Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 18:43

no łysy to ambasador prostek,na winklu wychowany to powinien wszystko wiedzieć,Łysy wiesz coś?

#22 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 07:24

ŁYSY i jego brat to ambasador w zbieraniu i przerabianiu i dodawaniu plot.Dobry bajkopisarz takze Kinia zapytaj czy cos wie o tobie i co jeszcze zmyslil i dodał.pozdro

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 21:40

Ty "gość" jesteś taki mocny przez internet??przyjdz to powiedz prosto w oczy a nie tylko na forum wypisujesz jak tak mocno tego jestes pewny(-a) :P a jak nie to ujawnij sie a nie tylko anonimowo potrafisz kogoś oczerniać. jak nie znasz prawdy to wogole sie nie udzielaj...

#24 ~wasacz~

~wasacz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 22:04

stoi na winklu cale zycie az dziwne skad ma kase na browara, ale jak to takiego chlopa mama utrzymuje to bedzie starym kawalerem alvaros pedros :D Pozdrawiam :) Powoli jak leszek sie robi, wszytsko wie :D

#25 ~ońka~

~ońka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 08:53

Ja powiem tak , dla mnie dziewczyny z Prostek to w ogóle są jakieś nie bardzo ,a czemu? Widzialam nie raz laski z mojej szkoly i to własnie z Prostek( a uczy ich sie sporo w mojej szkole) w klubach NCB , Żaglu jak wykrecaly tylkami i sie miglasili z chlopakami z Ełku :O A na naszej-klasie , wstawiaj foteczki ze swoimi boy'frentami i jak to ich niby kochaja. Niepojęte jak dla mnie to jest. Swiadczy to tylko o nich wprawdzie . Szukają przygód i tylko tyle , rozrywkowe dziewczyny, tak jak mamy tutaj przyklad innej koleżanki na forum .

#26 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 12:58

BUHAHA ŁYSY AMBASADOR PLOTEK ZGADZAM SIE BRAT TAKI SAM .ALE NUMER PLOTKARZE TAK BO TRZEBA UWAZAC BO ZARAZ ŁYSY DODA I ROZpier***I PO PROSTKACH.PRAWDA W KONCU KTOS NAPISAŁ NA KOGO UWAZAC DZIEKI.TAKZE KINIA TY NIE JESTES TAK WIELKA SENSACJA LPOTKARZE TO ONI MAJA SENSACJE.HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

#27 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 17:27

Ty "gość" jesteś taki mocny przez internet??przyjdz to powiedz prosto w oczy a nie tylko na forum wypisujesz jak tak mocno tego jestes pewny(-a) :P a jak nie to ujawnij sie a nie tylko anonimowo potrafisz kogoś oczerniać. jak nie znasz prawdy to wogole sie nie udzielaj...

PRAWDA BOLI

#28 ~wasza pani~

~wasza pani~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 07:46

one boja sie udowodnic... i mysla ze jak o kims innym zacznal pisac to o ich kini przestana gadac... oj jak mi przykro mylicie sie bo znajdzcie mi osobe ktora sie plotkami nie zajmuje??!!! a kradzieza to tylko wasza kinia wiec jej i tak nikt nie pobije hahaha a z was takie same plotkarki bo tylko lazicie i patrzycie kto co robi wiec nie gadajcie na kogos!!

#29 ~aaaaaa~

~aaaaaa~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 10:50

Forum jest po to, aby wyrażać swoją opinię na dany temat, więc ja to zrobię. Jestem z Prostek i z widzenia znam "Koffana Kinie", słyszałam o niej różne rzeczy, nie wszystkie były przyjemne. Nigdy w życiu bym się jednak nie spodziewała, że byłaby zdolna do takich rzeczy. Kraść ubrania? Na taką kwotę? To przechodzi ludzkie pojęcie ;/ Skoro miała w torebce ubrania na taką sumę i zrobiła to pewnie, świadczyć to może tylko o tym, że nie robiła tego pierwszy raz. Jest mi po prostu takich ludzi ;/;/ Ktoś wcześniej wspomniał o jej młodszej siostrze, też zdarzył się jej taki incydent;/ Rodzinne? Dziewczyna ma już opinię, heh ;/ Wszyscy wiedzą jaka jest. . . heheheh :P

#30 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 10:50

one boja sie udowodnic... i mysla ze jak o kims innym zacznal pisac to o ich kini przestana gadac... oj jak mi przykro mylicie sie bo znajdzcie mi osobe ktora sie plotkami nie zajmuje??!!! a kradzieza to tylko wasza kinia wiec jej i tak nikt nie pobije hahaha a z was takie same plotkarki bo tylko lazicie i patrzycie kto co robi wiec nie gadajcie na kogos!!

TU NIE CHODZI O UNIEWINIENIE KINI I ZMYLENIE I ZAPOMNIENIE .WSZTSCY WIEMY ZE TAK SIE STAŁO I NIKT TEGO NIE WYMARZE A NAJGORZEJ MAJA NAJBLIŻSI BO ICH TO NAJBARDZIEJ UDEŻYLO.ALE JA CHCIALEM POWIEDZIEC ZE SA BAJKOPISARZE PLOTKARZE KTÓRZY STOJA NA WINKLU ZBIERAJA PLOTY I UROZMAICONE PRZEZ NICH OPOWIESCI ROZNOSZĄ PO PROSTKACH ABY TYLKO KOGOS UPOKOŻYC BARDZIEJ I NAGADAC .TAK MAJ AMBASADORZY CZYLI PLOTKARZE PROSTEK - ŁYSY DO CIEBIE TO KIERUJE.POZDRO

#31 ~ćśog~

~ćśog~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 12:38

TU NIE CHODZI O UNIEWINIENIE KINI I ZMYLENIE I ZAPOMNIENIE .WSZTSCY WIEMY ZE TAK SIE STAŁO I NIKT TEGO NIE WYMARZE A NAJGORZEJ MAJA NAJBLIŻSI BO ICH TO NAJBARDZIEJ UDEŻYLO.ALE JA CHCIALEM POWIEDZIEC ZE SA BAJKOPISARZE PLOTKARZE KTÓRZY STOJA NA WINKLU ZBIERAJA PLOTY I UROZMAICONE PRZEZ NICH OPOWIESCI ROZNOSZĄ PO PROSTKACH ABY TYLKO KOGOS UPOKOŻYC BARDZIEJ I NAGADAC .TAK MAJ AMBASADORZY CZYLI PLOTKARZE PROSTEK - ŁYSY DO CIEBIE TO KIERUJE.POZDRO

Napraw sobie klawisz Caps Lock i Alt. I naucz się języka polskiego :)

#32 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 18:54

Napraw sobie klawisz Caps Lock i Alt. I naucz się języka polskiego :)

ok dzieki .Jka to dobrze ze ktos cos zauważy Buźka

#33 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 08:02

Nie chcialabym sie za wiele rozpisywac, powiem wprost taki Lysy czy jego brat okey moze slyna z plotek... ale ludzie dajcie se spokoj chlopcy nie pracuja wiec sie czyms zajmuja. Akurat za nude to sie kary nie dostaje. A NASZA GWIAZDA MIEJSCOWOSCI - koffanakinia - zasluzyla sobie na dobre jechane. I to ze to zrobila ONA to jest pewne. Takiej dziewczyny nie mozemy nazwac galerianka. Ona nie szukala sponsora ona kradla. Szukala se kolesi ktorzy jej zrobia dobrze czy poprostu szukala prawdziwej milosci? (dajac d u ...) znam ja jak i jej rodzine bardzo dobrze.Jednak zasnawia mnie kto ją tego nauczyl? Jaki to wstyd !! Teraz wszystkie dziewczyny w prostkach beda oczerniane.Kiedys Malinowska w pociagu przypal robila i Grajewo mowilo ze prostkowskie laski to idiotki to nie powiem co bedzie po tym incydencie!
Kiniu teraz juz dlugo se chlopaka nie szukaj, chyba ze w Poznaniu !! haha Cycki odskoczyly ,waty juz wkladac nie trzeba tzn ze sypac sie mozna i krasc???

NIECH sie łysy i jego brat zajma swoim życiem osobistym a nie po pracy jeszcze knują komu by tu narobic w zyciu kłopotów i dlatego ze Kinia sobie zycie przejebałam to przykre ale tak widocznie chciała WSTYD JAK CHOLOERA.A TO ZE DZIEWCZYNY sa takie a nie inne to moze wina rodzicow.pozdrawiam znajoma

#34 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 12:04

Ludzie co wy robicie po co to wszystko.Jak mozna w ten sposób kogos oceniac.Zycie jest tak krótkie.Mamy złobe juz tygodniowa w polsce a wy macie jakies spory i inne grzeszne sprawy.To włsnie jest małostkowosc ludzi którzy nie wiedza co to znaczy tragedia.Opamietajcie sie i przestance robic sobie problemy.Pozdrawiam

#35 ~buahaha~

~buahaha~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 14:51

hahah nie macie juz na kogo wjezdzac to szukacie plotkarzy z prostek?? a co to w ogole ma do tego incydentu Kingi?? dziewczyna chciala byc fajna i ladnie wygladac to teraz ma jechane od wszystkich...ale najlepsze jest to ze ona zaczela wychodzic i nie widac po niej zadnej skruchy,chodzi z glowka do gory i wielka dama.... o zal;/ a co do dziewczyn z Prostek,to to ze Kinia tak zrobila to nie znaczy ze kazda panna taka jest... sa dziewczyny ktore sie szanuja i maja cos w glowie... jeden beznadziejny incydent KIngi nie swiadczy o calej miejscowosci,wiec przestancie teraz oczerniac kazda dziewczyne z Prostek bo to choreeee;/;/

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 16:01

hahah nie macie juz na kogo wjezdzac to szukacie plotkarzy z prostek?? a co to w ogole ma do tego incydentu Kingi?? dziewczyna chciala byc fajna i ladnie wygladac to teraz ma jechane od wszystkich...ale najlepsze jest to ze ona zaczela wychodzic i nie widac po niej zadnej skruchy,chodzi z glowka do gory i wielka dama.... o zal;/ a co do dziewczyn z Prostek,to to ze Kinia tak zrobila to nie znaczy ze kazda panna taka jest... sa dziewczyny ktore sie szanuja i maja cos w glowie... jeden beznadziejny incydent KIngi nie swiadczy o calej miejscowosci,wiec przestancie teraz oczerniac kazda dziewczyne z Prostek bo to choreeee;/;/

nie oszukujmy sie wiemy wszyscy dokładnie ze ŁYSY to najwiekszy plotkarz.PO PRACY STOI NA WINKLU I ZBIERA PLOTY a jak nie to wypytuje o wszystko bo przeciez musi wszystko wiedziec to jego zycie.Bo zeby mial dzieewczyne to bylo by inaczej a tak musi wszystkich obgadac.A DO KUNI TO MA TO NA CO ZASŁUZYŁA I JUZ

#37 ~buahaha~

~buahaha~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 19:24

no i niech se obgaduje to jego problem a nie Twoj... a jak masz cos do niego to mu to powiedz a nie obrabiasz mu d***...i nie zebym go bronila ale bez przesady to chyba nie jest forum na temat plotek lysego:)

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 21:30

no i niech se obgaduje to jego problem a nie Twoj... a jak masz cos do niego to mu to powiedz a nie obrabiasz mu d***...i nie zebym go bronila ale bez przesady to chyba nie jest forum na temat plotek lysego:)

OJ BO POMYSLE ZE TY TO TA MALINOWSKA

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 14:06

to nie mysl za duzo bo zle Ci to wychodzi... zadna Malinowska nie jestem... ale przesadzasz z deka;P

#40 ~KOko~

~KOko~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 07:29

Co sie stalo to sie nie odstanie.. sama sie o to prosila:) Dziewczyna kompletnie nie miala szacunku do siebie i innych ludzi...samoakceptacja jest wielkim plusem ale narcyzm troche miesza w glowie i chyba tak stalo sie w jej przypadku:) Moze jak dostala od zycia takiego kopa w koncu zda sobie sprawe z tego ze nie jest pepkiem swiata , nie jest jedyna nieprzecietna dziewczyna i ze nie liczy sie wylacznie prozne myslenie. Dorosnij Kinga:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych