jestem za nia i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i tak jak ktos tu juz napisal wszyscy jastescie posci

#16 ~crazy boy~

~crazy boy~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 13:15

a ;D :lol: Biedna Kinia ;P hahahahahabuahahahahahahahahahahbuahahahahahahahahahahbuahahahahahahahahahahbuah
ahahahahahahahahah a chciala miec tylko kilka nowych ubran, ;D podobno teraz modne sa paski w celi bedzie miala co robic, doszyje sobie metke z housa ;D;D

#17 ~^^~

~^^~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 11:45

Ja jestem z Prostek no i jakby nie było wstyd dla niej i dla jej rodziców, ludzie będą pamiętać a gadać nie przestaną jak nie ucichnie temat, ale dajcie jej spokój jej sprawa niech robi co chce, no fakt dla niej najbardziej wartościowy jest wygląd niż wykształcenie,założenie rodziny i postawienie domu /może kiedyś życie ją nauczy/

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 14:52

szkoda właśnie, że zwraca uwagę tylko na wygląd ... dla niej pewnie liczy się kręcenie tylko tyłkiem itp Szkoda mi nawet tej dziewczyny, a jestem z Prostek i wiem jako tako co o niej ogółem ludzie mówią ... jeszcze po tym co zrobiła teraz to już w ogolę będzie miała dziewczyna opinie .... Jednak niech będzie ponosiła konsekwencje, ponieważ kradnąc mogla się domyślić co ja czeka ... i słowa takie jak :" ja jestem za nią" świadczą o tym, że pisała to jakaś koleżanka, która nie lepsza jest .... (chyba) Natomiast ja nigdy nikomu nic nie ukradłam i nie kręciłam nikomu tyłkiem, wiec chyba "mogę" wystawić komentarza z reszta to jest forum, każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania ... jednym słowem to MASKARA jakie SA niektóre dziewczyny w Prostkach ....

#19 ~to mój nik~

~to mój nik~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 15:43

a pier***icie głupoty,sensacja roku.stało co się stało i ch*** wam do tego,jej wstyd nie wasz.

#20 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 17:29

ludzie a skąd to wiadomo ze to własnie ta Kinga.No chyba ze powiedzial wam o tym ŁYSY czyli Michał S i jesgo brat bo oni tym sie w Prostkach zajmują.ich praca to sensacje.pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych