Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LOTNISKO bylo czy nie moja wersja

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~eximos~

~eximos~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 20:49

Przeczytalem na bstokonline artykul antylotniskowy, i kilka moich spostrzezen.Autor pisze o biznes planach ale jakby sie orientowal to by wiedzial ze mieszkamy przy granicy i z lotniska oprocz polskiej spolecznosci korzystali by ludzie spoza granic, nie musieli by jak to robia teraz ladowac w wawie ale mogli by w bstoku, ale pewnie we wspolczesnej nie pomyslano o tym ze nie tylko polacy lataja, bzdury o dofinansowaniu lotnisk pochodza chyba z jakiegos portu pod monkami jakiegos starosty na polu bo kazdy port na dzien dzisiejszy ma problem z nadmiarem ladowan samolotow tanich linni lotniczych, reasumujac ie chce mi sie rozpisywac wiecej jezeli sa normlani ludzie rzadzacy miastem to nawet nie powinni zastanawiac sie nad budowa, bo jak sie buduje czlowiek obok stacji gaz musi wiedziec ze za kilka lat to moze byc wielka stacja, jak sie czlowiek buduje przy lotnisku to musi zdawac sobie sprawe ,ze to w przyszlosci moze byc lotnisko o powaznych rozmiarach, wiec ..... czego plakac, podlasie bez lotniska tylko straci, na dzien dzisiejszy jest totalna wsia z co gorsza bardziej ograniczonymi ludzmi .... mam nadzieje ze Truskolaski cos zrobi, malo go znam ale przyanejmniej cos robi a nie sle maile do radia maryja i kaczorow.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych