Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sąsiad.~

~sąsiad.~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 08:39

Jesteśmy starszym małżeństwem,nie chcemy za darmo mieszkanie, a wynająć do schyłku swego życia-mamy ponad 75 lat,nikogo nie mamy,nie mieliśmy dzieci,tak nas los zrządził.Kto pomoże.

#2 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 15:38

Jasne :P Jakoś nie wierzę, że starsi ludzie siedzą przed komputerem a już na pewno nie Pan/ Pani koło 80-tki.

#3 ~dari3~

~dari3~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 18:03

Witam. Jakiego rodzaju pomocy państwo potrzebujecie? I z jakiego miesta Jesteście Państwo. Mogę pomóc codziennie na teranie Warszawy po pracy

#4 ~Monisia165~

~Monisia165~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 20:32

Jesteśmy starszym małżeństwem,nie chcemy za darmo mieszkanie, a wynająć do schyłku swego życia-mamy ponad 75 lat,nikogo nie mamy,nie mieliśmy dzieci,tak nas los zrządził.Kto pomoże.

Witam Pania ja chetnie Pomoge!!!
Prosze o kontakt ze mna moj adres e-mail monisia1650@wp.pl

#5 natali

natali

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 maj 2010 - 01:55

może cos więcej na ten temat, na czm ma polegac ta pomoc?

#6 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 17:47

Witam ja tez szukam mieszkania za darmo,nie stac mnie na swoje własne i jakby ktos mial i chcia sie pozbyc to ja bardzo chętnie wezme ,mieszkanie moze byc do remontu grunt zebym na papierku miała ze to moje i zeby mnie nikt z niego nie wyrzucił.

#7 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 17:53

chciałabym mieszkanie w Łodzi,jesli ktos posiada to ja chetnie

#8 ~zdesperowana 28850980 gg~

~zdesperowana 28850980 gg~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 18:15

Witam! nie stac mnie na wlasne mieszkanie a wiem ze zdaza sie ze ludzie ustawieni juz zyciowo oddaja klucze do wlasnych mieszkan i oddaja je komus kto chce je, wiec jakby znalazl by sie ktos na tym portalu kto chce zrobic taki gest bardzo chcetnie przyjme taki dar od darczyncy poniewaz wkoncu spogladajac sie w przyszlosc bede spokojniejsza o stabilizacje mieszkalna dla mojego dziecka...bardzo prosze o kontakt do mnie z taka oferta
pozdrawiam serdecznie

#9 ~niusia3478@gmail.com~

~niusia3478@gmail.com~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:47

ja tez jestem zainteresowana mieszkaniem najlepiej w poblizu kolobrzegu

#10 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 23:35

jesli jeszcze ta strona istnieje to blagam o mieszkanie nie mam gdzie sie podziaac mieszkam z coreczka roczna w wynajmowanym pokoju z gory bede wdzieczna o to moj mail beata199206@wp.pl

#11 ONAR321

ONAR321

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2013 - 12:48

Witam Serdeecznie .
Zyjemy w czasach , gdzie świat przestworzy internetowych możliwości jest nie do wyobrażenia sobie .
Chce podzielić się z wami czymś dobrym , czymś co każdego zainteresuje ? Tak ! Właśnie zainteresuje … ponieważ poszerza ludzką wyobraźnie , a mianowicie Ksiązką <Piąta fala pożądanie > . Sam Tytuł daje już wiele do myslenia człowiekowi .
W dzisiejszych czasach ,gdzie czas jest bardzo ważny . Gwarantuje temu kto przeczyta tą ksiażkę , że nie zmarnuje poświęconego czasu , lecz przeciwnie -będzie chciał się dzielic zdobytą wiedzą ze swoimi znajomymi
Serdecznie Pozdrawiam was wszystkich i dzielcie się swoimi przemyśleniami Chętnie odpiszę . Pozdrawiam

#12 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:56

marzymy o własny mieszkaniu, ale jak narazie nie zapowiada się byśmy je mogli miec. Dlatego może jest tu osoba, która ma na tyle pieniędzy, że mogłaby nam je ofiarować ewentualnie dać się zaopiekować mieszkaniem  za czynsz i media jeśli tak to proszę o kontakt:

olinka1985@o2.pl

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 12:59

...ja rozumiem, że ludziom jest cięzko. Ale...

przykład: mieszkam na wsi, pracuję od rana ciężko, całymi dniami. Trochę się zarobi to starczy na rachunki, ale nie bardzo jest co odkładać.

Mam sąsiada, który nie pracuje, ma lekko ponad 500zł renty i alkoholizuje się codziennie aż urwie się film.

Ogólnie wiadomo, że 500zł to nie za wiele - więc i dla sąsiada rówież nie starcza. Po tygodniu zabawy przychodzi do mnie żeby go wspomóc, a dokładniej: daj mu jeść, daj mu mleka do domu, kup mu chleba itp itd.

Dostaje on z opieki też jakieś pln-y (nie wiem ile). Dla mnie jest też cięzko i poszłem do opieki to mi powiedzieli: "...Pan zarazbia 250zł z hektara - Panu nie przysługuje..."

No oczywiście mam 14 ha * 250zł, czyli im wyszło, że zarabiam 3500zł / miesiąc - szok.

No i się człowiek wku.... bo jak się stara to nic nie ma - a ci co olewają to mają wsparcie.

Nikomu nie pomagam, bo mi rówież nikt nie pomógł.

Takich ludzi trzeba nauczyć odpowiedzialności - jak przepuści kase - to niech wie, że będzie siedział jeden z drugim przez połowę miesiąca z zębami na półce.

Pozdrawiam wszystkich co ciężko pracyją. Innych również pozdrawiam. :)

#14 bled3

bled3

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:33

Dokładnie to jest jedna wielka sciema

#15 Marcelin

Marcelin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 20:36

Przez prawie 4 lata sprawa wyjaśniła się chyba, co ?;)

#16 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 11 luty 2014 - 12:04

Wygląda to dość podejrzanie...

#17 muminka

muminka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 luty 2014 - 09:26

Od 2010 na pewno się już wszystko wyjaśniło ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych