Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:21

Wysłali chłopaka do psychiatryka bo nie bał się mówić prawdy, toż to metody rodem z bolszewickiej Rosji. Wstyd żyć w takim państwie.

#2 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:28

Nasłuchał sie , naczytał się młodzieniec i zaistniał .Życzę Ci dużo szczęścia ,pogody , zrozumienia i ułożenia życia z Rodzicami i Rodzeństwem .

#3 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:56

Reakcja opiekunów na zachowanie Dawida świadczy tylko o tym, ze chłopak wsadził przysłowiowy kij w mrowisko i placówki starają się to zbagatelizować przypisując mu problemy psychiczne. Jak dla mnie postawa Dawida jest godna podziwu. 

#4 ~fs~

~fs~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:06

a ja jemu wierzę. I wiem jak to jest z urzedasami - kontrola nie ujawnila nieprawidłowości bo w praktyce jej nie bylo ,,,

A gdzie jest rodzenstwo chłopaka - sekta skrzywdziła,,

Gdzie są te dzieci?

#5 ~PO- radny~

~PO- radny~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:51

Wszelkiej maści u r z ę d n i c y   POwinni być "tępieni"   jak przysłowiowe wszy !!!!

Oni więcej szkody przynoszą normalnym ludziom niż pożytku.

Jak te gniazdo OS się ruszy -to trzeba uważać bo zagryzą .

Tyle oficjalnych kontroli przeprowadzono i wszystko CACY !!!

Wynika z tego ,że kontrolujący mają tyle wiedzy na temat kontroli co zwykły obywatel

o budowie statku kosmicznego .

Te towarzystwo wzajemnej adoracji dawno powinno być (...)   na

cztery strony świata.

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 23 grudzień 2013 - 15:36
Musisz bluzgać?

#6 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:54

Swego czasu była sprawa zgłoszona przez pracownicę o tym co się dzieje w Krasnem, niestety szybko to zamieciono pod  dywan. Nawet nagrania nic nie pomogły, dyrektorka ma dobre kontakty. Pracownica pożegnała się z pracą. Historia jak z filmu, mówisz prawdę, robią z Ciebie wariata. Dawida uciszą, ale będą inni...

#7 ~mir~

~mir~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 14:46

Dlaczego? Ano chyba dlatego, że w tym kraju w ośrodkach mających pomagać zatrudniani są znajomi królika, którzy nie mają predyspozycji do tego aby pracować z ludźmi. Czy znamy wiele osób, które tak bez nakazu komuś pomagają? Otóż nie. Jak nie każdy może być zegarmistrzem, kucharzem, mechanikiem tak nie każdy może pracować z ludźmi, a tym bardziej dziećmi, które przeszły piekło. Aby otrzymać prawo jazdy trzeba mieć papier od lekarza, czy Panie z PCPR, MOPS czy też domów dziecka mają glejt, że się do tego nadają. Jak mniemam NIE.

#8 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:05

Badanie wariografem wyjaśni kto kłamie!

Przebadać panią dyrektor i nadzór nad placówką czy i w jaki sposób były robione kontrole. Przebadać Dawida i wskazanych przez niego wychowanków - on wie kto był molestowany i kto molestował. Przebadać wariografem wychowawców.

A potem sprawę przekazać do rozpatrzenia przez Sąd w Lublinie.

#9 ~Bezimienny~

~Bezimienny~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 05:21

Badanie wariografem wyjaśni kto kłamie!

Nie wiesz, jak to działa? Kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą. Jak ktoś potrafi sobie wmówić, że coś jest prawdą, to nie ma bata. Nawet wariograf nie pomoże.

#10 ~Intuicja~

~Intuicja~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:29

Moja kobieca intuicja podpowiada mi, że może to być kolejny przypadek w stylu Katarzyny W. której porwano 6-miesięczną Madzię w Sosnowcu jakiś czas temu. 

W Domu Dziecka tak łatwo można zdobyć kajdanki, którymi się potem przykuł?

#11 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:17

Moja kobieca intuicja podpowiada mi, że może to być kolejny przypadek w stylu Katarzyny W. której porwano 6-miesięczną Madzię w Sosnowcu jakiś czas temu. 

W Domu Dziecka tak łatwo można zdobyć kajdanki, którymi się potem przykuł?

dawno nie czytałam tak głupiej wypowiedzi, chłopak walczy o siebie i innych a prawda jest taka że w kuchni "ginie" jedzenie w wielu placówkach, a dyrekcja zawsze poępi tego kto donosi na zewnątrz, a biorąc pod uwagę jak w RP wygląda obsada posadek kierowniczych to wyniki kontroli są oczywiste zanim jeszcze się ona rozpocznie........

#12 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 23:22

Być może trochę prawdy w tym o czym mówi Dawid jest, ale zdaje się, że u Niego dominuje chęć pokazania się w środowisku w którym przebywa.. Chce być guru. Pewnym dowodem na moje wątpliwości co do wiarygodności tego Chłopca jest Jego blog pt. Księstwo Dawida.. Wystarczy zobaczyć galerię ze zdjęciami. Wóda i towarzystwo tam jest liczne. Właściwie nie wiadomo ile On ma lat. Nic nie wiemy jak się uczy, jaka jest Ocena zachowania na co dzień ze strony Wychowawcy - Opiekuna Grupy. To wszystko należy wyjaśnić i dopiero potem dywagować czy i w czym oraz kto może Mu pomóc. Skoro ma Rodziców to przecież maja Oni obowiązek alimentacyjny, nawet jak z nimi nie mieszka.

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:22

Bravo Dawid! W końcu ktoś odważył się powiedzieć do jakich czynów posuwa się Pani Dyrektor Domu Dziecka w Krasnym! Dzieci są tam zastraszane i szykowane. Sama byłam wychowanką domu dziecka i wiem co tam się dzieje.Jak ja postanowiłam sprzeciwić sie władzy domu dziecka to mnie wywieziono do innej placówki i w taki oto sposób próbowana zamknąć mi "buzie".

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:24

dawno nie czytałam tak głupiej wypowiedzi, chłopak walczy o siebie i innych a prawda jest taka że w kuchni "ginie" jedzenie w wielu placówkach, a dyrekcja zawsze poępi tego kto donosi na zewnątrz, a biorąc pod uwagę jak w RP wygląda obsada posadek kierowniczych to wyniki kontroli są oczywiste zanim jeszcze się ona rozpocznie........

Dokładnie, Pani Dyrektor rządzi tak od kiedy pamiętam. Jest w komunikatywie z Dyrektorką PCPR-u Panią Turczewską. Moim skromnym zdaniem dla dobra dzieci powinni obie te Panie zwolnić.

#15 ~Adam i Kasia~

~Adam i Kasia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:28

Jakieś jaja chcą teraz z chłopaka psychopate zrobić by się bronić. Chłopak mówi prawdę. Gratuluję Ci Dawidzie odwagi ja też przez te piekło przeszłam ale nie byłam taka odważna jak Ty by o tym głośno mówić. Tak szczerze to książkę mogłabym napisać co się w tej placówce dzieje. Niech Pani dyrektor w Kransnym wytłumaczy się z drogich prezentów, pieniędzy itp. co dostawała od ludzi za adopcję. Dobrze by również było wytłumaczyć sie z majątku jakiego się dorobiła ona i jej rodzina kosztem dzieci. Jestem przeciwna dawania jakichkolwiek darów od sponsorów, gdzyż wszystkie prezenty lądują u Pani Zieniewicz w domu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:55

Sytuacja się powtarza. Witam wszystkich! Mam na imię Ania i mam 25 lat. W tym roku kończe studia. Usamodzielniłam się 7 lat temu. Mi również zamykano "gębe" , robiono psychopatkę jak tylko mówiłam głośno komuś co się dzieje w tej placówce. Widać na psychopatkę jakąś nie wyrosłam ani też nie byłam. Mam męża, spodziewam się dziecka, kończe studia, pracuje. To co ja tam przerzyłam to był istny horror. Wszystko ładnie pięknie wyglądało jak sponsorzy przychodzili np. na wigilię czy przyjeżdzał ktoś na kontrole. Pani Turczewska jak i Starostwo Powiatowe w Bialymstoku wiedzą jaka to jest kobieta. Tylko ona  już takie ma placy,że bij zabij ze stanowiska jej nie usunął. Tak samo było jak oskarżono Pana Torbicza Dyrektora Domu Dziecka w Supraślu o bicie itp. to wszystkie dzieci jak rónież wychowawcy mówili głośno co sie w tej placówce dzieje to Starostwo milczało. Nikt nie chciał go usunąć. Dopiero po czasie poszedł na roczny zdrowotny urlop - platny! a teraz proszę objął stanowisko KIEROWNIKA w MOPS w Zabudowiu. Chcę również nadmienić ,że Pan Torbicz takiego traktowania nauczył się od Pani Zieniewicz, która była wcześniej jego dyrektorką( Pan Torbicz przed objęciem funkcji Dyrektora Domu Dziecka w Supraślu był wychowawcą w Krasnym) z ramienia Pani Dyrektor w Krasnym objął to placówkę i doprowadził do tego co dziś mamy. Czyli bieda, nędza, brak sponsorów, ale Dom ma najpiękniejszy chyba na podlasiu.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:03

Też to pamiętam . Każda kucharka jedzenie wynosiła. Tak też sie dzieje w Domu Dziecka w Supraślu. na potęge wynosi jedzenie Pani Teresa Kordyńska- Kucharka. Każdy o tym doskonale wie i nic sobie z tego nie robi. Cała rodzina najedzona i wszyscy szczęśliwi tylko nie podopieczni. Z jej córką na czele, która jest wychowawcą. Skończyła "studia" na Jana Pawła. Co najlepsze taka z niej mgr,że nawet sama pracy nei napisała. Tylko jej mama kuchareczka poprosiła byłego już wychowce Pana Jarka o napisanie jej pracy. Jak dziś pamiętam.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:07

OOO! a żebyście widzieli jak ta Pani Kordyńska się do dzieci zwraca! to pedagog? jak ona może wychowywać dzieci jak sama za grosz nie ma kultury. Nie wiem kto odpowiada za zatrudnienie takiej o to osoby.

#19 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:10

Super Dawid! Nie poddawaj się. Zieniewicz razem z Turczewską deb***a chcą z Ciebie zrobić.Wielki szacun.

#20 ~była wychowanka~

~była wychowanka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:12

Wiecie co ? Może coś dopiero się zmieni jak będzie ( oby) nowy starosta. Który przemyka oko na zachowanie Pani Turczewskiej- dyrektorki powiatowego centrum pomocy w rodzinie i pani Zieniewicz- dyrektorki domu dziecka w Krasnym. Jak się władza od gory zmieni to może doczekamy się jak te 2 Panie zmienią stanowisko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych