Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lodówka dla rodziny

lodówka agd kuchnia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neone

Neone

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2014 - 10:25

Witam. Mamy u siebie od lat tę samą lodówkę. W sumie nie byłoby z nią może większych problemów i dzisiaj (chociaż nie prezentuje się już najlepiej), ale rodzina jest większa (4 osoby) i potrzebujemy czegoś pojemniejszego. Najlepiej za jakąś w miarę rozsądną kwotę, tak do 2000 zł myślę. Co moglibyście zasugerować? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu?

#2 ~leokard~

~leokard~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 11:01

Podbiję temat. U nas trzy osoby, więc pojemność odpowiednio mniejsza. Mam nadzieję, że i budżet wystarczy mniejzy niż 2000 zł. I aby była nieawaryjna.

#3 JuliaSłodka

JuliaSłodka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 maj 2014 - 11:03

Ja polecem firmę indesit , mają bardzo dobre lodówki

#4 ~igasek~

~igasek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 18:40

Myślę, że coś dobrego to znajdzie się i za sporo mniej niż 2000 zł, byle bez bajerów. Sami takiej będziemy poszukiwać :)

#5 SaraUrman

SaraUrman

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:50

Lodówka może się zepsuć, a kupno kolejnej nie zawsze wchodzi w grę - dlatego zachęcam do kupna części, które przywrócą jej żywotność. Dobry wybór możesz znaleźć na tej stronie: https://www.sauermann.com.pl/

#6 hydki

hydki

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:17

Za tą kwotę można już wy brać sporą i fajną lodówkę, jedna rada wybieraj jak największą w czteroosobowej rodzinie jakiej byś nie wybrał i tak będzie za mała :)

_____

Blog

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lodówka, agd, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych