Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

420 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 07:14

Kobieta musiała kumuś podpaść, że tak chce ją niszczyć. Każdy kij ma dwa końce. Warto o tym pamiętać.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 07:27

Tylko w Polsce panuje przekonanie ze studia i tytul mgr daja wszechwiedze, prawo do wykonywania jakiegos zawodu badz decydowania o czymkolwiek. Jakos reszcie swiata wystarcza to ze ktos wie co robi i ze robi to dobrze.

#3 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 07:44

A co tam dyplom wyższej uczelni. Ważne, że umie robić to, co robi i robi to prawidłowo. Dzisiaj dyplomy wyższych uczelni (prywatnych) ma co najmniej połowa młodych ludzi. I co z tego? Ciekawe, ilu z tych absolwentów wyższych uczelni mogłoby dorównać w wypełnianiu obowiązków tej pani po maturze?

#4 ~nieuk~

~nieuk~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 08:01

Królową wszystkich nauk jest PRAKTYKA.

#5 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 08:04

To jak jest w końcu, ma maturę, czy nie ma?
Jarek pisze, że nie ma!

#6 ~do mgr~

~do mgr~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 08:29

Narobiło się różnych niby uczelni i co drugi to mgr , który nie umie tabliczki mnożenia nie mówiąc o ortografii

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 09:14

Oczywiście, zwolnić kobietę bo nie ma wyższego wykształcenia. Przecież teraz tylu magistrów musi w galeriach i innych Auchanach pracować..
Zatrudnić małolatę z fakultetem, która nawet nie wie jak obliczyć procent z całości. Ale za to dyplom ma!

#8 ~~nika~~

~~nika~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 09:15

moja znajoma nawet matury nie ma a ma wlasna firme i sama prowadzi ksiegowosc,interes kwitnie. moim zdaniem nie papierek a doswiadczenie wazniejsze

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 09:35

Studia są przepustką do uzyskania uprawnień również w ksiegowości. Praktyka jest bardzo ważna, ale wiedza ze studiów też jest potrzebna i tylko ignorant ją deprecjonuje.
Na jednej z suwalskich uczelni wyższych kwestorem tez została kobieta bez wyższego wykształcenia;) Uzupełniła wykształcenie na tej samej uczelni.
W naszym kraju najlepszym wykształceniem są znajomości.

#10 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 09:40

Bez przesady... księgowa główna bez mgr! Tylko w Suwałkach! W świecie są pewne standardy ...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:22

Jakie np?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:23

Studia są przepustką do uzyskania uprawnień również w ksiegowości.

Tylko w tak popie... kraju jak PL.

#13 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:38

A co Was tak boli? Zazdrość Was zżera? Bo kobieta bez mgr przed nazwiskiem ma dobrą pracę? Przepracowała w tym zawodzie kupę lat i założę się że wiedzę ma o wiele większą niż nie jeden z tych wykształconych... Aż się nie dobrze robi jak się widzi taką zawiść... Ogarnijcie się trochę... Poza tym wydaje mi się że to nie wasza sprawa.. nie wy ją zatrudniacie i nic wam do tego kto w tej firmie pracuje...

#14 ~~Paweł~~

~~Paweł~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:40

Poprzednik miał studia, to go PIS wyrzucił.

#15 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:08

To jak jest w końcu, ma maturę, czy nie ma?
Jarek pisze, że nie ma!

Jarek ma rację,prezes choć sprawdzał w kadrach akta księgowej i stwierdził,że brak świadectwa dojrzałości (maturalnego) to do gazety podał,że maturę zdała.

#16 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:24

Bez przesady... księgowa główna bez mgr! Tylko w Suwałkach! W świecie są pewne standardy ...

Ale można zatrudnić główną księgową z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w księgowości.Takich ludzi w Suwałkach jest dużo.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:36

W naszym kraju najlepszym wykształceniem są znajomości.

#18 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 13:12

średnie wykształcenie w Polsce ma sie także bez matury - czy ma mature czy tez nie, nie jest to ważne - najważniejsze jest że bije na głowe swoja wiedza niejednego profesora z uczeln,i ktory na wykładach czyta podreczniki zamiast robic to za co bierze powiedzmy malutkie pieniadze - wykłacać - zycze tej pani dlugich lat owocnej pracy

#19 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 13:18

NIE ROZUMIEM TEJ SPRAWY Z KSIEGOWĄ W PKS S.A W SUWAŁKACH JA PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE I TEŻ NIE MAM MATURY ,KOBIETA UMIE KSIĘGOWAĆ TO I PRACUJE ,NAWET JAK BY NIE MIAŁA MATURY TO NIE ROZUMIEM TEJ ZAZDROŚCI ,TO NIE KSIĘGOWA Z PKSU JEST WINNA ZE W POLSCE JEST KRYZYS !!! BYŁY PRZEZYDENT LECH WAŁĘSA NIE MIŁĄ MATURY A RZĄDZIŁ POLSKĄ

#20 ~czesiek~

~czesiek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 13:18

A więc od dzisiaj zwracamy się: Pani Profesor

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych