Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:15

Kochani ja kiedyś napiszę o ile finanse mi na to pozwolą książkę co się dzieje w tym domu dziecka. To będzie Bibiografia mojego dzieciństwa. Brawo Dawid za odwagę- byli wychowankowie są z Tobą i Cię duchowo wspierają. Pamiętaj bądź twardy i nie daj z siebie psychopate zrobić.

#22 ~APEL~

~APEL~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:29

Byli wychowankowie Domu Dziecka może pomóżmy Dawidowi. Jak to się mówi w kupię siła:) Może załóżmy jakąś stronkę , spotkajmy się i razem napiszmy też pismo od siebie. Nam nic nie zrobią, bo jesteśy już usamodzielnieni a pomóc możemy chłopakowi, któremu teraz terror zrobią za to,że powiedział prawdę.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:36

Nie wiem nic o Krasnem, ale byłem niegdyś wychowankiem domu dziecka w Supraślu, przez 3 lata + 1 rok w pogotowiu opiekuńczym Ul. Orla 2 i to norma,że źle się tam, czyli we wszystkich takich placówkach dzieje.
Po prostu jest zbyt mała kontrola tych ośrodków, dzieci są czasami bite przez wychowawców, poniżane, zmuszane nawet do pracy, bo Supraski ośrodek ma jeszcze sporą połać ziemi, a niegdyś hodowano tam nawet świnie, konie, sadzono warzywa..
Rząd powinien lepiej przyjrzeć się wszystkim placówkom, wysłuchać opinii dzieci, aby później nie było, że z domu dziecka wyszedł bandyta, tyle że ten bandyta został stworzony w domu dziecka przez wykorzystywanie i bicie.

#24 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:39

Zgadam się w 100 % . Dawid uważaj na siebie, bo teraz będą chcieli Cię zniszczyć!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:01

Nie dawaj się Dawid! Bądź silny. Będą teraz za prawdę powidzianą psychola zrobić z Ciebie.!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:01

Gratulacje Dawidzie za odwage!! Rządamy zwolnienia Turczewskiej i Zienkiewicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:03

BRAWO Dawid, odważny jesteś. W końcu ktoś prawdę powiedział. Zwolnią niech w końcu ta dyrektorkę - kata.

#28 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:06

Reakcja opiekunów na zachowanie Dawida świadczy tylko o tym, ze chłopak wsadził przysłowiowy kij w mrowisko i placówki starają się to zbagatelizować przypisując mu problemy psychiczne. Jak dla mnie postawa Dawida jest godna podziwu. 

Zgadazam się z Panią. Święta racja. Chłopak się władzy naraził. To psychola z niego chcą zrobić.

#29 ~Brat~

~Brat~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 10:12

Jestem starszym bratem Dawida i zaje.ał bym go za to co zrobił całej mojej rodzinie. Zszargał nasze nazwisko. Dawid, co winna jest Babcia, lub wujek, albo my twoi starsi bracia? Przez ciebie musiałem usunąć profil na facebooku. Pomimo tego, że mieszkam daleko od Polski wszyscy polacy w mojej okolicy wiedzą o moim `biednym braciszku`. To prawda, że mieliśmy trudne dzieciństwo ale ja i mój drugi brat przeżyliśmy to i wyjechaliśmy za granicę aby zacząć od nowa. Przez tego śmi.cia czujemy się jeszcze gorzej niż w domu. Po co podawałeś nazwisko i swój wizerunek baran.e?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 17:04

Czas najwyższy aby wziąć sie za osoby kontrolujące i zobowiązane do nadzoru nad domami dziecka. To ich patologiczne postępowanie stwarza  bezkarność pani Ziniewicz i innych tego typu ludzi. Raz miałem okazje widzieć  panią Ziniewicz i  moja ocena pokrywa sie z oceną Dawida.

Przymykanie oka na zachłanność  różnych dyrektorów  czyni ich złodziejami - to nawet dziecko wie.

#31 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 21:58

Ciekawa jest częstotliwość wpisów w dniu 9 stycznia

#32 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 23:13

Jak śmiesz nazywać swego brata śmieciem ? Skoro była jakaś rodzina to dlaczego musiał się wychowywać w domu dziecka ?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 03:27

To jest kurewsko patologiczne miejsce dopiero potem dowiedziałem się że zostałem sprzedany za granice rozjebał bym to wszystko nawet wyprawki nie dostałem .y

#34 ~Szczepan i Asia~

~Szczepan i Asia~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 09:27

Nie poddawaj się walcz o swoje prawa ,dom w krasnem jest złym domem i my o tym wiemy,nie poddawaj się i walcz z nimi całym sercem .Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za to żeby w końcu ktoś zrobił porządek z tym pseudo domem dziecka.

#35 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 09:31

To jest kurewsko patologiczne miejsce dopiero potem dowiedziałem się że zostałem sprzedany za granice rozjebał bym to wszystko nawet wyprawki nie dostałem .y

Nie poddawaj się walcz o swoje prawa ,dom w krasnem jest złym domem i my o tym wiemy,nie poddawaj się i walcz z nimi całym sercem .Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za to żeby w końcu ktoś zrobił porządek z tym pseudo domem dziecka.

Mojej żonie też nie dali wyprawki ,nawet jej nie poinformowali o tym że jej się należy ,dodatkowo odebrano jej dziecko i dano jakiejś bogatej rodzinie ,dyrekcja powinna pójść za to za kratki!!!Osobiście podejrzewam że dzieci są tam sprzedawane!!

#36 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 10:27

Bratem bym go nie nazwała powinnien się cieszyć i go wspierać. To żałosne co on pisze brat walczy o swoje ja a on z wielkim zalem ze musial fb usunac i to jest brat takiego brata bym się normalnie wyrzekła. Moim zdaniem on uciekł za granice a dlaczego?? odpowiedz jest bardzo prosta nie radzil sobie z ty a Dawid osobiście kieruje do ciebie ta historię. Miałam 17 lat wtrafiłam z dzieckiem  do domu dziecka w krasnem 3 miesiace mi brakowało do 18.W dzień urodzin usłyszałam tylko tyle musisz zostawić syna i opuscic dom dziecka to słowa dyrenktorki. Po upływie gdzies poł roku dowiedzialam sie ze dziecko odrazu moglam zabrac ja zostałam z tym sama.Nikogo nie było przy mnie. I chcę Ci pogratulować odwagi że się nie poddałeś j na tyle odwagi nie miałam żeby sprawe nagłośnić i teraz żaluje bo przez ich ten ich wspanialy dom zniszczyli mi życie.

Dzieci w krasnem sa sprzedawane za granice i to duzo o tym osob wie ja jestem teraz mama ale wczesniej te osoby co ze mna w krasnym byly to byla rozmowa i wyszly oczywiscie z domu tego ale juz bez swojich dzieci.Dziekuje ze moglam sie z toba podzielic tym co przeszlam .

I Życzę Tobie tego żebyś znalazł rodzeństwo i pokaż wszystkim że jesteś młodszy i że oni taka zapewnili ci opieke że teraz musisz się z nimi urzerać bo mydla oczy. Zawsze patrzą aby słabszego zgnoić bo słabszy nic nie może a oni za biurkami to wszystko DO DZIEŁA!!! Jesteśmy z Toba

#37 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 10:34

Zgadazam się z Panią. Święta racja. Chłopak się władzy naraził. To psychola z niego chcą zrobić.

Zawsze tak jest myślą że siedzą za biurkiem to zgnoją chłopaka to co robią to tylko ze strachu nie wiedzą jak się bronić mają to podpinaja chorobę tylko że co fakt to fakt ale był na obserwacji i nic nie zauważyli i dalej tworzą historyjki niech maja na tyle odwagi i szczerze niech powiedzą jak jest.

Ja w krasnem byłam i żałuje że nie nagłośniłam sprawy np.że karaluchy biegały itp.

#38 ~Ina~

~Ina~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 23:24

...cos takiego !to ten sławny Dom Dziecka w Krasnem,ktory pokazywali w"Kochaj mnie"i pani dyrektorka,ktora tak walczyla dla swoich wychowankow ?

#39 ~Ina~

~Ina~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 23:37

Ty jesteś starszym bratem,i tak się zwracasz do młodszego brata,ktory ma poważne problemy ?Jaki z ciebie brat ?Chodzi ci tylko o wlasny tylek,bo chcesz zacząć"wszystko od nowa",a twój młodszy brat w biedzie cie nie interesuje?zamiast mu pomoc,to go przeklinasz?Jestes ZEREM !

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 12:08

pani Anna Ziniewic skorumpowala cale starostwo. Kasa od dobroczyncow idzie dla niej oraz na lapowki dla urzednikow i dla kontroli.

To wszystko dziala jak w MISIU BAREI. Cyrk na kolkach.

Ludzie daja pieniadze a p.o dyrektorka nie ma zadnej ewidencji i nie rozlicza sie z przyjetej gotowki.

Darow materialnych jest tyle ze nie ma ich gdzie trzymac. Wiec pani pseudo dyrektor kazala palic nimi w kotle centralnego ogrzewania !!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych