Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~buahaha~

~buahaha~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 20:41

Jaką krysią??? Może ona mi opie...li????

#62 ~JJJ~

~JJJ~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 20:11

Jaką krysią??? Może ona mi opie...li????

a CO gOSIA CI NIE Opier***I

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 15:57

A wiemy ze swoich źródeł. Już teraz się nie wykręci z tego dziewczyna przypał na maxaaa i jaka siaraa! Ja bym na mieście sie nie pokazał.

Uważasz, że jesteś święty, czy cię nie złapali. Pojechani to jesteście tutaj wy, takie bzdury pisać, widać poloki matoły. Chwalicie się czy żalicie?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 16:05

a co jej tak bronisz ? teraz to Kinia moze swieta jest ....zlodziejka z niej i tyle ja w zyciu nie pokazalabym sie juz ludziom na oczy ... nozyczkami wycinala te chipy i z dziurawymi lazila ? a moze łaty naszywala buahahahaha
lazila sie szlajala d u p y dawala a kradla sponsor nie dal to za free moze dawala galerianka Kiniaaa buahahaha slodka idiotka .... lazila i wystawiala metke zeby bylo widac ze oryginalny ciuch z Hausa normalnie ... juz tyle ubran ukradla to jakby nie bylo profesjonalista normalnie trzeba sie zglosic wprawe juz ma to moze i nam cos wyniesiesz w torbie moze jakas bluzeczke a moze zakiecik albo spodnie za 400zl tak jak ty to potrafilas w torbe naupychac :( oj Kiniaaa brawoooo :(

Tacy co okradają was codziennie, chodzą z wysoko podniesioną głową i jeszcze im przyklaskujecie, a tu za szmatę ma się nie pokazać, prości jesteście, normalne dno. Tak dziewczyno, widzisz jak ci wszyscy zazdrościli, że przy tobie byli nikim, przynajmniej tak się czuli. Teraz uważają, że ci dopieką. Kim wy jesteście, co sobą znaczycie? Myślę, że powinnaś wystąpić do prokuratury o naruszenie dóbr osobistych, te pomówienia co poniektórzy będą musieli udowodnić, także do dzieła i odszkodowania się posypią.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 16:18

siemka wszystkim znam to klijentkę kiedyś jej pytałem czemu daje dupy za kasę i jest taką blacharą to mi odpowiedziała że poprostu jak chłopak ma samochód to lepiej mu dojechać hehe piznięta w pojęcie jest dziewczyna bez kitu żal pl słyszałem że perfidnie daje dupy za kasę w tapety i urody niewnikam bo nawet jak by była miss podlasia to z takimi referencjami to każde spojrzenie na nią wywołuje napad obrzydzenia DZIWKA DZIWKA DZIWKA nic więcej pozdrowienia kika

Wszyscy słyszeli, a kto ją pukał? Reklamę dla znanego zespołu robicie?

#66 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 18:32

Tacy co okradają was codziennie, chodzą z wysoko podniesioną głową i jeszcze im przyklaskujecie, a tu za szmatę ma się nie pokazać, prości jesteście, normalne dno. Tak dziewczyno, widzisz jak ci wszyscy zazdrościli, że przy tobie byli nikim, przynajmniej tak się czuli. Teraz uważają, że ci dopieką. Kim wy jesteście, co sobą znaczycie? Myślę, że powinnaś wystąpić do prokuratury o naruszenie dóbr osobistych, te pomówienia co poniektórzy będą musieli udowodnić, także do dzieła i odszkodowania się posypią.

a noo joo jeszcze cos ? moze frytki do tego ? zdechlaku ... ze wyrazam swoja opinie i potwierdziam fakty to moze jeszcze do wiezienia mam pojsc co ?
jestes zalosnaaa widac ze nie znasz prawa co mozna a co nie ... wiec radze ci przeczytac Konstytucje Polski tam wszystko jest pieknie opisane jak dla przedszkolakow ... albo wroc do przedszkola !!!! zal.pl

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 17:50

co tu tak cicho ?

juz sensacja sie skonczyla ?

buahahahhaah

^^

#68 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 10:12

Moi drodzy chciałabym opisać swoją historię.
Nazywam się Janina (zmienione imie), zawsze byłam słabo bogata, nie dostawałam kieszonkowego, moje ubrania były po starszej siostrze, mamie, babci.Mój kuzyn który mieszka razem z nami nagle miał mnóstwo markowych nowych ubrań zastanawiało mnie to.Pewnego dnia w dołku finansowym chciałam kupić sobie bluzę której potrzebowałam, dla żartów powiedziałam ,,może je zapiepsze z lumpeksu haha " wtedy mój kuzyn powiedział że jak coś zapier***am to chociaż z KappAhi, wyjaśnił mi jak się kradnie itp.W ciągu tygodnia zmieniłam się z kulturalnej dziewczyny-bardzo skromnej, w złodziejkę w seksownych ubraniach, trzymam je przed rodziną w specjanej kryjówce więc ich nikt nie zobaczy.Dziś nie byłam w szkole zapipczyłam z Biedronki czekoladę za 10 zł, codzniennie zpipczam batony. Dziś o 11 idę do sklepu coś zakosić do ubrania.Kiedy jestem w nim modlę się aby moja rodzina się nie dowiedziała, oraz aby policja mnie nie złapała, Proszę napiszcie czy powinnam z tym skończyć ?
Dzięki za wysłuchanie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych