Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Leasing czy kredyt? :: zobacz komentowany artykuł

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bania~

~Bania~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 18:02

Ani to, ani to. Wynajem długoterminowy to jedna z atrakcyjniejszych opcji użytkowania samochodu. Podpisujemy umowę na 2-5 lat i jeździmy nowym samochodem. Po upływie tego czasu wymieniamy go na inny. Leasetake oferuje całe mnóstwo nowych samochodów różnych marek na wynajem. Czytałam w newsweeku, że już blisko połowa przedsiębiorców korzysta z tej możliwości. 

#2 ~fejth~

~fejth~
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 11:57

A ja właśnie uważam, że leasing jest dużo lepszy :-) Chciałam ostatnio wziąć sobie samochód i po poszukiwaniach padło na Toyota Bank, można dobrą toyotę w dobrej cenie wziąć więc trzeba tylko szukać :-)

#3 Sami_El

Sami_El

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 14:45

Ani to, ani to. Wynajem długoterminowy to jedna z atrakcyjniejszych opcji użytkowania samochodu. Podpisujemy umowę na 2-5 lat i jeździmy nowym samochodem. Po upływie tego czasu wymieniamy go na inny. Leasetake oferuje całe mnóstwo nowych samochodów różnych marek na wynajem. Czytałam w newsweeku, że już blisko połowa przedsiębiorców korzysta z tej możliwości. 

Najlepsze wyjście to wynajem samochodu. Ja korzystam z usług jednej firmy i jestem zadowolony. 

#4 ~miałki~

~miałki~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 06:24

Mam właśnie leasing z RCI i widzę że jest tu sporo fachowców  od zasad leasingu. Czy oklejanie samochodu reklamą jest dopuszczalne przez firmę zajmującą się udzielaniem wsparcia finansowego. Według regulaminu o wszystkich modyfikacjach powinien być informowany bank. Według przepisów nawet przykręcenie haka holowniczego jest ingerencją w karoserię na którą muszą wyrazić zgodę. A oklejenie całego auta? Fachowcy z Fabryki Reklamy (fabrykareklamy.pro) , która zajmuje się reklamą na samochodach twierdzą, że oklejanie auta chroni lakier przed uszkodzeniem lakieru.  Jednak w niektórych punktach renault twierdzą coś zupełnie przeciwnego. Nie wiem czy wynika to z ich niewiedzy czy chęci zarobienia na kolejnym podaniu do firmy leasingowej. O ile wiem każda taka fatyga kosztuje nas potem 50 zł netto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych