Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ksiądz zginął przez szeptuchy? :: zobacz komentowany artykuł

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 06:45

Zakwaterowanie - udzielę noclegu przyjeżdżającym z dalszych regionów kraju,odbiorę ze stacji kolejowej i udzielę innej pomocy osobom wybierającym się do szeptuchy.E-mail urszulanka45@wp.pl,tel.662-393-874

#22 ~Gryfina~

~Gryfina~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 18:32

Witam,
Odnośnie artykułu to powiem że nie można winić szeptuchy za śmierć księdza chyba że ktoś się do niej zwrócił z taką intencją. Gdyby była zachowana ostrożność kierowcy i odpowiednia prędkość do tragedii by nie doszło. Wiadomo że brawura zabija nawet księży. Przykre ale prawdziwe.
Jeżeli chodzi o same szeptuchy to mogą zaszkodzić ale tylko wtedy gdy wyczują aurę negatywną i nieszczerą. Są to osoby obdarzone niezwykłymi zdolnościami ezoterycznymi i przy pomocy głębokiej modlitwy,ziół, wosku, lnu czy jajka mogą uleczyć lub jeżeli jest taka wola rzucić klątwę lub urok. Ci co korzystają z ich usług powinni się liczyć z tym że może mieć to różne konsekwencje, zarówno dobre - i tak się dzieje w większości przypadków - ale i negatywną. To tak jak pójść do lekarza, jeden zaszkodzi a drugi wyleczy. Nie każda modlitwa i szeptucha jest dla każdego człowieka.

Pozdrawiam

ps. mi a właściwie mojej córce kiedyś pomogła jedna taka Pani.

#23 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 16:10

Bez sensu! Same durne ploty! Szeptuchy nie pozwalają mówić, jakie kto dostał zalecenia , jeśli ktos opowie, nie będzie skuteczności ...Byłam , to wiem! W tej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach by nie opowiedział, tym bardziej , że sam byłby oskarżony ...bo przecież on , a nie szeptucha postawił sedes ..Rozstaje dróg to nie srodek jezdni! Ludzie, piszecie takie idiotyzmy, żeby wzbudzać nienawiść? szeptuchy są religijne , modląsię i nikogo nie krzywdzą. Wtydźcie się !

#24 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 06 luty 2014 - 16:40

Wydawało mi się, ze mamy XXI w. ale chyba coś przeoczyłam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych