Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na burmistrza Knyszyna?

9858 odpowiedzi w tym temacie

#9841 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:59

Baszty? Jakie baszty? Mury obronne zasieki szykany przed wś.skimi Januszszami. Dobrze jest jak jest przecież perfekcji się nie poprawia perfekcji według MUZGÓW

#9842 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:03

Proszę wyjaśnij też mi. Bo skoro twierdzisz uparcie że oni nie są niczemu winni, że nie mają sobie nic do zarzucenia, że ich zachowanie przez ostatnie lata było jak najbardziej na miejscu to dlaczego zabrakło odwagi aby podejść, wziąść żonę zmarłego za rękę i powiedzieć "Wyrazy współczucia". Proszę wyjaśnij bo nie rozumiem.

Wtedy to dopiero posypałoby się na nich od niektórych osób. Wiesz co? Coś Ci przypomnę:"Nie sądź, a nie będziesz sądzony", bo to może się odwrócić w twoją stronę. Miłej niedzieli.

#9843 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:09

Wtedy to dopiero posypałoby się na nich od niektórych osób. Wiesz co? Coś Ci przypomnę:"Nie sądź, a nie będziesz sądzony", bo to może się odwrócić w twoją stronę. Miłej niedzieli.

To niektóre osoby ważniejsze niż rodzina zmarłego? To raczej strach przed spojrzeniem w oczy rodzinie. Ciekawe dlaczego?

#9844 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:16

To niektóre osoby ważniejsze niż rodzina zmarłego? To raczej strach przed spojrzeniem w oczy rodzinie. Ciekawe dlaczego?

Oj jacy wy wszyscy nieskazitelni!

#9845 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 16:00

A Ty swiety!

#9846 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 17:25

A co jak się niema ani godności ani honoru ani nawet pomysłu na jakie kolejek działania na rzecz gminy? To jest dopiero porażka Posejdona. A wstyd na całe województwo. Z drugiej strony teraz każdy będzie wiedział że istnieje dziura zwana Knyszynem. Na marginesie jaką nazwę nosi to plemie skoro mamy WODZA . Plemię zdechła Wrona? Czy bezpański pies?

Plemię, które okradło króla ...

#9847 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano dziś, 17:29

Plemię, które okradło króla ...

Tzn ?

#9848 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 17:30

Nikogo tu nie osadzilem zadalem tylko pytania. Twoja odpowiedź wyjaśnia jednak wszystko. Dziękuję.

#9849 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 17:47

Januszsz z Mietkiem albo zapili albo szykują kampanię albo w parku wronami psy karmią

#9850 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:06

A Ty swiety!

Oczywiście że nie.

#9851 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:07

To co Ty wyczyniasz dla ludzi dopiero będziesz osądzony.Pamiętaj zło wraca.

#9852 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:08

Nikogo tu nie osadzilem zadalem tylko pytania. Twoja odpowiedź wyjaśnia jednak wszystko. Dziękuję.

Nie ma za co. Interpretuj sobie jak chcesz.

#9853 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:11

To co Ty wyczyniasz dla ludzi dopiero będziesz osądzony.Pamiętaj zło wraca.

Ja wyczyniam? Chcesz mnie osądzać, nie wiedząc kim jestem ? Dobre.

#9854 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:19

Chyba masz nieczyste sumienie ,skoro jest odzew.

#9855 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:33

Chyba masz nieczyste sumienie ,skoro jest odzew.

Po prostu lubię odpowiadać, a moje sumienie oceni ten na górze.

#9856 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 18:47

Jeżeli umiera ktoś ważny współpracownik. Pracodawca z zastępcą mają obowiązek złożyć rodzinie kondolencje. Tego nie uczyniła władza,zwalają że był przewodniczący i zastępca Rady ,sekretarz radna na bani. Więc to co opisują ludzie uważam za jest prawdą,czują się winni.

#9857 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 20:29

Januszsz śpisz czy co?

#9858 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano dziś, 20:32

Morze karmisz psy wyrobami.
.

#9859 ~Gość~