Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

księgarnie w Mazie

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 19:26

hej,
co możecie powiedzieć o księgarniach w Mazie?
Podobno są 2, która jest lepiej wyposażona, jak z lokalizacja i obsługą?

PILNE!

Pozdrawiam Mariusz

#2 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 19:33

Ja zawsze chodzę do starej księgarni,czyli nie do KLEKSA,a do DOMU KSIĄżKI.
Cieplutko,w centrum i duża księgarnia, w Kleksie 2 osoba stoi już na schodach,bo nie ma gdzie się ruszyć:/
Co do wyposażenia tu i tu jest spoko,podręczniki szybciej Mojski przywiezie,ale literatura to tylko w Domu Książki.
Obsługa w Kleksie ok, w Domu Książki gorzej.Jak trafi się na ta młodą laskę to spoko,bo fajne książki proponuje i porozmawiać mozna co warto przeczytać,wie co mówi, gorzej jak jest ta starsza grubsza Pani.Niemiła,wszystko jej ciężko,nie zna w ogóle książek,chamska jest i o zwykłą reklamówkę trzeba prosić,a jak da to z wielka łaska.
Nie wiem czemu ja tam jeszcze trzymają.
No ale wybór należy do was,co kto lubi.
pozdro

#3 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 18:59

Oooo brawo popieram to co powyżej Pani napisała.
Ta kobieta z DOMU KSIĄŻKI jest okropna.Nie mam pojęcia, dlaczego taka duża firma toleruje kogoś takiego.
Niemiła, opryskliwa, nie potrafi pomóc w wyborze dobrej książki, z tego co zaobserwowałem wszystkim poleca to samo, 1 pozycję od nastolatki do emerytki, nie ma pojęcia o czym są książki, której próbuje wcisnąć klientowi.
PRL rządzi jak widać.
Smutne, bo sama księgarnia nie licząc Lipkowej, jest naprawdę na wysokim poziomie.

W Kleksie byłoby znośnie gdyby nie malutki lokal, no i dosyć ubogo jest jeśli chodzi o książki do poczytania, za to ściągi i opracowania najlepsze w mieście;)

To na tyle:)

Z poważaniem,
Piotr:)

#4 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 22:10

O ile sie orientuje ta nie mila Pani z Domu Książki jest właścicielką ksiegarni....

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:01

Przykro mi bardzo,ale się mylisz.
Księgarnia "DOM KSIĄŻKI" jest białostocką sieciówką od zawsze, tak samo jak ta w Zambrowie,Łapach i Ciechanowcu.
Skąd niby pomysł, że to prywatna księgarnia?

Poza tym Drogi/Droga M, czy nie uważasz,że nawet gdyby ta Pani była właścicielem,to ma prawo traktować klienta z pogardą i bez szacunku? Chciałbyś/chciałabyś robić zakupy w takich sklepach, gdzie strach się odezwać?

Pan w KLEKSIE jest jaki jest,ale nigdy nie patrzy na klienta jak na upierdliwa muchę, jest zawsze pomocny i miły,a to się bardzo w tych czasach liczy.

Kochani życzę Wam,a by w każdym miejscu personel odnosił się do Was kulturalnie i z szacunkiem.

Pozdrawiam ciepło w ten jakże markotny dzień:)

#6 ~mikel~

~mikel~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 19:50

kleks i wszystko jasne

#7 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 07:01

Ja mimo wszystko jednak obstawiam DOM KSIĄŻKI, jest przynajmniej w czym powybierać:)

P.S.Jak komuś Lipka nie leży, to niech zagląda do księgarni jak jej nie ma, PROSTE;)

#8 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 10:55

Pewnie,że DOM KSIĄŻKI!!! W KLEKSIE puchyyyyyyyyyy, nigdy nic nie ma i ten facet breeee:/

#9 ~marta kulesza~

~marta kulesza~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:24

lipka właścicielka od siedmiu boleści akurat! poza tym nie wydaje paragonów, za taka chamską obsługę należałoby zgłosić ta babę do skarbówki, ciekawe jak wtedy będzie spiewać. zwykła oszustka!!!!!

#10 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 13:15

Aj tam, narzekacie.Dzięki Bogu, że w w ogóle w Mazie są jakiekolwiek księgarnie.Osobiście wolę tą dużą białą w centrum miasta,ale ta mała tez nie jest najgorsza.W tej dużej są extra promocje, np. w Wielką Sobotę pani z dużej księgarni podarowała mi róże i poinformowała o dniu ksiązki:) fajnie, także ludzie nie narzekajcie,cieszcie sie z tego co jest:)

#11 ~marzenka z.~

~marzenka z.~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 16:20

ja obstawiam DOM KSIĄŻKI, duży wybór i sa nowości, tylko piekielnie gorąco tam,ale ogólnie spox

#12 ~MiSiAcZkOwA~

~MiSiAcZkOwA~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 11:29

Dzień dobry wszystkim:) W Mazowiecku są dwie księgarnie.Jedna i druga na średnim poziomie.Ponieważ "Dom Książki" jest w dobrym miejscu, w samym centrum,ale budynek jest paskudny z zewnątrz, dosłownie sypie się co razi w oczy,bo na tej ulicy wszystkie budynki odnowiono,ale za to w środku ta ksiegarnia jest miła,przytulna,ciepła i zawsze fajnie tam pachnie.Co do "Kleksa" miejsce również super,bo przy samym Dworcu,przyjezdni maja bliżej niż do tej drugiej księgarni.Minusem "Kleksa" jest wnętrze.Pnieważ to maluteńki lokalik,duszny i bez atmosfery,taki nijaki.Ale ksiązki są.Obie ksiegarnie sĄ dobrze wyposażone.Zgadzam sie z komentarzem którymś powyżej,że "Dom Książ" to nowości,promocje i literatura, a "Kleks" ma mnóstwo ściag,pomocy naukowych i podreczniki są raz dwa,zaraz za 2 dni, w "Domu Książki" trzeba dłużej czekać.Obsługa jest ogólnie ok tu i tu,zależy na kogo sie trafi.Pan Mojkowski jest bardzo miły,ale jesli ktoś go zastepuje to już nie zawsze jest tak sympatycznie.Co właściciel,to właściciel.Niemiła jest za to ta starsza pani z drugiej ksiegarni,tak jakby robila łaskę,że obsłuży klienta,no ale to nie jej prywatna ksiegarnia ,dlatego może nie stara sie tak jak pan Mojkowski.To chyba na tyle,mam nadzieje,że pomogłam.Obie ksiegarnie sa spoko,po prostu sa troche inne od siebie.Pozdrawiam i polecam sie na przyszłóść.

#13 ~Marta Zalewska~

~Marta Zalewska~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 17:18

Ja osobiście wolę księgarnię DOM KSIĄŻKI.Większy wybór i zdecydowanie bardziej kompetentna i milsza obsługa.

Pozdrawiam:)

#14 ~M@rgerita:*~

~M@rgerita:*~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 19:02

Kobieto, no proszę Cię! Miła obsługa? Jak szanowna Pani Urszula jest miła,to kaktus mi na czole wyrośnie! Bez przesady,książki maja fajne,ale ta właścicielka to pożal się Boże....Mam nadzieję,że ja ktos kiedyś też tak MILUTKO obsłuży:):P

#15 ~hemeso 113~

~hemeso 113~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 15:28

Phihihihihi popieram!!!! Ale i tak najlepsze przed nami,sprzedawanie starych książek.Jak ta baba zacznie warczeć,to strach wchodzić nie?MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!łaskę wielką robi phi!!!

#16 ~majkel~

~majkel~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 12:00

Hie hie hie!!!! Lipkowa stara cffaniara!!!

#17 ~markos~

~markos~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 21:34

heya.wie ktos cos na temat skupu uzywanych podrecznikow w domu ksiazki?PILNE!!!!!!!!!!!!

#18 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 11:35

ta druga dziewczyna skupuje, lipkowa jak zwykle nie chce brac urzywanych ksiazek,pozdro

#19 ~Ewelina Kostro~

~Ewelina Kostro~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:59

To prawda, właścicielka co roku to samo robi.Skupuje książki owszem,ale tylko od znajomych.To nienormalne,bo widziałam na własne oczy jak kobieta czekoladki za skup książek jej przyniosła.Ja w tamtym roku 3 razy próbowałam sprzedać książki i nic, wczoraj to samo, nie i koniec.W takim razie pytam po co rozgłaszać,że się skupuje, skoro tak nie jest i nieważne czy był mój syn czy ja,dzięki Bogu,że jest jeszcze kiermasz szkolny,a podręczniki kupię u pana Mojkowskiego skoro tak.Pozdrawiam.

#20 ~halama~

~halama~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 09:44

pheh otóż to;) szkoda,że kleks nie skupuje. panie mojkowski zastanowi się pan nad skupem starych podręczników:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych