Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zbyszek~

~zbyszek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 09:47

A co to takiego jest ta Gessler? Słyszę - wchodzi do knajpy, rozdaje cenzurki knajpiarzom, redakcja to bezkrytycznie cytuje. To może jakiś autorytet wielki moralny jest, czy też zamówiony "wcieleniowiec_ - dziennikarz. W sumie strasznie to zabawne, a tawet śmieszne jest.

#2 ~efka:)~

~efka:)~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 10:35

A co to takiego jest ta Gessler? Słyszę - wchodzi do knajpy, rozdaje cenzurki knajpiarzom, redakcja to bezkrytycznie cytuje. To może jakiś autorytet wielki moralny jest, czy też zamówiony "wcieleniowiec_ - dziennikarz. W sumie strasznie to zabawne, a tawet śmieszne jest.

zanim napiszesz taki komentarz, sprawdź sobie o kim piszesz! a program jest taki jak masa innych, ważne, że ma widownię, której się podoba, tobie nie musi, mnie zresztą też nie, ale nie negujmy gustów innych, bo oni również mogą zanegować nasze...:)

#3 ~zenszal~

~zenszal~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 10:39

To hochsztaplerka , rozłożyła na łopatki restaurację na Starym Mieście nie płacąc czynszu za wynajęty lokal.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 12:06

beatyfikować gesler ona czyni cuda ale też dziwi mnie to ze ludzie takie dziadostwo robione pod publike i mające niewiele wspólnego z rzeczywistościa interesuje kogoś

#5 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 12:26

lepiej oglądać Gessler i jej program niż niektóre dzioby polityków,a zresztą wszystko kwestią gustu

#6 ~Milosz~

~Milosz~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 02:25

Irena to istny pasztet. Szkoda faceta na taka kobietę! Nie dość, ze mniemanie ma o sobie wielkie to jeszcze uroda nie grzeszy... tragedia

#7 MarkoPolo

MarkoPolo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 12:53

Oglądacie w ogóle tego typu programy? Ja chyba widziałem to raz i stwierdzam, że to absolutnie nie dla mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych