Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 17:36

Jak pozbyć się chrapania? Białystok pomocy!

Kochani! Mam olbrzymi problem związany z chrapaniem. Dokładnie to nie ja, lecz mój mąż. Chrapie tak, że momentami w ogóle nie mogę spać albo wręcz mnie budzi. Co mam zrobić? Może wyda się wam ten problem śmieszny, ale dla mnie jest to już nie do zniesienia.

Pomóżcie mi, co mam zrobić, żeby mąż przestał chrapać? Ponoć są kliniki i różnego rodzaju sposoby. MI polecono, żebyśmy poszli z mężem do szpitala na zabieg czy operację. Ale on nie chce się zgodzić. Mówi, że to nienormalne, by z taką głupotą go zszywano, rozpruwano i poddawano operacji a później jeszcze trzymano w szpitalu...

Co robić, bo wiem, że wiele z was ma identyczny problem, ale wstydzi się o tym mówić. Mam nadzieję, że na forum damy sobie z tym radę....  

#2 AgatkaPuchatka

AgatkaPuchatka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:15

Polecam klinike Renew ul Gajowa. Mój Mąż sie tam leczył.Teraz śpimy spokojnie

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 08:59

Jak pozbyć się chrapania? Białystok pomocy!

Kochani! Mam olbrzymi problem związany z chrapaniem. Dokładnie to nie ja, lecz mój mąż. Chrapie tak, że momentami w ogóle nie mogę spać albo wręcz mnie budzi. Co mam zrobić? Może wyda się wam ten problem śmieszny, ale dla mnie jest to już nie do zniesienia.

Pomóżcie mi, co mam zrobić, żeby mąż przestał chrapać? Ponoć są kliniki i różnego rodzaju sposoby. MI polecono, żebyśmy poszli z mężem do szpitala na zabieg czy operację. Ale on nie chce się zgodzić. Mówi, że to nienormalne, by z taką głupotą go zszywano, rozpruwano i poddawano operacji a później jeszcze trzymano w szpitalu...

Co robić, bo wiem, że wiele z was ma identyczny problem, ale wstydzi się o tym mówić. Mam nadzieję, że na forum damy sobie z tym radę....  

A czy mąż ma nadwagę? Mój też strasznie chrapał, póki nie schudł. Teraz zdarza mu się to sporadycznie. A stosowaliśmy różne spraye, które niby miały pomagać i nic. Polecam również stopery do uszu dla Ciebie, zostaje kwestia przyzwyczajenia się do nich i śpisz spokojnie.

#4 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 21:58

W moim przypadku nawet stopery niepomagaja :( gdzie szukać pomocy w Białym?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 10:23

Polecam klinike Renew ul Gajowa. Mój Mąż sie tam leczył.Teraz śpimy spokojnie

Oj tam, my z żoną mamy taki lek naturalny że po nim to nawet żona już i chrapania nie słyszy :D

#6 ~astra~

~astra~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 09:23

Przed leczeniem można też spróbować wstawić do pokoju nawilżacz powietrze,najlepiej od razu taki z jonizatorem, np nawilżacz Boneco model Ultrasonic U200  u mnie to się sprawdziło, mąż przestal chrapać

#7 ~Monika Dąb~

~Monika Dąb~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:49

Ja polecam co prawda nie w Białymstoku tylko w Rzeszowie, świetny gabinet lekarski Moja Estetyka który pomógł mi i mężowi pozbyć się tego problemu. Efekt zabiegu był szybki i rewelacyjny. Teraz w końcu śpimy spokojnie bez budzenia się w nocy. Każdemu polecam żeby trafił na tak świetny gabinet i lekarzy jak my.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych