Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ksiądz zginął przez szeptuchy? :: zobacz komentowany artykuł

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Saszka~

~Saszka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 08:02

Dobrze napisane. I taka prawda: głupota bab z sedesem + nawaleni gówniarze + szalona prędkość = tragedia.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 09:23

Jeśli to prawda z tymi kiblem i wódką, to nie mogę uwierzyć, że są tak naiwni, bezmyślni ludzie. Brak słów.

#3 ~Mazowieczczak~

~Mazowieczczak~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 11:04

Brawo, Podlasie! I Wy się dziwicie, że jesteście "Polską Bee". Następnym razem radze postawić ze 3 wanny żeliwne, to i tir pójdzie do rowu. Średniowiecze :D

#4 ~janusz_z_sejn~

~janusz_z_sejn~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 13:40

Jednak to wszystko TRAGICZNY przypadek - to prawda - może za mało uwagi po długiej podróży - akurat auto trafiło w drzewo ITP - sedes fakt głupota - ale TY z Mazowickiego jak widzę auta z Waszą rejestracją na naszych drogach to gorzej tego ,,sedesu " - NIE MACIE CZYM SZPANOWAĆ DLA NAS TO I TAK POZOSTAJECIE WARSZAWKĄ !!!

#5 ~Vavelsky~

~Vavelsky~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 18:09

Brawo, Podlasie! I Wy się dziwicie, że jesteście "Polską Bee". Następnym razem radze postawić ze 3 wanny żeliwne, to i tir pójdzie do rowu. Średniowiecze :D

Tylko, że do tych podlaskich szeptuch walą drzwiami i oknami ludzie z każdej "Polski" - także "A". Przejedź któregoś dnia koło chałupy "Babki z Orli" i spójrz na rejestracje. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków...
Inna sprawa - co to za ludzie? Bo przecież chrześcijanom surowo zabrania takich praktyk religia, a ateiści nie wierzą w fatum. Więc tylu jest myślących agnostyków?

#6 ~Mazowieczczak~

~Mazowieczczak~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 18:16

@ X, janusz_z_sejn, Gość z Hajnówki!
Ale u was to zadupie i średniowiecze. Śledzie w babe jagę wierzą, he,he, he :D

#7 ~Mazowieczczak~

~Mazowieczczak~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 18:25

Tylko, że do tych podlaskich szeptuch walą drzwiami i oknami ludzie z każdej "Polski" - także "A". Przejedź któregoś dnia koło chałupy "Babki z Orli" i spójrz na rejestracje. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków...

To tacy sami "wierni" jak ci, którzy wierzą w łojca tadełusza :D

#8 ~WWW.BSTOK.FORA.PL~

~WWW.BSTOK.FORA.PL~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 19:45

Jechał zbyt szybko by zauwazyc przeszkode i wyhamować w pore lepiej ze to był sedes a nie np. zagubione dziecko lub pijany pieszy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 22:31

postaw se... naturalizowany wARSZAWIAKu... wiesz CO!... i się potem dziwicie, że nikt Was nie lubi i kieruje w P U S Z E... jak się o cokolwiek zapytacie :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 23:07

Srany, naturalizowany. Urodziłem się w Warszawie i mieszkam tu od 52 lat. To zapewne Ty przyjechałeś z wioski do Białegostoku i udajesz mieszczucha :)!

#11 ~icek~

~icek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 09:14

sedesy na tory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~Hajnowianka~

~Hajnowianka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 11:58

Ludzie skończcie te głupie dyskusje, zginął człowiek.... lepiej wspomnijcie mile osobę batiuszki zamiast się kłocić i wstawiać głupie komentarze.
Wiecznaja Pamiat' o. Tomaszu [*][*]

#13 ~droga~

~droga~
  • Goście

Napisano 18 maj 2009 - 08:18

@ X, janusz_z_sejn, Gość z Hajnówki!
Ale u was to zadupie i średniowiecze. Śledzie w babe jagę wierzą, he,he, he :D

Ty , tak pisząc zapewne nia miałeś jeszcze biedy u siebie. Żebyś był normalnym człowiekiem to tak być nie pisał, winika z tego że jesteś osobą bardzo w sobie zadufaną, jesteś zapewne młokosem i nie znasz życia i spoczywasz tylko na laurach. Ciekawa jestem jak byś gadał gdyby coś takiego spotkało bliską ci osobę na twojej drodze , zapewne wówczas to inaczej byś śpiewał. Więc zanim coś chlapniesz, przemyśl to kilkakrotnie .

#14 ~Obstawiam:~

~Obstawiam:~
  • Goście

Napisano 18 maj 2009 - 09:46

- baby wystawiły kibel koło szosy, bo im szeptucha kazała
- pijani gówniarze wystawili go na środek drogi
- za szybko jadący kierowca nie wyhamował
Ot i tak rodzą się nieszczęscia....

#15 ~Żwirek~

~Żwirek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 16:12

Witam!
Przykro tak czytać część z waszych postów. No cóż...
Tragicznie zmarły Batiuszka kiedyś prowadził zajęcia z religii. Przez okres 2 lat uczęszczając na lekcje wiedziałem jaki z niego był wspaniały człowiek.
To on otaczał ludzi ciepłem, fantastyczny nauczyciel. Od niego dowiedziałem się jaką rolę ma ojciec chrzestny oraz bukwy w cerkiewno-słowiańskim języku. Prawdopodobnie dlatego też później wspólnie ze znajomymi stworzyliśmy plakietki w tym języku pielgrzymom udającym się na Świętą Górę Grabarkę.

Wyrazy współczucia tragicznie zmarłemu.

Żwirek

#16 ~K.Ulka~

~K.Ulka~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2009 - 13:01

Pięknie. Wybryk dzieciaków bez wyobraźni został zwalony, oczywiście na "moce piekielne" bo tak najłatwiej;] Taką teorię, też snuje, uwaga, DOKTOR i wykładowca na uniwersytecie... intelektualista człowiek "uczony"!;/ Wstyd mi za nasze społeczeństwo.

#17 ~smsms~

~smsms~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:56

Szeptuchy są wspaniałe, a księża niech nie dyskutują. Na szczęście ludzie nie są tak głupi, żeby słuchać księży, sugerujących, że szeptuchy są złe.

#18 ~eda~

~eda~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 19:01

ZNAM JEDNĄ BABUSZKĘ TO PANI ANIA Z RUDKI TO NAPRAWDE WSPANIAŁA KOBIETA JEŻDZĘ DO NIEJ PRZEZ PÓŁ POLSKI BARDZO POMOGŁA MI I MOJEJ RODZINIE ,NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBY MOGŁA KOGOŚ CELOWO SKRZYWDZIĆ BO TO BARDZO DOBRA ŻYCZLIWA OSOBA
LUDZIE KTÓRZY OSKARŻAJĄ JĄ O TAKIE CHORE HISTORIE MOŻE POWINNI JĄ POZNAĆ I TO JAK POMAGA A PÓŹNIEJ WYDAWAĆ OPINIĘ.
ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA I ŻYCZLIWSZEGO SPOJRZENIA NA ŚWIAT

#19 ~Arletta~

~Arletta~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 08:19

Ja w to wierzę .Moja znajoma zamówiła dwa lata temu modlitwę śmierci czy coś takiego u szeptuchy Lilith Black Moon .Powiem ,że ta osoba na którą zamówiła modlitwę nie żyje .Wybuliła za to dużo ale modlitwa sprawdziła się .

#20 ~dbx~

~dbx~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 09:42

Szeptucha ze wsi Orla, p. Wala/Wiera potrafi mocno zaszkodzić. Mit o jej dobroczynnym działaniu jest tylko mitem. Razem z żoną po wizycie o tej pani, zachorowaliśmy na identyczną chorobę w takim samym czasie po jej czarnomagicznych zaklęciach, takich samych dla mnie i dla żony.
Wystrzegajcie się bzdurnych opowieści o jej dobroczynnym wpływie na ludzi. Ale, póki sami nie doświadczycie, to tego nie zrozumiecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych