Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lachowianka~

~lachowianka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:03

Niech zadecyduje o tym sąd czy był winny czy nie. Tylko szkoda mi strasznie tej kobiety bo ślady są straszne. Może chłopak też przeżywa ,ale to trzeba było pomyśleć inaczej. Zatrzymać się po uderzeniu jej. Niech sprawiedliwość rozlicza.

#22 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:05

Człowieku ona nie szła sama tylko ze świadkiem. i nie była ubrana na czarno tylko w białą kurtkę. widziałam ją 2 godziny przed tym zdarzeniem co ty za banaluki opowiadasz.

#23 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:24

zastanówcie sie jak chłopak móggł ją potrącic to były znaki na masce ona leżala na drodze było ciemno i ciemno była ubrana widocznie niewidzial jej i ciągnął ją bo nieczuł nic specjalnie tego niezrobił piła wczesniej w sklepie prawie do nie przytomnosci .Czepiacie sie młody chłopak ciekawe jak wytrzyma psychicznie to przez jakoś pijaczke

to alkoholik musi umrzeć taką śmiercią tak alkoholizm to choroba

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:26

czyli każdy chory człowiek musi umżeć żeby nikomu życia nie zmarnować ludzie jaka znieczulica nie wiadomo co kogo czeka

#25 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:30

zastanówcie sie jak chłopak móggł ją potrącic to były znaki na masce ona leżala na drodze było ciemno i ciemno była ubrana widocznie niewidzial jej i ciągnął ją bo nieczuł nic specjalnie tego niezrobił piła wczesniej w sklepie prawie do nie przytomnosci .Czepiacie sie młody chłopak ciekawe jak wytrzyma psychicznie to przez jakoś pijaczke

Od kiedy w sklepie się pije alkohol. Tam wiecznie są bójki, krzyki i pijaństwo. Zawsze jak się dzieje coś na lachowie to u nich przy sklepie. Najlepiej by było gdyby tego sklepu tam nie było. Strach przechodzić obok niego. A dzieci to już trzeba askortować do domu.

#26 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:30

Od kiedy w sklepie się pije alkohol. Tam wiecznie są bójki, krzyki i pijaństwo. Zawsze jak się dzieje coś na lachowie to u nich przy sklepie. Najlepiej by było gdyby tego sklepu tam nie było. Strach przechodzić obok niego. A dzieci to już trzeba askortować do domu.

#27 lalka

lalka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2013 - 20:56

do ~mariusz~

kim ty ku*** wogole jestes??????????????ze tak bronisz brakona????pewnie jakis jego ziom!!!!!i razem masz z nim cos na sumieniu!!!on zabil kobiete,czy ty nie rozumiesz???powinien dostac dozywocie!!!!i nie bron go na forum!!!zal mi ciebie!!!!

#28 ~On_~

~On_~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:17

Wiec to jednak prawda że to brakon ?

Nieźle ma ktoś jakieś zdjęcia z miejsca wypadku ??

#29 ~XXXX~

~XXXX~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:29

Jakie ku*** spała ?! byleś tam? widziałeś to co ten idiota zrobił z tą kobietą ? widziałeś ślady na drodze?! bo ja owszem TAK ! niech nikt nie wciska kitu że nie czuł jak ciągną ją pod sobą! Taka ku*** polityka za pobicie nieletnich głupie zawiasy za narkotyki nic a za zabicie kobiety będą go jeszcze bronić, śmieszne na prawde, jeśli ktoś go zna to wie że to nic tylko śmieć ze zrytą psychika tyle w temacie

#30 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 23:47

te twoje dzieci na takich samych wyrosną co pod sklepem stoją a nicht nie zmusza przychodzenia do niego a ,ze sie biją to jest indywidualna sprawa tych ludzi nie robią tego w sklepie ani na terenie a o zamkniecie zazdrosc zżera ,ze czlowiek sie doczegoś dorobił i to nie mało a wy tylko nażekać potraficie spójrzcie sie na siebie i wlasne rodziny.

#31 xxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxx

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 00:43

w tym pseudo sklepie non stop chleją jak juz tylko na takich ludziach potrafił zarobic i ci co przejazdem zajezdzali bo przy głownejj drodze stoi ten burdel i to nazywasz dojsciem do czegos nie ośmieszaj sie nie dziwie się ze prawie wszyscy tam z lachowa nie chodza jak w tym sklepie czy chu.. wie jak to mozna nazwać... tylko brud i smród juz dawno ludzie powinni pomoc temu chu... te cos zamknać ale nie musiała sie najpierw ta tragedia wydarzyć żeby ludzie sie ruszyli mam tylko nadzieje że ten . sie nie wywinie tak latwo i zgnije w ciupie za to co zrobil

#32 ~tragedia~

~tragedia~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 13:59

weź go już nie broń, jeśli wierzysz w jego niewinność i w to jaki z niego dobry człowiek to widocznie masz jednakowo porytą głowę jak on, w głowie się nie mieści że są ludzie którzy go bronią, pomyśl idioto jeden z drugim jakby to była Twoja matka?...babcia?... też byś za nim ciągnął? wgl jesteś z Lachowa? wiesz jak było? bo zeznania są już złożone i mam nadzieję ze posiedzi długo bardzo długo... a na samą myśl o nim ma się ochotę plunąć mu w twarz, oby doznał takiego cierpienia jak ta kobieta... nie ma co tu ograniczać słów w kierunku tego osobnika MORDERCA, a co do osób które są zdania jaki to on nie winny i święty, moim zdaniem wstyd się przyznać że zna się takiego bydlaka, brak słów...

#33 ~Robert Brakoniecki~

~Robert Brakoniecki~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 16:55

Witam własnie czytam wasze opinie więc tak mój brat jest już na wolność i jest niewinny w żaden sposób zarzuty dostał inny facet który był parę metrów wcześniej od tej leżącej kobiety i nic nie powiedział kierowcy o niej.Ta kobieta leżała w koleinie i jest naprawdę małej postury. Chłopaki myśleli ze coś jest nie tak z kołem.Tak dało,ze ten samochód stanął od braku ropy i zauważyli to. Odrazu wezwali pogotowie i próbowali reanimować żyła do przyjazdu pogotowia.W karetce umarła .A jeśli chodzi sklep tam jest alkochol i wiadomo ludziom po wypiciu odwala.Raczej tam niezdażyło się nic poważnego nielicząc tego ze pobili okna w sklepie .Pozdrawiam Robert

#34 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 17:24

Ty cały krzysku głąbie kapuściany nie bron tych brakoni bo to banda zlodzieji oszustów tak niech gówniaż zgnije w tej ciupie za to co zrobil byli świadkowie co widzieli całe zdzarzenie zatrzymywali go jak jechal a on dodał jeszcze gazu gnój jeden

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 17:29

osądzacie niewinnego człowieka !!

#36 ~śmieszne~

~śmieszne~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 17:52

te twoje dzieci na takich samych wyrosną co pod sklepem stoją a nicht nie zmusza przychodzenia do niego a ,ze sie biją to jest indywidualna sprawa tych ludzi nie robią tego w sklepie ani na terenie a o zamkniecie zazdrosc zżera ,ze czlowiek sie doczegoś dorobił i to nie mało a wy tylko nażekać potraficie spójrzcie sie na siebie i wlasne rodziny.

To jeszcze się okaże czy ten sklep będzie tutaj dalej... Już ludzie sie za to biorą... Dorobił się na spirytusie za 15 złotych. To się jeszcze wszystko okaze. kiedyś mi był szkoda ze tak im dokuczaja w tym sklepie ale teraz niech spiepszaja z tego lachowa..

#37 ~lachowianka~

~lachowianka~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 17:57

o jaki sklep chodzi ?

#38 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 18:11

Witam własnie czytam wasze opinie więc tak mój brat jest już na wolność i jest niewinny w żaden sposób zarzuty dostał inny facet który był parę metrów wcześniej od tej leżącej kobiety i nic nie powiedział kierowcy o niej.Ta kobieta leżała w koleinie i jest naprawdę małej postury. Chłopaki myśleli ze coś jest nie tak z kołem.Tak dało,ze ten samochód stanął od braku ropy i zauważyli to. Odrazu wezwali pogotowie i próbowali reanimować żyła do przyjazdu pogotowia.W karetce umarła .A jeśli chodzi sklep tam jest alkochol i wiadomo ludziom po wypiciu odwala.Raczej tam niezdażyło się nic poważnego nielicząc tego ze pobili okna w sklepie .Pozdrawiam Robert

Ty sobie możesz pozdrawiać a ona leży w trumnie bez połowy ciała.... To dla ciebie pozdrowienia z lachowa. Niech sprawe rozstrzygnie policja. Wtedy się wypowiesz na temat brata. A na razie to nie baw sie w prokuratora i nie stawiaj zarzutów bo świadek zdarzenia pobiegł po samochód i gdyby nie on to pewnie zwłoki by były porzucone w lesie. Wiec poczekajmy na wyrok... wtedy Bedziesz mógł sie wypowiedzieć. Bo miszkańcy lachowa są wstrząśnięci i nie chpdzi tutaj o twojego brata bo on teraz jest niewiele ważny. Każdy myśli co spotkało tą kobiete. I wszyscy maja swoje zdanie na ten temat. Mam nadzieje ze będzie sprawa i sprawiedliwy wyrok. Zbieraj na dobrego adwokata skoro jesteś taki bogaty i tak się dobrze dorobiłeś na sklepie w lachowie.Po takich wypowiedziach to możesz handlować ale majtkami na bazarze.

#39 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 18:30

Ale już jest uniewinniony więc nie muszę brać adwokata.Nie bój sie stac i mnie na bogatego przećiwieństwie do Ciebie :).A o zamknieciu sklepu to nie ty decydujesz ja Cie do niego nie zapraszam.A dorobiłem sie nie tylko na sklepie żal mi Ciebie weś sie za robote i raczej nas nie obchodzi jakie zdanie kto ma od tego jest policja i prokurator pzepraszam za błędy ale spiesze sie do pracy przećiwieństwie do Ciebie i siedz pisz dalej głupoty jak by kogos to interesowało :)

#40 ~edo~

~edo~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 18:39

lepiej dla niego zeby siedzial, bo go zapier.... lachowiaki...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych