Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zenszal~

~zenszal~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 13:02

I znowu reklamujecie tą hochsztaplerkę .

#2 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 12:09

Jak tą brudaskę i mierną znawczynie kuchni można przedstawiać za jakikolwiek wzór? W życiu nie pójdę do restauracji, w której ta szmaciara była, bo zawsze będę widział te jej brudne i tłuste paluchy którymi grzebie w garach. Desperacja właścicieli lokali nie zna granic. Wystarczy raz zawitać do lokalu tej lochy i przypadkiem zerknąć tam do kuchni i na zaplecze, żeby przekonać się o panującym tam syfie. Brudne toalety i jedzenie niepierwszej świeżości to popisowe produkty tej syfiary.

#3 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 12:10

Jak tą brudaskę i mierną znawczynie kuchni można przedstawiać za jakikolwiek wzór? W życiu nie pójdę do restauracji, w której ta szmaciara była, bo zawsze będę widział te jej brudne i tłuste paluchy którymi grzebie w garach. Desperacja właścicieli lokali nie zna granic. Wystarczy raz zawitać do lokalu tej lochy i przypadkiem zerknąć tam do kuchni i na zaplecze, żeby przekonać się o panującym tam syfie. Brudne toalety i jedzenie niepierwszej świeżości to popisowe produkty tej syfiary.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 22:23

Dzieki wizytacji Magdy Gessler dowiedzialam sie o tej restauracji i z ciekawosci zdecydowalam ze z rodzina zjemy cos pysznego, to co tam zastalam calkowicie odbiegalo od tego co widzialam w telewizji. Przy brudnym stoliku siedzielismy poł godziny, nikt do nas nie podszedl pomimo ze obcy ludzie z sasiedniego stolika zwracali uwage kelnerce. niestety skonczylo sie na tym ze opuscilismy lokal, bylismy zawiedzeni dezorganizacja pracy tego lokalu. Od wizyty m. Gesler minely trzy miesiace i uwazam ze takim ludziom jak wlasciciel tego lokalu nie warto pomagac. Moze fakt ze przy stosie brodnych talerzy nie bylo nas widac, mimo ze mąz ma 2 metry wysokosci. moze wlasciciel liczyl ze zastapimy zmywarke do naczyn i wylizemy resztki po poprzednich gosciach. No coz skonczylo sie na tym ze opusilismy lokal glodni i wkurzeni. ludzie z sasiedniego stolika smiali sie ze nie doczekalismy sie obslugi. Goscie ktorzy w tym samym czasie przyszli do lokalu mieli wiecej cierpliwosci i czekali dalej- ich poprzednicy zostawili chociaz salate.
Nie polecam tej restauracji ludziom ktorzy sa glodni i uwarzaja ze 'klient to nasz pan'
Generalnie brod smrod i ubustwo, nie polecam Luiza

#5 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 19:04

nie polecam tej restauracji. Byłem dzisiaj z zamiarem zjedzenia dobrego, domowego jedzenia. Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła. Wiele do życzenia pozostawia czystość w lokalu (brudne krzesło z resztkami jedzenia), do tego brak ciepłej wody w WC oraz brak ręczników. Nie podobało mi się również głośne włączenie muzyki i mycie podłogi przy mnie - dając tym samym do zrozumienia, że chcą zamykać (podobno czynne do 20:0?? - potwierdzone zresztą telefonicznie). Kelner (manager?) - jako osoba paląca, nie powinien palić w holu wejściowym czy też przechodzić z odpalonym papierosem przez restaurację - przy samym wejściu wisi informacja, że od listopada obowiązuje zakaz palenia w restauracji. Czyżby dotyczył tylko Klientów? :) Zaskoczenie nastąpiło w momencie wręczenia rachunku. 2,20zł niby nie dużo, ale nie lubię jak ktoś w żywe oczy mnie oszukuje - ceny na paragonie różniły się z cenami w menu. Pozostawiłem to już bez komentarza.

Clou zaskoczenia było opuszczenie lokalu. Kelner - manager NIEZWŁOCZNIE po moim wyjściu zamknął drzwi na klucz i gwałtownie opuścił roletę zewnętrzną. W takim razie do której mają tam czynne? Wyszedłem kilka minut po 19....

#6 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:25

kelnermenadżer to powinien sobie zreperować, wybielić i powstawiac zeby, bo wygląda jak kloszard, fuj i te brudne pazury

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych