Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kucharka~

~kucharka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 08:41

[quote name='Gość' timestamp='1286124454' post='214971']
Może i zarozumiała, ale profesjonalistka. Uczestniczący w programie niech się zdecydują: bylejakość i radosna twórczość restauracyjna czy profeska okupiona pracą. Nic łatwo nie przychodzi, a opier*** od osoby znającej się na swoim fachu nie powinien być chyba powodem do załamania nerwowego..

Za ta boginie kuchni pracuje caly sztab ludzi.Czy nie widzicie,ze to wszystko jest robione na pokaz. Wyszukiwanie najdrobniejszych sladow kuchu,krzywienie sie na smaczne naprawde potrawy??.Znam bialostocki PEPPERS,znam ta kuchnie i musze powiedziec,ze potrawy sa naprawde smaczne i gustownie podane.Profesjonalizm-owszem,ale w niszczeniu ludzkiej psychiki.

#22 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 06:20

A ja byłem w Białym.I wiem gdzie można zjeść tanio i ze smakiem.Kochani sieć topolanka...jest najlepsza w Polsce.I żadna Gessler tego nie zmieni.Wspaniałe jadło.Smaczne i tanie.Pozdrowienia dla Białego.

#23 ~XOXO~

~XOXO~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 15:08

tutaj tekst o najnowszej rewolucji !!

http://www.sadeczani...nosci/art/28192

#24 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 00:09

Może i zarozumiała, ale profesjonalistka. Uczestniczący w programie niech się zdecydują: bylejakość i radosna twórczość restauracyjna czy profeska okupiona pracą. Nic łatwo nie przychodzi, a opier*** od osoby znającej się na swoim fachu nie powinien być chyba powodem do załamania nerwowego...

Mam poważne wątpliwości co do jej profesjonalizmu,chyba lepiej stwierdzić że chciała zarobić i to będzie bliższe prawdy.Niestety ten program to niewypał i dziwie się że sponsorzy tego programu jeszcze się nie wycofali,bo powinni to zrobić już po pierwszych odcinkach. Ta pani jest arogancka,bezczelna i wręcz chamska. Robi z siebie wielką znawczynie kuchni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych