Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 09:23

Jak nasi "przyjaciele "Litwini z operuja nam oczy to polowa polakow będzie niewidoma

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 10:18

jacy ? To tylko Żmudzini ,chłopstwo dzikie.

#3 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 09:20

Moja mama była w Wilnie na korekcji laserowej wzroku i jest bardzo zadowolona. Pojechała z polecenia innej osoby, ktora tam sie leczyla.

Mowiła ze szpital o niebo ładniejszy niż nasze NFZ-owskie czysty, z klima, personel bardzo uprzejmy, lekarka ktora operowała ma czesto pacjentów z Niemiec, Rosji, Łotwy, Szwecji  

#4 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 09:24

Jak nasi "przyjaciele "Litwini z operuja nam oczy to polowa polakow będzie niewidoma

etam, nie widzial Pan chyba jak tam sie rozwineli dzieki Uni Europejskiej, maja czesto lepiej i ladniej niz my mysle o drogach ,szpitalach, szkolach. ja czesto tam jezdze z dostawami i jest naprawde ok

#5 ~Michal Szpietowo~

~Michal Szpietowo~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 09:28

O wreszcie ktos pomyslal zeby i nam pomoc, bo do Czech dla nas za daleko  :unsure:

czekamy czekamy z niecierpliwoscia  :)

#6 ~Wiesława~

~Wiesława~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 15:48

Prosze o konkretne informacje do kogo mam jechać z kim rozmawiać żeby tam dojechać proszę o kontakt 794343228

#7 ~oftex~

~oftex~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:11

Operacje zaćmy (katarakty):
oftex-opole.pl

#8 ~oftex~

~oftex~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:12

Operacje zaćmy (katarakty):
oftex-opole.pl

oftex-opole.pl/oferta.html

#9 ~burski~

~burski~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 14:50

mama z kolei była w czechach, w lexum i wszystko tez na nfz, ogolnie super, bo na operacje czekala tylko 2-3 tygodnie, no i wyjazd z krakowa byl w pelni zorganizowany, o nic nie trzeba bylo sie martwic, tylko do krakowa dojechac i tyle.

#10 ~Komkii~

~Komkii~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 23:43

W Czechach też operują w ramach NFZ. W Lexum. Mama miała właśnie przez krakowską Optegrę łatwiony wyjazd. Nie powiem - biegania bylo, ale warto bo w miesiac miala operacja, a to w sumie jeden dzien wraz z dojazdem i powrotem. A  u nas kolejki straszne.

#11 ~Elzbietttta1~

~Elzbietttta1~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 15:51

W Czechach w Lexum tez mozna zoperować zaćmę na NFZ. Ciocia tak miała, wszystko bylo łatwione przez krakowska Optegrę. W Polsce kazano czekać jej ponad 2 lata... A tutaj jakoś w 3 miesiace ze wszystkimi formalności udało się zrobić wszystko.

#12 serenada

serenada

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 11:53

Ja miałam styczność z tym zabiegiem w Czechach. Konkretnie mój dziadek miał  czekać ponad rok ale usłyszeliśmy o tej dyrektywie transagranicznej i zdecydował się na PROVISUS w Czechach. Co było w cenie? Polski personel, badania kwalifikacyjne i kontrolne w Polsce, pełna dokumentacja medyczna w języku polskim. Wszystko jak należy. Szkoda, że u nas nie można się zoperować w takich cenach bez czekania latami na zabieg.

#13 ~agryka~

~agryka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 09:20

Jeśli wybierzesz się do Czech i tam wykonasz operację usunięcia zaćmy w ramach refundacji NFZ, masz do wyboru kilka pakietów z soczewkami wewnątrzgałkowymi Zeiss albo Alcon. Ale to lekarz podpowie Ci, która będzie najlepsza dla Twoich oczu. Skorzystaj z zabiegu w klinice PROVISUS w czeskim Cieszynie, a na zabieg będziesz czekać jakieś 2 tygodnie od terminu wizyty kwalifikacyjnej. Prawda, że szybko?

#14 ~osman~

~osman~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 14:16

Mogę się podzielić, że mój dziadek załapał się na zaćma refundacja nfz w PROVISUS w Czechach i naprawdę nie żałuje bo świetnie się nim zajęli. Mają bardzo niskie ceny już od 499 zł, w tym w cenie leki pooperacyjne i wizyta kwalifikacyjna w polsce. No i co najważniejsze bez kolejek i pomagają wypełnić papiery o refundację!

#15 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 23:01

Super, fajnie, ale to mamy się tylko pieniędzmi kierować? Kurde... To jest tak ważna operacja, wzrok mamy tylko jeden, a mamy wybierać "najtańszą opcję"? Szukając lekarza od operacji zaćmy dla dziadka kierowaliśmy tylko i wyłącznie opiniami, a nie ceną! Przecież lepiej więcej zapłacić, ale mieć pewność, że będzie dobrze. Robiliśmy dziadkowi zabieg u Dr Michnowskiego w Białymstoku i naprawdę z czystym sercem, mogę polecić.

#16 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 20:41

Ale w Czechach można też refundować leczenie w klinice One Day Clinic z polskiego NFZ. Jest to polska klinika z tym że w Ostrawie. Nie trzeba czekać długich kolejek. Moja ciocia miała tam operację zaćmy i jest bardzo zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych