Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Kto zna dobrą szkołę nauki jazdy?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~krysza~

~krysza~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2012 - 11:02

Heja! kto może polecić mi dobrą szkołę nauki jazdy w Ostrołęce??? myślałam, żeby zapisać się do Znaku, ale sama nie wiem i nie potrafię się zdecydować! czekam na jakieś obiektywne i rzetelen info:)

#2 ~człowiek_z_blizną~

~człowiek_z_blizną~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 22:42

żeby znaleźć dobrą szkołę nie trzeba się aż tak bardzo wysilać, wejdź sobie na jakąś stronę z rankingiem szkół np. www.autoq.pl - obczaj na stronce zdawalności, ceny, zniżki itd., ewentualnie możesz jeszcze popytać znajomych, ale skoro tu się pytasz to chyba nie potrafią Ci doradzić :) swoją drogą Znak jest ok, moja dziewczyna chodziła do nich na kurs i zdała za 3 razem, a wielkiego talentu do prowadzenia auta nie miała:) pzdr

#3 ~katrina~

~katrina~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 12:11

CHCIAŁAM powiedzieć że chodziłam na kurs do mzk przygotowanie było dobre do egzaminu lecz łuk nie a to jest podstawa na egzaminie i go oblałam postanowiłam zmienić szkołę na ZNAK po 20godzinach byłam pewna juz ze zdam ponieważ było bardzo dobre przygotowanie a przedewszystkim wsparcie instruktora bardzo polecam to szkołe lecz bardzo dużo zależy od nas samych polecam również pana instruktora Artura za super przygotowanie

#4 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 08:36

W znaku i ja byłam przed przeprowadzką, nie mogę powiedzieć, że źle uczyli. Teraz jestem tutaj* i też nie jest źle. Ważne, żebyś znalazła szkołę, w której możesz jeździć rano i wieczorem.

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 13 listopad 2013 - 08:53
*link-reklama

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 19:27

białystok, faworyt, pan sławek

#6 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:38

SPEED oczywiscie☺bardzo dobrze ucza.luk to podstawa i gorka☺zdalam za pierwszy razem☺polecam bardzo☺

#7 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:17

Szkoła Nauki Jazdy 'Kurs' pana Szymańskiego !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych