Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 11:32

CZY TA PANI JEST NORMALNA? MOŻE KTOŚ Z FORUM ZNA JĄ BLIŻEJ?.

#2 ~henry~

~henry~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 11:55

Gessler zna realia gastronomii jak kura pieprz.
20 lat "przerobiłem" w tej materii i wniosując , to pani Magda mogłaby mi skarpety uprać, co najwyżej.

#3 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 13:07

@henry ty 20 lat przerobiles, ale chyba w Topolance lub w słynnym barze na Mickiewicza. Zajdz do którejkolwiek restauracji Gesslerowej w W-wie to zobaczysz co to gastronomia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 13:31

byłem w Zielniku na Odyńca, kawa beznadziejna.

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 14:41

To co zobaczyłam po odwiedzeniu byłego parole to jakaś masakra. Po porzednim fantastycznym menu i jednymi z najlepszych steków w Krakowie zostało skrzyżowanie baru mlecznego z knajpą na Krupówkach.
Może właściciele się opamiętają i wrócą do poprzedniego menu, bo ta rewolucja raczej nie przyspoży klientów.

#6 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 21:03

Rewolucja nastapila,ale w mojej psychice!Ta restauraja będzie mi się kojarzyc głownie z tym wypadkiem i popisem szalejącego babska w cudzym lokalu.Pawie pióra przynoszą nieszczęście,pani Gessler!

#7 ~mx~

~mx~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 15:14

Ta kretynka powinna wypłacic chłopakowi odszkodowanie. Kto wymyśla takie zabawy nie mając pojęcia że arm wrestling to bardzo niebezpieczna zabawa i mega kontuzyjna. To brak odpowiedzialności i elementarnej wiedzy na temat tego sportu.

#8 ~lux~

~lux~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 15:15

@henry ty 20 lat przerobiles, ale chyba w Topolance lub w słynnym barze na Mickiewicza. Zajdz do którejkolwiek restauracji Gesslerowej w W-wie to zobaczysz co to gastronomia.

hahahaha co ty bełkoczesz baranie? nawet w Jej Fukierze jest syf.

#9 olkaa

olkaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2017 - 12:57

No myślę, że czasami przesadza z tym jak się zachowuje :/

#10 Małgocha

Małgocha

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 październik 2017 - 10:06

Ten program od jakiegoś czasu to dość marna reklama. Chociażby z tego względu, że ludzie oglądają go, żeby zobaczyć ściekła Geslerkę w akcji, a nie, by wybrać się potem do którejś z tych knajp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych