Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

księgarnie w Mazie

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wawrzyniak~

~wawrzyniak~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 10:48

taaaaaaaaaa...już prezesa lipka wywalili, to może i prezes lipkę też wykopią hahahaha... przynajmniej swobodnie będzie można książki pooglądać,a nie pod obstrzałem brrrrr!!!!!

#22 ~hrhhrhrewhrwerhweghehheh~

~hrhhrhrewhrwerhweghehheh~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 11:49

Lipek to ten koleś z wąsiskiem?Stary to on już tam nie pracuje?Szkoda bo w sumie kolo nie był najgorszy gorzej ta jego foka wiecznie nadęta gwiazda ja pierd...e!

#23 ~tepek calcial~

~tepek calcial~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 06:21

aaaaaaaaaaa co ja mam chodzic do tej bialej ksiegarni ,placic i jeszcze na tych lipkow naburmuszonych patrzec jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee za takie zahowanietoz torbami boni pojda

#24 ~maksio~

~maksio~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 22:05

a kto slyszal ze lipka otwiera swuj burdel z ksiazkami?! hiehie ciekawe kto tam pojdzie;P

#25 ~EWKA~

~EWKA~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 07:51

o mamusiu kochana, a któż pójdzie do tej złodziejki!

#26 ~hohoihioop~

~hohoihioop~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 17:41

lipska juz interesa zawija, lokal do wynajęcia od 15 sierpnia, no patrz furrory jakos nie zrobiła phehhe

#27 ~Marcia~

~Marcia~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:14

Ej, gdzie najlepiej zamówić podręczniki??? PILNE!

#28 ~kwiatek9~

~kwiatek9~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:24

co do podręczników to kleks bo jest większy wybór, a jak coś brakuje to na następny dzień jest, polecam.

#29 ~megan~

~megan~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:47

Duża biała w centrum, wszystko jest, antykwariat również, biorą wykazy, dzwonią jak wszystko jest, super :-)

#30 ~mmmmmm~

~mmmmmm~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:48

aby nie do Edypa-bieda z nędzą

#31 ~EDYP~

~EDYP~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 11:13

Księgarnia Edyp zaprasza do skorzystania z loterii wakacyjnej "Kup podręczniki wygraj skuter". Za każde wydane 50 zł masz kupon loteryjny czym więcej kuponów tym większa możliwość wygrane. Skorzystaj z losu szczęścia a może uda Ci się wygrać. Zapraszamy
Księgarnia Edyp
Galeria Zielona

#32 ~walek~

~walek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 22:50

tak, tak, tylko niech edyp jeszcze doda, że ta loteria to pic na wodę  to raz, a dwa ten wasz rabat to smiech na sali kleks i dom książki maja 2 razy większy, za ten wasz rabat to skutery 3 kupie sobie pheh

#33 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:37

a w Edypie jak była bida tak i jest nadal, żenada po prostu

#34 ~ratego~

~ratego~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:50

Na 90 proc. znajdziesz to na Livro i to na przyjemnych warunkach. Księgarnie stacjonarne zawsze mają zdecydowanie drożej, więc raczej nie ma się specjalnie nad czym zastanawiać. Jakieś tam pojedyncze sztuki można kupować stacjonarnie, ale tak to nie ma sensu. Przepłaca się. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych