Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~OLEK.~

~OLEK.~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 11:19

JEST TO SKUTEK RZĄDÓW OD CZASU PRZEMIAN USTROJOWYCH W POLSCE. INFORMACJE TEGO TYPU SĄ PRZEDSTAWIANE JAKO CIEKAWOSTKA.PROBLEM JEST BARDZO POWAŻNY ,A POLITYCY TEGO NIE CHCĄ WIDZIEĆ,DLA NICH WAŻNE JEST TYLKO OPLUWANIE SIĘ WZAJEMNE,POMAWIANIE,OCZERNIANIE,OSKARŻANIE,SZUKANIE WROGÓW W WŁASNYM NARODZIE,A NIE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW W JAKIM POŁOŻENIU JEST PRZECIĘTNY OBYWATEL KTÓRY JEST GNĘBIONY FINANSOWO PRZEZ WSZELKIEGO RODZAJU PODATKI NA UTRZYMANIE POTĘŻNEJ ADMINSTRACJ RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ,DLA KTÓREJ LICZY SIĘ TYLKO TEN OB. KTÓREGO MOŻNA DOIĆ Z KASY A RESZTA NIECH ZDYCHA.

#2 ~nie doświadczona w sprawac~

~nie doświadczona w sprawac~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 20:13

Co robił Mops przecież tam pracują niezawodni pracownicy, którzy tylko szczują ludzi byłam w podobnej sytuacji a co w sądzie zeznają to w głowie się nie mieści. Odwiedzali mnie w domu i nic nie zarzucili ale w sądzie była inteligentniejsza niż te co przychodziły i mówiła według swego uznania. Próbowali ze mnie zrobić wariatkę a teraz wszyscy dali spokój i nie interesują się życiem moim ani córki co jest grane? Czy to lista przebojów na której żerują władze Łap? Zwariowana  mieścina a wiele kryje niedociągnięć rządzących. Na poszukiwanie matki pani burmistrz wydano grubą kasę i sprawie łeb ukręcono ale dla zwykłych ludzi gotuje się piekło. Prośba do telewizji zajrzyjcie tam to bardzo się zdziwicie. Powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych