Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 11:27

Witam, również jestem w gronie osób oszukanych przez Pana Bernarda. Wielokrotnie próbowałam ustalić termin lotu, który był wykupiony w maju 2017 roku. Za każdym razem byłam zbywana historiami ... złe warunki pogodowe, awaria balonu itp. Od dłuższego czasu nie mogę się dodzwonić do Pana Bernarda. Obecnie interesuje mnie jedynie odzyskanie pieniędzy - 1000zł. Chętnie nawiążę kontakt z osobami, które jak ja zostały zrobione w "balona". Sprawę oszustwa chce skierować do sądu.

Dzień dobry. Ja również kieruję sprawę do sądu - bardzo proszę o kontakt, najlepiej e-mail: rebelbunny@gmail.com

#42 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:42

Dzień dobry. Ja również kieruję sprawę do sądu - bardzo proszę o kontakt, najlepiej e-mail: rebelbunny@gmail.com

Ja również chciałbym się dołączyć o ile nie jest za późno.

2002crash@gmail.com

#43 ~jankes~

~jankes~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 21:34

ja rownież chcem skierować sprawe do sądu. prosze o info na

e-mail :  jankes_m@op.pl

#44 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 15:26

Z informacji od sąsiadki Pana B. dowiedziałem się że ma już komornika na głowie i podobno zajęty majątek... ale to mogą być tylko plotki aczkolwiek obawiam się że zbiorowy pozew może być bezowocny w takiej sytuacji. 

Czy udało się komuś odzyskać pieniądze? Mi powiedział w sierpniu że zacznie oddawać od września, oczywiście nic nie dostałem ale od tamtej pory się nie kontaktowałem.

#45 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 23:39

Witam, również jestem w gronie osób oszukanych przez Pana Bernarda. Wielokrotnie próbowałam ustalić termin lotu, który był wykupiony w maju 2017 roku. Za każdym razem byłam zbywana historiami ... złe warunki pogodowe, awaria balonu itp. Od dłuższego czasu nie mogę się dodzwonić do Pana Bernarda. Obecnie interesuje mnie jedynie odzyskanie pieniędzy - 1000zł. Chętnie nawiążę kontakt z osobami, które jak ja zostały zrobione w "balona". Sprawę oszustwa chce skierować do sądu.

Hej. Ja również chcę iść z tą sprawą do sądu. Proszę o kontakt: a.lapinskaa94@gmail.com

#46 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 22:23

Witam.

Firma Brookersballons też jest moim dłużnikiem tylko z innego tytułu niż u Państwa. Kancelaria, która mnie obsługuje zajmuje się już sprawą i radzę wszystkim skierować sprawę na drogę sądową. Firma funkcjonuje, ma siedzibę, która znajduje się w domu właściciela. Bez problemu można tam pojechać i go zastać w domu.

Adres jest podany nawet w KRS ! :) Więc nie muszę podawać. Już byłem. Okolice Białegostoku. Komornik bez problemu ściągnie dług. Myślę, że długi nie są aż tak duże a dom z wyposażeniem i auta, które posiada właściciel wystarczą na spłatę długów i kosztów sądowych. Warto więc ponieść na początek koszty, które nie są duże. Na koniec i tak za to wszystko zapłaci dłużnik. Miałem wielu dłużników i pieniądze odzyskiwałem nawet po długim czasie. Najważniejsze to nie odpuszczać.

Dodam jeszcze, że Prezesem jest chyba żona Bernarda.

Ten przypadek jest dość poważny jeśli chodzi o aspekty prawne. Skonsultowałem to ze swoim radcą prawnymi i tutaj jest ewidentnie wyłudzanie pieniędzy i sprawę trzeba skierować do Prokuratury. Jeżeli jest tyle osób poszkodowanych to należy zrobić pozew zbiorowy. Jeżeli są chętni proszę o kontakt. Oszustów trzeba eliminować !!!

#47 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 20:01

Miał ktoś do czynienia z firmą brokers balloons która organizuje loty balonem ? Ja mam niestety złe doświadczenia czy duzo osób miało też problemy ?

Witam.

Czy lot balonem doszedł do skutku ? Szukamy osób do pozwu zbiorowego o wyłudzenie pieniędzy.

Kontakt do mnie to pt.paweltworek@gmail.com

#48 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:11

Dzień dobry. Do wszystkich, którzy zostali oszukani przez firmę Brokersballoons - została utworzona specjalna grupa na facebooku, na której gromadzimy wszystkie dane do pozwu zbiorowego. Nazwa grupy - Zrobieni w Balona z Brookerballons.pl

#49 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:38

Dzień dobry. Do wszystkich, którzy zostali oszukani przez firmę Brokersballoons - została utworzona specjalna grupa na facebooku, na której gromadzimy wszystkie dane do pozwu zbiorowego. Nazwa grupy - Zrobieni w Balona z Brookerballons.pl

Dzień dobry, dziękuję za informacje. Chciałbym dołączyć do grupy ale wyszukiwarka jej nie znajduje.

#50 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 08:49

Niestety też nie udało mi się wyszukać grupy.

#51 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 11:25

czekam na realizacje lotu kupionego w marcu 2017..............jako prezent dla chrzestnych

#52 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 11:49

czy mozna się jeszcze dołączyc do pozwu zbiorowego? Jak stoi sprawa?

#53 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 18:48

Za mało ludzi, także zapraszamy na grupe fb. Proszę o jakieś dane na maila 2002crash@gmail.com to wyślę zaproszenie. 

#54 KateWroc

KateWroc

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:45

Zawsze marzył mi się lot balonem. Szukałam jakiś informacji na necie na ten temat i znalazłam fajny artykuł o cenach takiego lotu.

https://takachwilowk...le-to-kosztuje/

Dajcie znać co myślicie o tym artykule i o samym locie balonem  :)

#55 IRMA

IRMA

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:14

Nie trzeba wybierać się za granicę aby polatać sobie balonem.Wiele osób tego nie wie ale w Polsce równiez jest taka możliwość. I to za o wiele mniejsze pieniądze. Można wykupić sobie taki lot w każdym większym mieście.
Rok temu świętowaliśmy z męzem rocznicę ślubu i postanowilismy wykupić sobie taki lot. Było niesamowicie.Ziemia z góry wygląda pięknie ( lataliśmy nad Krakowem).

W tym roku natomiast chcielibyśmy spróbować czegoś innego, mianowicie lotu w tunelu aerodynamicznym

#56 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:24

Nie trzeba wybierać się za granicę aby polatać sobie balonem.Wiele osób tego nie wie ale w Polsce równiez jest taka możliwość. I to za o wiele mniejsze pieniądze. Można wykupić sobie taki lot w każdym większym mieście.

W Polsce to przede wszystkim można lot wykupić, ale nie polatać, bo baloniarz okazuje się oszustem.

Taka jest główna tematyka tego wątku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych