Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na burmistrza Knyszyna?

10465 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 19:26

To czemu Robert S jest co niedziela w kościele w Knysyznie? 

Jeszcze jeden wolontariusz.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 05:26

Bo chce. A ty się pień ze złości

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 09:23

Jak trwoga to do Boga.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:27

Jak trwoga to do Boga.

To chyba o "nawróconym" chmielu, ktory zaczął chodzić do kościoła w kampanii wyborczej, czyli jakiś dwa miesiące przed wyborami.

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:35

Na 100% będzie na kweście 1 listopada. Za to ponoć nie wezmą na listę Chmielewskiego.

No jasne. Jak ma być Matyszewski i Daniszewski to nie Chmielewski. On przecież obu tych panów nie lubi.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 17:49

Pan T.Malesiński,H. Hadryk, Cz.Konopko.Ks. Ignatowicz.. Cz.Łotowski,  E.Chodorowski, H. Stasiewicz, A. Stefanowicz,, Kto następny ?

1.Co do kilku mialabym uwagi.2.Temat jest biezacy i na dzien dzisiejszy szukam takiej osoby godnej stanowiska burmistrza.3.Bezinteresownie tzn. nie bedac na stanowisku burmistrz czy wojta.

Tez mam uwagi do ich "bezinteresowności". Jedni wywiązywali się ze swych obowiązków lepiej inni gorzej ale wszyscy brali za to pieniądze. Więc gdzie ta bezinteresowność?

Niektórzy zostawili po sobie "pamiątki". Wymienię dla przykładu dwa niezagospodarowane dotychczas budynki. Jeden przy straży, przy ul Goniądzkiej, drugi budowany niby dla straży, przy Szkolnej.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 17:51

Pan T.Malesiński,H. Hadryk, Cz.Konopko.Ks. Ignatowicz.. Cz.Łotowski,  E.Chodorowski, H. Stasiewicz, A. Stefanowicz,, Kto następny ?

1.Co do kilku mialabym uwagi.2.Temat jest biezacy i na dzien dzisiejszy szukam takiej osoby godnej stanowiska burmistrza.3.Bezinteresownie tzn. nie bedac na stanowisku burmistrz czy wojta.

Tez mam uwagi do ich "bezinteresowności". Jedni wywiązywali się ze swych obowiązków lepiej inni gorzej ale wszyscy brali za to pieniądze. Więc gdzie ta bezinteresowność?

Niektórzy zostawili po sobie "pamiątki". Wymienię dla przykładu dwa niezagospodarowane dotychczas budynki. Jeden przy straży przy ul Goniądzkiej, drugi budowany niby dla straży przy Szkolnej.

#28 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:18

Niektórzy zostawili po sobie "pamiątki". Wymienię dla przykładu dwa niezagospodarowane dotychczas budynki. Jeden przy straży, przy ul Goniądzkiej, drugi budowany niby dla straży, przy Szkolnej.

Ciszej nad trumnami. Niektorzy już nie żyją i nie trzeba ich zaczepiać w kontekście przyszłego burmistrza.

#29 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 16:26

A czemu był na pożegnaniu lata? To proste. By wkurzyć ekipę dwugłowego, na szyi Wysockiej i przypomnieć, že wystartuje w wyborach.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 17:20

Dziwne pytanie. Każdy wierzący chodzi w niedzielę do kościoła.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 17:56

Dziwne pytanie. Każdy wierzący chodzi w niedzielę do kościoła.

Żeby to jeszcze przekładało się na relacje z innymi ludźmi. Nie mam na myśli pana Sidorskiego, trudno mi go oceniać, ale tylu jest wokół mnie zakłamanych ludzi, że głowa mała.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 18:15

Żeby to jeszcze przekładało się na relacje z innymi ludźmi. Nie mam na myśli pana Sidorskiego, trudno mi go oceniać, ale tylu jest wokół mnie zakłamanych ludzi, że głowa mała.

Większość z nich lata do kościoła, a tam patrzy, kto przyszedł i po co. A jak wychodzi to oplotkuje kogo się da.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 18:32

Większość z nich lata do kościoła, a tam patrzy, kto przyszedł i po co. A jak wychodzi to oplotkuje kogo się da.

Niektórzy może nie plotkują, ale zrób coś nie po ich myśli, będą mścić się do końca życia, albo i dłużej. Za to z kościoła wychodzą jako ostatni. Tacy rozmodleni. A gdzieś jest przecież napisane, że wiara bez uczynków jest martwa. To jest dopiero hipokryzja!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 18:41

A wracając do tematu. Wiemy, że wystartuje obecny, Sidorski i Wysocka. Wybór jest prosty. Sidorski.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 19:00

A wracając do tematu. Wiemy, że wystartuje obecny, Sidorski i Wysocka. Wybór jest prosty. Sidorski.

Ale dlaczego Sidorski? Toż miał dwie kadencje na wykazanie się i w ogóle się nie sprawdził. To już prędzej Wysocka.

#36 ~dzannet157~

~dzannet157~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 03:45

Przestancie pisac o Wysockiej bo bedzie marazm nad marazmy az spac sie odechcialo.Przez tyle lat  mogla sie wykazac i co zawsze ktos /cos bylo na przeszkodzie tylko nie kasa.Bezinteresownie bierze kaseAmen

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 19:07

Niektórzy może nie plotkują, ale zrób coś nie po ich myśli, będą mścić się do końca życia, albo i dłużej. Za to z kościoła wychodzą jako ostatni. Tacy rozmodleni. A gdzieś jest przecież napisane, że wiara bez uczynków jest martwa. To jest dopiero hipokryzja!

Musisz dobrze obserwować w jakiej kolejności wychodzą ludzie z kościoła. Jakie to ma znaczenie dla ciebie, że ktoś dłużej się modli? 

To jest dopiero "hipokryzja" takie myślenie !

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 19:26

Musisz dobrze obserwować w jakiej kolejności wychodzą ludzie z kościoła. Jakie to ma znaczenie dla ciebie, że ktoś dłużej się modli?
To jest dopiero "hipokryzja" takie myślenie !

Tego nie trzeba obserwować, to wszyscy widzą. Jakie to ma dla mnie znaczenie? Otóż takie, że jak później widzę jak ta rozmodlona osoba traktuje innych ludzi, to tracę wiarę, że świat może być lepszy. I ty moje myślenie o zgrozo nazywasz hipokryzją!

#39 ~Zofia z Sofiowki~

~Zofia z Sofiowki~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 03:19

ducha zygmunta wywolajta i bedzie wam radzil abo nawet i żondzil

#40 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 06:53

Czyli jak na razie trzech kandydatów. Obecny, wysocka i Sidorski . Jak dla mnie wybór jest jasny. Sidorski. Nie wyobrażam sobie kolejnej kadencji chmiela, a wysocka to lepiej nie mowić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych