Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Yegorek~

~Yegorek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 11:18

Ze względu na wyraz twarzy niech dalej kieruje izbą wytrzeźwień :rolleyes:

#2 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 11:37

Oj nieładnie, chyba już nie zagłosuje na PO :(

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 11:48

Co za szczera i otwarta twarz . Widać swego chłopa z PO.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 12:29

Ze względu na wyraz twarzy niech dalej kieruje izbą wytrzeźwień :rolleyes:

Zdecydowanie izba ...

#5 ~przejazdem~

~przejazdem~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 14:07

jak do zdjęcia- to wszystkie ręce na POkład,,,,,,,
Ciekawe jak w praktyce?
Ale faktycznie TWARZ NIE ZMĄCONA PROCESEM MYŚLENIA :(

#6 ~Flacha~

~Flacha~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 14:46

Lokalni działacze PO to niestety czysty obciach ... dla PO

#7 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 15:13

Ola Boga, co sie dzieje. Jeden Jozef zwial na Baklarz<ewska, juz jako swiety. Gdzie Aleja gwiazd. Drugi Jozef wali na Bakalrzewo wprost z Izby Wytrzezwien. To facet stojac na czele Izby, co to w komuszy sposob przywraca do zdrowia ma teraz zarzadzac Bakalrzewem? Baklarza tam wyslijcie a nie moczymorde. Bakalrzewo niegdys kupil Horaczko, co to wczesniej zarzadzal Dowspuda. Po konfiskacie przez cara Rosji. Jako kapitan Wojska Polskiego. Wpierw Dowspude opedzlowal z czego sie dalo. Cchlopow pogonil aby liste podpisali, ze do niego pretensji nie maja. Jak facet z Samoobrony trafia do PO to to samo co Jas Kaminski. Byly poslany. Ale ze Ordonowska za pijakami obstaje, to mnie dziwi. Ale coz, nie byla trzezwa trafiajac do PO. Cos mi sie wydaje, ze Juzio Ja xcucil, ze Mu taka wdziecznosc okazuje. Ale, ze wogole wytrzezwialka jeszcze funkcjonuje w Suwalkach, to cuda nad cuda. To znaczy, ze wladze suwalskie jeszcze nie wytrzezwialy. Bo te glupoty z parkingiem tez tego dowodza. Pisalem w tej sprawie do Wojewody Podlaskiego. Ktory nota bene nie ma nawet e-maila. A zdawaloby sie taki mlody. Ziutek, wal na Giby. Moze tam po pijanemu znajdziesz kosci tych 600-et pomordowanych. W Bakalarzewie ich raczej nie szukaj. No i - dales sie sfotografowac jak pijany. Poddaj sie do dymisji z tej wytrzezwialki. Uwiezionych wypusc do domu. Bylem w Suwalkach, Tam nie ma pijanych. Na Chlodnej tylko ja chlalem Warke. Z ta kandydatura wystawiles sie na durnia. Jak bys naprawde trafil do Bakalarzewa, jako wojt, Bakalrzewo dopiero zaczeloby chlac. A tam cicho i spokojnie. Osierocone Bakalarzewo, razem z gmina, Hrabstwo Dowspuda do siebie przygarnie. Walcie z petycja. E-mailem, e-mailem. Jesli macie. Aleksander Radzaj

#8 ~cc~

~cc~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:05

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:56 #6
Doświadczenie Agnieszki Putry
Po trzech miesiącach od założenia, Hrabstwo miało gazetkę, siedzibę w Warszawie (z telefonem, którym okazał się domowy numer przewodniczącego), konto w banku PKO SA w Suwałkach, biuro terenowe w Suwałkach. W Dowspudzie biuro stanowił pokój z radiotelefonem w mieszkaniu Mirosława Putry, którego córkę Agnieszkę przewodniczący Radzaj zatrudnił jako "szefa biura".
- Tata spotkał tego pana, jak szukał lokum do wynajęcia. Byłam bezrobotna, on zaproponował mi pracę. Dostałam pisemną umowę na etat interwencyjny na pół roku, na minimalną stawkę. Przez ten czas ani razu nie dostałam pensji. Potem miałam problemy, jak się z tego wycofać, bo biuro pracy płaciło za etat. Pojechałam do Suwałk. Inspektor pracy poradził mi, żebym złożyła wypowiedzenie. Tak zrobiłam i po jakimś czasie dostałam od pana Radzaja świadectwo pracy i list z przeprosinami. Było tam napisane, że przez tę pracę zdobyłam duże doświadczenie

Rachunek za telefon był opłacony tylko raz, więc po kilku miesiącach Telekomunikacja zabrała aparat.
- Nie wiem, o co w tym wszystkim chodziło. Myślałam, że pan Radzaj to poważny człowiek. Planował, że jak finansowo będzie kiepsko, to sprzeda nawet swój samochód. Wzbudzał zaufanie - dodaje bezrobota Agnieszka Putra.
Nie jej jednej przewodniczący "załatwił" pracę. W ulotkach drukowanych przez stowarzyszenie poszukiwani byli nauczyciele języków obcych, bibliotekarz-archiwista, ekipa remontowo-budowlana, kandydaci do prowadzenia salonu samochodowego, zakładu usługowego, piekarni, mleczarni, tartaku, ślusarz, agent turystyczny.
Wzorem hrabiego Paca, Aleksander Radzaj szukał "farmerów", opuszczonych domów mieszkalnych, chciał otwierać pensjonaty, kupować wyroby artystów ludowych. Pytanie: kto i z czego zapłaci tym ludziom, pozostawało bez odpowiedzi.
- Przychodził i rzucał hasło: otwieramy w Raczkach salon peugeota. A potem miał pretensje, że tego pomysłu nie realizujemy - przypomina sobie wójt.
Agnieszka Putra: Przychodzili do mnie bezrobotni, którym pan Radzaj miał załatwić pracę w Warszawie przy jakiejś budowie. Jak się dowiadywali, ile mieliby zarabiać i w jakich warunkach mieszkać, to rezygnowali.

#9 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:19

łoj ten RADZAJ to stary oszust

#10 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:33

A pani ordonowska jak go tak uwielbia niech weźmie do siebie, Juzuś będzie najlepszym pracownikiem

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:40

Nareszcie ręce na blacie i się nie bawi pod stołem...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 17:04

Fajny jest! Śwój chłop, taki typowy prawdziwy Polak.

#13 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 12:43

Pozdrawiam burkow, co to znowu za spodnice Agnieszki Putry sie chowaja. Agnieszka zdaje sie dzisiaj sama oferuje prace w Suwalkach. Wiec szkola nie poszla w las. Dla Bakalarzewa juz jest wielki obciach, ze dyrektor wytrzezwialki kandyduje na stanowisko wojta. Stanowisko oproznione z innych znanych powodow. Kandydature popiera sama Ordonowna. W afere dal sie wplatac Wojewoda Podlaski. Wiec lada dzien do Suwalk podazy Tuskobus. Aby sytuacje ratowac. Prezydent po dotychczaoswych doswiadczeniach juz sie nie odwazy. Nie wiem, czy do swojej Budy zaglada. Odpieprzcie sie od Bakalarzewa. Lokalny samorzad sam wybierze swojego wojta. Ma do tego konstytucyjne prawo. Warszawka niech obstawia stanowiska na Marszalkowskiej. Na Wiejskiej - nie koniecznie. Zgodnie z Konstytucja RP zarzad gminy to sprawa radnych gminy a nie Warszawy, Tuska, czy PO. I Wojewodzie . do tego. Lansowany przez dwie kadencje wybor wojtow, burmistrzow i prezydentow to pomysl SLD, ujety w formie ustawy z 2002 roku. Niezgodny z Konstytucja RP. Ustawa z 2002 roku to jakoby nowa konstytucja. Ta ustawa nie odwoluje sie do Konstytucji RP. Wobec wacatu stanowiska wojta Radni Gminy Baklarzewo maja pelne prawo wyboru wladzy wykonawczej. Zrobcie to jak najszybciej. Na jednym posiedzeniu. Bo inaczej dostaniecie namiestnika, ktory za panstwowe pieniadze z Gminy Bakalarzewo uczyni gmine Wytrzezwialkowo. Gmina bakalarzewo graniczy z Hrabstwem i Gmina Dowspuda, ktore ma interes dbac o dobre imie swoich sasiadow. Jako tez, i dodatkowo Horaczko nabyl Bkalarzewo wraz z przyleglosciami - ten sam Horaczko, co to zarzadzal Dowapuda i Jej dobrami rozporzadzal - nosze pretensje, ze stanowisko wojta Bakalrzewa mnie sie nalezy. Z zawodu jestem bakalarzem. Rade Gminna bakalarzewska prosze, aby moj wniosek rozwazyla i mnie poinformowala. Do wykonywania swoich obowiazkow zarzadzania Gmina Bakalarzewo stawie sie nazajutrz, jak tylko dotrze do mnie wiadomosc w tej sprawie prawem usankcjonowana. Czyli uchwala Gminy Bakarzewo. Swoje obowiazki bede wykonywal bez oplaty, jedynie prosze o pomieszkanie i prowiant na przetrwanie. Do podjecia takiej uchwaly nieodzowne beda poprawki w Statucie Gminy, w czym moge pomoc. Aleksander Radzaj

#14 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:14

No nie ,niedawno latal w bialo-czerwonym krawacie,teraz poszedl do po karierowicz ,kanalia,tylko stolek sie liczy ludzie juz niech ten buras zostanie w swojej izbie z wygladu to tam sie nadaje

#15 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:18

Oj nieładnie, chyba już nie zagłosuje na PO :(

#16 ~anty-bakałarz~

~anty-bakałarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 18:43

Coś nie za halo mości Panie u Was z obowiązującymi obecnie przepisami. Zanim napisze Pan głupoty typu: "zarząd gminy" lub "wybór wójta przez radę gminy" polecam lekturę obowiązującej ustawy o samorządzie gminnym, która to dawno zniosła przytoczone przez samego "frazesy", no chyba, że u Waszmości czas i rozwój się zatrzymał na minionych latach.

#17 ~anty-bakałarz~

~anty-bakałarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 18:46

Do Aleksandra Radzaja: Coś nie za halo mości Panie u Was z obowiązującymi obecnie przepisami. Zanim napisze Pan głupoty typu: "zarząd gminy" lub "wybór wójta przez radę gminy" polecam lekturę obowiązującej ustawy o samorządzie gminnym, która to dawno zniosła przytoczone przez samego "frazesy", no chyba, że u Waszmości czas i rozwój się zatrzymał na minionych latach.

#18 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 15:59

Do Aleksandra Radzaja: Coś nie za halo mości Panie u Was z obowiązującymi obecnie przepisami. Zanim napisze Pan głupoty typu: "zarząd gminy" lub "wybór wójta przez radę gminy" polecam lekturę obowiązującej ustawy o samorządzie gminnym, która to dawno zniosła przytoczone przez samego "frazesy", no chyba, że u Waszmości czas i rozwój się zatrzymał na minionych latach.

Dla Anty-bakalarza wystarczy wprowadzic stan wojenny, a On go bedzie wspieral calymi silami. Anty-bakalarz z natury jest anty. Bakalarz Anty przyjmuje slowo pisane jako homilie a ustawe jako Pismo Swiete. Wedlug Anty-bakalarza gmina nie ma zarzadu, czyli rzadu. Na uchwalach siedzi, ktore sama uchwala. Wedlug Anty-bakalarza Wojt koniecznie musi byc mianowany przez Donalda albo przez samego Anty-bakalarza. Bakalarz Anty jest przeciwnikiem nauczania, uczenia sie a wreszcie rozumowania. Dlatego jest anty i nie moze pojac o czym pisze. Zwyczajny Antymon. Tak wiec Antymonie z zawolaniem Anty-bakalarz, wedlug Konstytucji RP wybiera sie do samorzadu radnych, jako swoich przedstawicieli. I oni sa wladza lokalna delegowana. Ale przciez radny nie bedzie pilnowal wywalania lajna z gumna. Radny ustala zasady a wojt zajmuje sie tym lajnem. Taki jest porzadek rzeczy. I w tym znaczeniu wojt zarzadza, to znaczy wykonuje prawa radnych. Tego gowna wcale nie musi osobiscie z gumna wywalac: musi zorganizowac tak robote w gminie aby na gumnach gowna nie bylo. Bo jak zapewne wiesz, . w polu sie rozrzuca. Zeby kartofle ekologiczne rosly. Dla burzujow, to znaczy tych co miedzy innymi w Suwalakach mieszkaja. Burzuj to tyle samo, co mieszczanin. Ludz mieszkajacy w miescie, a nie na wsi. Ludz mieszkajacy na wsi nazywany jest chlopem albo chamem. Wiec sluchaj burzuju, co do Ciebie cham mowi. Aleksander Radzaj

#19 ~cc~

~cc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 16:14

Napisano 19 minut temu #9
HEJ ALEKSANDER!!!
KONIEC Z OSZUKAŃSTWEM DOSYĆ LUDZI OSZUKAŁEŚ!!!I JESZCZE MI CHCIAŁEŚ OCZY ZAMYDLIĆ??? ALE JA SIĘ NIE DAM!!!
NIGDY NIE PODARUJĘ CI TYCH PIENIĘDZY,ZNAJDĘ CIĘ !!!

JESTEŚ OSZUSTEM!!! W TAKIM WIEKU WSTYD!!!

ZBYSZEK

#20 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 22:09

Dyskutujac ze Szwedami, w Szwecji, o demokracji tez w Polsce przy winie czerwonym J.P. Chenet Cabernet – Syrah ale i tez Passitivo Primitvo (to otatnie wloskie), o samorzadzie lokalnym tez w Bakalarzewie, Szwedzi zaproponowali mi filmik dajacy recepte, jak nalezy uporzadkowac prawo polskie (Konstytucje RP, ustawy o samorzadzie gminnym, o wyborze wujtow itp) aby samorzadowi lokalnemu, czyli demokracji przywrocic godnossc. Co praktycznie oznacza – nalezy wypieprzyc te wszystkie ustawowe bzdety, ktore w istocie nie sluza demokracji tworzac jej prawne pozory. Konstytucja RP, ustawa o samorzadzie lokalnym (w ustawie – gminnym), ustawa o bezposrednim wyborze wujtow, burmistrzow itd sa aktami sprzecznymi z ratyfikowana przez Polska Europejska Karta Samorzadu Lokalnego. W tekscie polskim tej karty – niezgodnie z oryginalem w jezyku angielskim i francuskim - samorzad lokalny zostal okreslony jako samorzad terytorialny. I jako taki ujety w Konstytucji RP. I tu jest pies pogrzebany. Bowiem zgodnie z Europejska Karta Samorzadu Lokalnego samorzad lokalny to nie to samo co samorzad terytorialny.. Krotko – samorzadem lokalnym jest nie tylko gmina. Tez stowarzyszenie. I . wojewodzie (Tuskowi tez) do tego, kto jest wujtem w Bakalarzewie. Wiec wladza lokalna, rada Gminy Bakalarzewa o tyt decyduje. Juz zdecydowala. Wujtem Gminy Bakalarzewo jest Roman. Dotychczasowy Sekretarz Gminy. Gratuleje Romanie. Zalaczam link autorstwa ”Wariatow, ktorzy ogolili sobie brody”. http://www.youtube.c...?v=19J_Tr7QkyQ. Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych