Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Leasing samochodu. Na czym polega? :: zobacz komentowany artykuł

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 17:51

Czytałam, że wynajem długoterminowy samochodów szybko dogania leasing i kto wie, czy za kilka lat nie prześcignie tradycyjnego leasingu. Przedsiębiorcy wynajmują samochody, bo im się to opłaca - nie biorą kredytu, wydatki są przewidywalne, nie interesuje ich serwisowanie, ubezpieczenie ani zmiana ogumienia. Samochód można już wynająć za niespełna 400zł (np. w leasetake) miesięcznie - niewiele jak na możliwość jeżdżenia przez całym miesiąc nowym samochodem. 

#2 ~makumba~

~makumba~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 17:21

Czytałam, że wynajem długoterminowy samochodów szybko dogania leasing i kto wie, czy za kilka lat nie prześcignie tradycyjnego leasingu. Przedsiębiorcy wynajmują samochody, bo im się to opłaca - nie biorą kredytu, wydatki są przewidywalne, nie interesuje ich serwisowanie, ubezpieczenie ani zmiana ogumienia. Samochód można już wynająć za niespełna 400zł (np. w leasetake) miesięcznie - niewiele jak na możliwość jeżdżenia przez całym miesiąc nowym samochodem. 

400zł miesięcznie? Powiedz, jaki samochód można wynająć za tą cenę? Chyba starego Golfa II w TDI :D :P Nie wierzę, że wynajem nowego samochodu może być tak tani. Gdzie jest haczyk ja się pytam?

#3 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 15:29

No np. nową skodę citygo, fabię albo seata ibizę. Zadzwoń do nich albo wejdź na www i sobie zobacz.

#4 ~studen~

~studen~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 22:41

Tak jak pisano już. Płacisz miesięczną ratę za samochód i z niego korzystasz. Na koniec możesz się zdecydować na wykup samochodu. jeśli nie - trafia na aukcje poleasingowe a ty nie masz do niego żadnych praw. 

Z firm, które oferują leasing ja polecam raiffeisen, sam miałem u nich już 2 samochody i jestem bardzo zadowolony

#5 sonia852

sonia852

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 15:55

Powiem szczerze, że teraz chyba odchodzi się już od leasingu samochodu i korzysta z wypożyczalni. Szczególnie, jeśli wprowadzona została metoda car sharing. Coraz więcej osób się nią interesuje, a w Warszawie ludzie na co dzień z tego korzystają. Polecam zerknąć po szczegóły tutaj http://4mobility.pl/...dardowy-wynajem

#6 Geonel

Geonel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:04

Czytałam, że wynajem długoterminowy samochodów szybko dogania leasing i kto wie, czy za kilka lat nie prześcignie tradycyjnego leasingu. Przedsiębiorcy wynajmują samochody, bo im się to opłaca - nie biorą kredytu, wydatki są przewidywalne, nie interesuje ich serwisowanie,

To jest dobre dla ludzi, którzy po zakończeniu leasingu nie wykupują samochodu. To najem jest ok, ale jak chcesz mieć samochód na własność to leasing jest najlepszy poczytaj https://antyranking....nszy-gdzie.html

#7 becia099

becia099

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 13:19

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie, z całą pewnością z nich skorzystam :)

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 06:08

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie, z całą pewnością z nich skorzystam :)

O, nowego bota na forum testują.

#9 Więcek

Więcek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 09:24

Do tej pory było to jasne. Brałeś osobówkę w leasing i o nic się nie martwiłeś. Odliczałeś remonty, paliwo, ubezpieczenie. Teraz mamy dobrą zmianę i ogólny Matrix. Musicie śledzić na bieżąco istotne zmiany w ordynacji podatkowej, w tym w podatku VAT -http://www.zasadyogolne.info/2018/12/podatek-vat-istotne-zmiany-w-ordynacji.html . Najwygodniej to robić na jakimś blogu o działalności gospodarczej gdzie wszystko jest jak w pigułce, napisane w sposób zrozumiały. Polecam blog podatkowy Zasady Ogólne.

Użytkownik Więcek edytował ten post 08 grudzień 2018 - 09:27

#10 Milan1

Milan1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 19:40

Dzięki za info :)

---

https://www.eobornik...ndynawskim.html

#11 Pietrzak1

Pietrzak1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:42

Z całą pewnością porady w tym zakresie znajdą się w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych większych trudności.

#12 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:23

Z całą pewnością porady w tym zakresie znajdą się w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych większych trudności.

O, nowy bot-kretyn na forum.

#13 NowyInwestor

NowyInwestor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:30

A może warto popytać w tej materii znajomych? Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

#14 Ada22

Ada22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 17:27

Moim zdaniem trzeba doradzić się znajomych w tej kwestii. Powinno to pomóc.

#15 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 00:31

A może warto popytać w tej materii znajomych? Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

O, nowy bot-kretyn na forum.

#16 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 00:32

Moim zdaniem trzeba doradzić się znajomych w tej kwestii. Powinno to pomóc.

Następny bot-jełop na forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych