Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 11:56

Może to wasza gwiazda ale na pewno nie moja

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:13

ale i zaszczyt tą nasza gwiazdę kopnął? Gdyby mi płacili to bym nie poszła do tego Zyda, co poniża Polaków i Polskę.

#3 ~blondloczek1~

~blondloczek1~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:14

Jakie czasy - takie gwiazdy. Dno artystyczne ...

#4 ~mito~

~mito~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:21

Żenada, rżał jak wykastrowany koń i nic modrego nie powiedział no wiesz ,no wiesz.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:23

ale i zaszczyt tą nasza gwiazdę kopnął? Gdyby mi płacili to bym nie poszła do tego Zyda, co poniża Polaków i Polskę.

Wielbicielka radyjka miłosierdzem zionie?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:27

Super gość! Niektórych zazdrość zżera, ale takie jest życie. Do opery, filharmonii państwo (czyli my wszyscy) dopłaca, do tego Pana nie. Mało tego, on płaci podatki!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 13:03

NA EURO 2012 NASZA REPREZENTACJA W KOSZULKACH BEZ ORZEŁKA! Mozna sobie zadać pytanie: czy jest to jeszcze reprezentacja Polski? .i "powiedzom",że takkkkk.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 13:04

Niciek to nie nasz, to ichny...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 13:07

Super gość! Niektórych zazdrość zżera, ale takie jest życie. Do opery, filharmonii państwo (czyli my wszyscy) dopłaca, do tego Pana nie. Mało tego, on płaci podatki!

A czego mu zazdrościć?, że przyjąłgo ten co każe flage Polski wsadzać w .? Wiesz, nie ważne dla Nitki gdzie i u kogo, ważne agy gebe pokazać. To jest tylko żałosne.

#10 ~charlie~

~charlie~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 13:07

Autorze, popraw błędy w artykule.
Ja sam zauważam w nim dwie nieprawdziwe informacje.KŁAMLIWE.

#11 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 14:18

Dziwne, że Kuba wcale jakoś się na nim nie wyżywał. było śmiesznie, ale dzięki temu Niecik będzie miał jeszcze więcej fanów.

#12 ~polka~

~polka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 14:24

kilka tekstów palnął zupełnie niepotrzebnie. wojewózki gdyby chciał, to by go zniszczył. ale wyszło śmiesznie na pewno. a może o to chodziło?

#13 ~karolcia~

~karolcia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 14:47

Wojewudzki Z Gasowskim w taki inteligentny sposub robili z niego jaja a on tylko smial sie jak dziecko ktore nie wie o co chodzi. Robi obciach dla grajewa NIECIK z NIECKOwa powinno byc widac ze tam szkole konczyl hahha

#14 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 16:50

Było się przynajmniej z kogo pośmiać... bo Kuba to widać, że zaprosił go dla śmiechu. Dla mnie to Niecik nie popisał się inteligencją.. żenada...

#15 ~Wowa~

~Wowa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 04:17

Chłopak spiewa i tańczy w stylu prowincjonalnym, gorzej już te jego dziewczyny się ruszają, One by bardziej odpowiadały do klubu erotycznego.Wojewódzi to drugi wieśniak któremu brak pomysłów do rozrywki.

#16 ~Grajewiak~

~Grajewiak~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 05:20

Żyjemy w XXI wieku i ludzie nie wynaleźli maszyny do mierzenia głupoty.Ten cały "król disco polo" przekroczył wszystkie możliwe granice głupoty.Dla mnie osobiście Pan Niecik jest przepraszam za słowo deb***em/deb***EM/.On szkodzi dla naszego kochanego miasta Grajewa. Ludzie oglądając tego "króla"myślą,że Grajewo to wioska typu Niećkowa.

#17 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 07:16

Mam 51 lat. Oglądając program i wyczyny Niecika wstydziłem się, że jest on z Grajewa. Swoim zachowaniem cofnął muzykę disco polo o 25 lat. Wtedy w początkach takich samozwańczych "artystów" było wielu, ale szybko wypadli z obiegu.Mam nadzieję, że Niecik też tak skończy. Nie będę jego obrażał chociaż on swoim występem u Kuby obraził mnie i napewno wielu Grajewian. Nie chcę, żyby ktoś taki "sławił" moje miasto.

#18 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 12:30

Koleżance wyżej to radziłabym zajrzeć najpierw do słownika ortograficznego, a dopiero potem wypisywać swoje zdanie na dany temat.
Uważam, że występ Niecika był jak najbardziej ok. Nie można na każdym kroku krytykować jego osoby. Myślę, że wiele osób oceniających go wyłącznie po pozorach i nie znających go osobiście nie ma racji. Jest to ułożony człowiek, który po prostu spełnia swoje marzenia, a Was wszystkich tak to boli prawda.
Ma swoje 5 minut i je wykorzystuje. Skąd tyle złości i nienawiści w Was do niego??? Pozwólcie mu się realizować w swojej pasji. Nie bądźcie obłudni. Wątpię aby ktokolwiek kto wypisuje o nim takie wstrętne rzeczy i życzy mu jak najszybciej podwinięcia nóg miałby odwagę powiedzieć mu to prosto w twarz!!!

#19 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 15:40

Wojewódzki zapromował Niecika za jego sukces w postaci 27 mld odsłon jego teledysku na Youtube. Dla mnie to nie sukces Niecika tylko porażka Narodu Polskiego.

#20 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 18:26

niecik ma wszystko kase slawe i kobiety i zazdrościcie mu wieśnuiaki z grajewa hehhehe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych